אירוע

שיטות להקמת אירוע חוץ

אירוע חוץ היא דרך נפלאה לחגוג כל דבר: חתונה, מסיבת טבע, אירוע חברה, מסיבת יומולדת, אירוע שכונתי גדול ועוד. אבל כדי לארגן אירוע חוץ או אירוע נפלא בטבע – חשוב לדעת באילו אלמנטים חשוב להצטייד על מנת שהאירוע יעבור בשלום. אז מה חשוב שיהיה לנו על מנת שנארגן אירוע חוץ מושלם? כל התשובות בהמשך המאמר.

מצאו שטח שבו תוכלו לערוך אירוע בצורה בטוחה – כאשר אתם עורכים אירוע בטבע חשוב למצוא שטח שבו תוכלו לערוך אירוע בצורה בטוחה, בדקו שהשטח אינו עקלקל או הררי. שטח מסוג זה חייב להיות שטח מוסדר ומאובטח על ידי כוחות הביטחון ומאושר על ישי רשות הטבע והגנים. במצבינו הביטחוני בשנים האחרונות,  חשוב להסדיר את כל האישורים המתאימים לקיום האירוע.

דאגו לתנאים המתאימים לאורחים שלכם – חשוב לדאוג לתנאים המתאימים לאורחים שלכם. חשבו על פטריות חימום בחורף, מאווררים תעשייתיים בקיץ, רחבת ריקודים בטוחה, צליות נגד השמש ועוד.

הקימו ביתן להגנה מפני מזג האוויר – אם אתם מארגנים כנס לאירוע חברה או אירוע ילדים, דאגו להקים ביתן ראוי. חשוב כי הביתן יהיה בנוי נכון, ועליו להיות בטוח ומאוורר. הכניסו לביתן אמצעי אוורר כמו מאווררים תעשייתיים ודאגו לסירקולציה של אוור ופתחי אוורר. אל תסכנו את האורחים שלכם בשום צורה.

דאגו לחשמל ותאורה מתאימה –באירוע בטבע הכל מתחיל מאפס, וחשמל הוא אחד הצרכים החשובים שיש לדאוג להם. דאגו לגנרטורים של חשמל, וזאת כדי לחבר את התאורה, את המוזיקה, את המאווררים התעשייתיים וכדומה. דאגו למספר גנרטורים חזקים בהתאם לגודל האירוע ובהתאם לצרכים שלכם.

שכרו שירותי קייטרינג – חשוב לדאוג לאוכל ושתייה לאירוע, גם אם מדובר באירוע שאינו כולל ארוחה גדולה. שכרו שירותי קייטרינג ודאגו לאוכל מתאים לקונספט האירוע. אם מדובר באירוע ילדים תוכלו לדאוג לפיצות, או להמבורגרים. לאירוע עסקי התאימו 'פינגר פוד' שניתן אוכל בעמידה או בישיבה על מחצלות, ולאירוע חתונה התאימו אוכל 'כבד' יותר. בדקו האם ניתן לשלב את שירותי הקייטרינג עם שירותים של העמדת דוכנים, כסאות שולחנות ואת כל הדרוש להקמת אירוע.

בטחו את האירוע שלכם – חשוב מאד לדאוג לביטוח האירוע שלכם. כאשר מארגנים חתונה באולם או בגן אירועים מסודר האורחים שלכם מבוטחים. אבל באירוע בטבע, אתם אלה שאחראים על האורחים שלכם. ולכן חשוב לבטח אותם בביטוח נגד תאונות וגם בשירותי אבטחה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *