אירועים

השכרת מקרן ומסך לאירועים – מדוע זה כדאי?

28 בינואר 2016 על-ידי dolev ב- אטרקציות לאירועים עם 0 תגובות

השכרת מקרן ומסך לאירועים – מדוע זה כדאי?

השכרת מקרן ומסך לאירועים, הם כבר זמן רב חלק בלתי נפרד מהמסיבות, כנסים, ערבי החברה ושלל האירועים שאנו עורכים. מקרנים ומסכים לאירועים, הופכים את האירוע למעניין ואטרקטיבי יותר. אבל איזה ערכים מוספים ניתן למצוא במקרן ומסך למסיבות, ומהיכן כדאי לשכור את הציוד? כל התשובות והטיפים בהמשך.

שדרוג המסיבה

לפי חברת שרון רייכטר, המתמחה בהשכרה ומכירת ציוד לאירועים, השכרת מקרן ומסך לאירועים כמו: מסיבות, בר מצוות, מסיבות רווקים ורווקות, חתונות ועוד, הם חלק אינטגראלי מאירועים כיום. על המקרן ניתן להקרין תמונות של בעלי השמחה, קליפים מעניינים ולהפוך את המסיבה לאטרקטיבית יותר. את המסיבה ניתן לשדרג אפילו עם שני מסכים, ובכך להפוך אותה לכיפית ומעניינת יותר. עוד על אירועים בטבע וציוד הנדרש – תמצאו כאן.

מקרן ומסך, אלמנטים מעולים למסיבת קריוקי ושירה בציבור

מסיבות קריוקי ושירה בציבור לא יכולות להתקיים ללא מקרן ומסך. אם פעם למסיבות מסוג זה היו תולים שמיכה לבנה ששימשה כמסך, היום ניתן להשכיר מסכים מעולים ומתקדמים המציגים את מילות השירים בצורה איכותית, ונוחה.

הקרנת סרטים באירועים מיוחדים

עוד סיבה לכדאיות השכרת מקרן ומסך, היא הצורך של האלמנטים האלה באירועים. בין אם מדובר בכנס עסקי, אירוע משפחתי, אירוע קיבוצי ועוד, חשוב לשכור מקרן ומסך על מנת להקרין את הסרטונים הרלוונטיים שהכנתם לאירוע. הקרנת הסרטים על המקרן תורמת רבות לשדרוג המסיבה, והאירוע, מוסיפה עניין וצבע לתוכנית האומנותית.

מאיזה חברה כדאי לשכור מקרן ומסך לאירועים?

כאשר אנו מתכננים אירוע אנו רוצים שהוא יהיה מושלם, ולכן חשוב לבחור חברה טובה להשכרת מקרן ומסך לאירועים. על החברה להיות מקצועית בעלת ידע טכני נרחב בנושא, חשוב שהנציגים של החברה יוכלו להתאים לכם את המקרן והמסך הטובים והנכונים ביותר לאירוע שלכם, ובנוסף יש לבדוק כי אתר החברה מצויד באינפורמציה שיכולה לסייע לכם בבחירת הציוד, ובתכנון לפני ההשכרה.

בחרו חברה עם שירותים נוספים

בבחירת חברה להשכרת מקרנים ומשכים, חשוב לבחור חברה בעלת שירותים ומוצרים נוספים. חברה מסוג זה, תוכל להשכיר ולמכור לכם גם רמקולים, מכונות עשן, בידוריות, ערכות קריוקי, ציוד לדי ג'י, ועוד. היתרון שבמציאת חברה בעלת כלל המוצרים לבידור ואירועים – הוא היכולת לשכור את כל הציוד במקום אחד ובצורה מסודרת, ומכאן גם לקבל הנחה על השכרה גדולה של ציוד.

בנוסף, חשוב להיות בחברה איש טכני שיוכל לתת עצות טכניות ולסייע בהרכבה, ואפילו להגיע למקום, ולסייע בהתקנה ובתחזוקה הציוד עד סוף האירוע. בצורה זאת תוכלו ליהנות מהציוד בצורה מקסימלית.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*