אירועים

טיפים לבחירת טבעת אירוסין

10 בפברואר 2016 על-ידי dolev ב- חתונות עם 0 תגובות

טיפים לבחירת טבעת אירוסין

אין הרבה רגעים מרגשים בחיים כמו הרגע בו אתה מציע לבחירת ליבך להתחתן איתך. יש גברים שעבורם זה רגע פשוט, הם לא עמלים קשה בשבילו, יש נשים שגם לא מצפות שהרגע הזה יהפוך לחגיגה גדולה, יש זוגות שמדברים על זה כל כך הרבה שעניין ההצעה הוא לא משמעותי. אך ברוב המקרים מדובר על רגע מרגש שאתה עובד עליו קשה בשביל להפוך אותו לכזה, כי אתה יודע שזה מה שהאישה מצפה ממנו להיות וזה מה שהיא מצפה שאתה תעשה ממנו.

קיראו עוד -> ההבדל בין טבעת אירוסין לטבעת נישואין.

אז אם הרגע הוא מרגש בשביל להפוך אותו למושלם עליך לעשות לוודא שגם בחירת טבעת אירוסין על ידך תיעשה באופן מושלם על מנת שהאישה לא רק תתרגש מהמחווה של הצעת נישואין מרגשת אלא גם מהטבעת שקנית, מעצם העובדה שהלכת לחנות והשקעת בבחירת טבעת ייחודית, אם נניח רגע לעניין הכספי בצד, שיש מי שזה חשוב לה גם כן.

על מנת להקל עליך, יצרנו בשבילך מספר טיפים לבחירת טבעת אירוסים

טיפ ראשון – לעולם אל תלכו לרכוש טבעת לבד – אתם חושבים שאתם מסוגלים לקנות טבעת אירוסין לבד, אתם חושבים שאתם מכירים את הנשים שלכם, אך אל תקנו טבעת אירוסין לבד. תמיד תיקחו איתכם עוד מישהו, רצוי אישה ורצוי מישהי שמכירה את מה שבת הזוג שלכם אוהבת. כך תוכלו לבחור בוודאות טבעת שהיא תאהב ותהנה ממנה.

טיפ שני – תרכשו טבעת שמתאימה לסוג הטבעות שהיא עונדת. אל תחפש טבעת שונה רק בשביל להיות מקוריים. תחפשו טבעת שמתאימה לסוג הטבעות שהיא עונדת, כך רוב הסיכויים שתפגעו לטעם שלה.

טיפ שלישי – קחו בחשבון שטבעת אירוסין היא רק התחלת הדרך מבחינה כלכלית. אחריה תבוא טבעת נישואין ובכלל כל הנושא של החתונה. למה זה חשוב? כי אין צורך להשקיע את כל הכסף שלכם בטבעת אירוסין, אתם יכולים לבחור בטבעת לא יקרה אך יפה, זה יספיק בשביל להראות לה כמה אתם אוהבים אותה.

טיפ רביעי – תבחרו טבעת שיש בה יהלום אפילו קטן, תהיו בטוחים שהיא תאהב את זה.

טיפ חמישי – ישנם עיצובים של טבעות אירוסין, החל מטבעות קלאסיות עד טבעות בעיצובים מיוחדים עם צורות שונות. שוב, תבדקו לפני שאתם ניגשים לקנות טבעת אירוסין, איזה עיצובים בת הזוג שלכם אוהבת, ואז תחליטו איזה עיצוב יכול להתאים לה.

טיפ שישי– תמיד תעדיף לרכוש טבעת שניתן להרחיב או להצר אותה במידת הצורך, כך שהיא תתאים ליד של בת זוגתך.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*