אירועים

מגשי אירוח

13 בספטמבר 2016 על-ידי dolev ב- אוכל לאירועים עם 0 תגובות

מגשי אירוח

אוכל דרוש לנו מדי יום ומספר פעמים ביום. עם זאת, דווקא אירועים נחשבים בעלי חשיבות מכרעת מבחינה זו וההשקעה במאכלים צריכה להיות ניכרת. כיצד ניתן להשיג את המאכלים הטובים ביותר במחירים הגונים ולעשות זאת בצורה שתנעים את עיניי הנוכחים? באמצעות מגשי אירוח מפנקים הכוללים את כל המאכלים שכל אדם אוהב. כך, דליקטס שף מספקת לכם את כל הדרוש לאירוע נעים, מהנה וערב לחך, במסגרת התקציב העומד לרשותכם.

סוגים שונים של מגשי אירוח

אנשים רבים אוהבים סוגים שונים של אוכל ולא תמיד ניתן לדעת כיצד לעמוד בדרישות של כול הנוכחים. לכן, בעת גיבוש ההרכב של מגשי אירוח, יש לחשוב על טעמם של כל הנוכחים (ובעיקר לא רק בהתאם לטעם האישי שלכם) ולנסות להתאים את סוגי המגשים לטעם זה. בעוד שלכל אדם יש את הטעם הייחודי לו, עדיין קיימים סוגי מאכלים שלא פופולאריים בקרב אוכלוסיות מסוימות, למשל סושי – למרות שהוא זוכה לתפוצה רחבה ברחבי הארץ, אנשים מעדות שבהן מקובל לאכול הרבה ואוכל יחסית שמן ומלא פחמימות – סושי לכשעצמו לא יהווה פיתרון אופטימלי.  לחילופין, אירועים שבהם נוכח רוב של נשים יכול ליהנות מאוד ממגשי סושי מפנקים, ובזכות העבודה של דליקטס שף, אתם יכולים להיות בטוחים שהסושי שיהיה על המגשים יהיה מיוחד במינו ויענה על הציפיות והדרישות של כל הנוכחים. בנוסף לכך, ניתן למצוא מגשי אירוח הכוללים מנות של דגים, גבינות, מתוקים שונים, פוקאצ'ות ועוד. בין המטבחים הפופולאריים באירועי אירוח ניתן למצוא גם פסטות וקישים.

כך תתארגנו לכל אירוע שעומד בפניכם

חברתצ דליקטס שף יודעת עד כמה זה יכול להיות מורכב – לארגן אירוע מלא תוך זמן קצר, ולכן מדובר בהרבה יותר מקייטרינג. מלבד האפשרות לספק מגשי אירוח לכל נקודה בארץ שתצטרכו, המומחים של דליקטס שף דאגה לכם למקום נוח שבו ניתן להעביר את האירוע בנינוחות – אולם אירועים צנוע לאירועים עד 80 איש, שבו תוכלו להעביר את הזמן בהנאה וברוגע, וללא לחשוב על שום דבר נוסף. אחרי הכול, רבים יעידו שאוכל מוצלח מהווה 80% מאירוע מעולה.

דקויות נוסף בהקשר של אוכל באירועים

ראוי לציין שקייטרינג דליקטס שף הוא כשר למהדרין ודואג תמיד לתנאי העבודה, הן מבחינת הקשר והן מבחינת ניקיון, הפרדת מאכלים, שטיפת כלים, השלכה של מזון שנשאר מהזמנות קודמות וכו'. עם דליקטס שף תוכלו להיות רגועים תמיד – האוכל שמוגש לאורחים שלכם תמיד יהיה טרי, איכותי, מגוון ואסתטי ביותר. מומלץ להזמין קייטרינג מראש, בעיקר בעונות העמוסות ביותר, על מנת להיות ראשונים בתור ותמיד לקבל את ההזמנות בזמן. דליקטס שף עושים את כל המאמצים על מנת לתת תמיד את השירות הגבוהה ביותר, אך זמן הוא מצרך מוגבל, וככל שתסייעו לנותן השירותים לנהל אותו בצורה יעילה יותר – כן ייטב לכל הצדדים.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*