אירועים

למי מתאימות הרצאות לחוגי בית?

16 במרץ 2017 על-ידי dolev ב- כללי עם 0 תגובות

למי מתאימות הרצאות לחוגי בית?

מתי בפעם האחרונה הייתם בהרצאה? הרצאה מרתקת שמשאירה אתכם עם העיניים פקוחות והאוזניים מחודדות, למרות שאתם אחרי יום ארוך ומתיש והדבר האחרון שחשבתם שיש לכם כוח אליו זו הרצאה. אבל הנה, הופתעתם פעמיים, גם כי התעליתם על עצמכם ובכל זאת הגעתם למרות העייפות בלי להמציא תירוצים וגם כי לקחת ממנה משהו ואפילו צחקתם, נהניתם, השתחררתם והתאווררתם. להאזנה להרצאות יש המון יתרונות ביניהם יתרונות אישיים, יתרונות חברתיים, מקצועיים אבל הפעם בחרנו דווקא לעסוק בשאלה למי מתאימות הרצאות לחוג בית?

כשמדברים על חוג בית הכוונה לקבוצה של בין 10-50 משתתפים עם מכנה משותף המעוניינים לחוות איזושהי חוויה תרבותית דוגמת הרצאה. ההרצאה יכולה להיות במקום שאותו הקבוצה מגדירה מראש כמו בית של מישהו, מתנ״ס, אמפי או במקום אחר שקל להתאגד בו כמו למשל בית כנסת, בית דיור מוגן וכדומה. אז למי זה יכול להתאים?

  1. לחברות, ארגונים, בעלי עסקים – הרצאה יכולה להיות מפגש עסקי-חברתי. כלומר מצד אחד זה יכול להיות יום גיבוש לעובדים שלנו, יום שיאפשר להם להרגיש שהם מחוץ למשרד, שהם עושים קצת דברים אחרים אך מצד שני ההרצאה יכולה גם לתרום להם מבחינה עסקית ואישית כי יש כל מיני נושאים להרצאות בין אם זה שדרוג שיטת המכירה שלנו, שיפור הביטחון עצמי ואפשר שזו פשוט תהיה הרצאה בשבילם, הרצאה מצחיקה או כזו שתעניק להם ערך מוסף לחיים האישיים שלהם .
  2. לבני הגיל השלישי – עבור קבוצות של אנשים מבוגרים, הרצאה בתור חוג בית יכולה להיות מפגש חברתי מעשיר, מעניין, מרתק שלא רק יחבר את הקבוצה ביחד אלא באמת יעניק לה ערך מוסף. זה בדיוק הזמן של הקבוצה הזו לחוות תוכן אחר, לקבל מידע חדש ולהמשיך להישאר מעודכנת כל הזמן. יש להם את הפנאי להקשיב באמת, הסקרנות חדה מתמיד ולכן זה יכול להיות פתרון מעולה.
  3. לנשים – יש המון חבורות של נשים בין אם דרך העבודה ובין אם חברות ילדות שהרצאות יכולות להיות מפגש חברתי מרתק עבורן. אפשר לבחור נושא שמעניין את כולן או לפחות את רובן, לעשות מזה ערב עם יין ואוכל, לשדרג את זה עם מתנות קטנות וכדומה.
  4. כאירוע התרמה – לעמותות – הרצאות יכולות גם להיות חלק בלתי נפרד מאירוע התרמה.

לא בטוחים באיזו הרצאה לבחור? כאן תמצאו מגוון רחב של אפשרויות.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*