אירועים

חתונה בקיץ

24 ביוני 2014 על-ידי מירי ביטון ב- חתונות עם 0 תגובות

חתונה בקיץ

 

חתונה בקיץ יכולה להיות חתונה באווירה חמימה ומלטפת עם ריחות של פרדסים ואוויר הים המלוח או אירוע שרוב המוזמנים ממתינים שייגמר וזאת משום החום הרב והתנאים הבעייתיים. מאמר זה יסביר כיצד לבחור אולם אירועים או גן אירועים לחגיגת אחד הימים החשובים ביותר בחייהם של זוגות רבים, יום החתונה.

 

עונת הקיץ- מושלמת לחתונות

עונות הקיץ היא העונה המושלמת לאירועים שונים, ביניהם חתונה בקיץ. חשוב לקחת בחשבון כי אם בוחרים במקום שערוך לחתונות בעונה החמה של השנה, החתונה שלכם יכולה להיות החתונה עליה חלמתם כל החיים. בחירה למשל של אולם אירועים חיצוני שממוקם במרחק נסיעה קצר מהעיר תל אביב ומציע למוזמנים הנאה שלא נגמרת מגינה ירוקה ומושקעת, דקים ומפלסים שונים מעץ מעניקים למקום ולמוזמנים תחושה של חמימות ביתית בקלאסה של מקומות יוקרה.

שילוב של אבן ועץ בדמות ספסלים ופסלים שונים וחתונה מתחת לשמיים הכחולים והמזמינים, אוויר נפלא של הים המלוח, ריח של הפרחים והתבלינים של הגינה בה יושבים וארוחה מיוחדת לאור הכוכבים, כל אלו הופכים חתונה בקיץ לחתונה עבור כל אחד ואחת מאיתנו.

 

חתונה בקיץ – הבחירה הנכונה

  • מתחם חוקי- חשוב לוודא כי המתחם בו בוחרים חוקי. אין זה משנה עד כמה הוא יפה ומרשים בדיקה שמדובר על עסק עם רישיון תבטיח לכם שהחתונה אכן תתקיים במועד שנקבע ולא יהיה מצב בו תגיעו למקום ותגלו שהגן סגור.
  • כמות- תמיד יש לוודא שאותו אולם אירועים או גן אירועים אכן מתאים לכמות המוזמנים שלכם לחתונה.
  • מיקום- חשוב מאוד שהמיקום יהיה מרכזי והגישה אל המקום מהכביש הראשי תהיה מהירה וקלה.
  • תקציב- חשוב לוודא כי המקום המקסים בו בוחרים אכן מתאים לתקציב שלכם.
  • ביקור- תמיד יש לבקר במקום על מנת לראות ולחוש אותו. רק כך תוכלו לדעת האם זהו אמנם המקום האידיאלי לאירוע חתונה בקיץ.

 

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*