מה חשוב לקחת בזמן שיוצאים עם תינוק מהבית

לצאת עם תינוק מחוץ לבית זו כמו היערכות שלמה לקראת מלחמה. חייבים לוודא כי כל דבר נמצא ומוכן אחרת התינוק יהיה במצב של בכי שממנו כל הורה רוצה להימנע בכל מחיר. איך הופכים יציאה מחוץ לדירה למשהו נעים גם אם זה נעשה עם תינוק טרי? הנה העיקרים על פי טיפים של Toosh Kids ליציאה נעימה מהבית.

עגלת תינוק או טיולון

אי אפשר לצאת מחוץ לבית מבלי לקחת עגלת תינוק או טיולון. למה? כי התינוק לא יהיה בידיים כל היום ועגלה היא גם מקום שבו הוא יכול לשחק וגם מקום שבו הוא יכול להירגע לקראת עוד שינה בריאה. תינוק קטן לא זקוק להרבה מעבר לשטח הפעולה הזה, והבאה של עגלה נותנת להורים העייפים קצת מנוחה בתקווה שהחברים והמשפחה בסביבה יהיו אלה שקמים לתינוק להושטת פינוקים ועזרה.

תיק החתלה מצויד

זה הדבר הכי חשוב. בתיק ההחתלה יש את כל הציוד שלו זקוק הורה שמטפל בתינוק קטן. מה כבר שמים בתוך תיקי החתלה לילדים? הכל. את הבקבוק, את מחלק המנות, את התרמוס המים החמים, את החיתולים, את בגדי ההחלפה, את החיתול בד, את המוצצים את משחת ההחתלה וצעצוע שבו הוא אוהב לשחק. בסך הכל מדובר בכל מה שתינוק צריך במשך של כמה שעות תמימות ואפילו יותר מכך, וההורה יכול לתפעל את הטיפול הזה ללא כל בעיה עם כל הנדרש כולל משטח החתלה נוח ונייד.

סבלנות

הדבר שלו זקוקים הורים טריים הוא סבלנות ושום דבר מעבר לכך. ככל ששומרים על רמה טובה של סבלנות ורוגע כך גם התינוק יקלוט את האווירה ויתנהג בהתאם ויגדל לפעוט וילד רגוע גם כן ממש כמו הוריו. תינוק בוכה כי הוא לא יכול לעשות מעבר לכך, וככל שמקפידים על טיפול סבלני כך כל הטיפול הזה חוזר בחזרה אל הוריו עם ילד בריא וטוב לבב.

זה חשוב בגידול הילד וזה חשוב כאשר מתכננים לצאת מן הבית. התינוק יכול להיות לא רגוע ויכול להיות שלא יהיה כל מה שנדרש. מה שחשוב הוא לשמור על קור רוח, כי כל דבר הוא בר החלפה וניתן לרכישה בפארם הקרוב במידה ושום דבר אחר לא עזר.

 

5 טיפים לאירוע משוגע בטבע

ארגון אירוע בטבע יכול לספק תוצאה מושלמת ובילוי מדהים, בין אם מדובר באירוע קטן או גדול. בעוד שארגון נכון של האירוע – יקנה למארגנים ולמוזמנים את מרבית ההנאה שבחגיגה אשר מתרחשת במקום פתוח. אירוע כזה יכול להתקיים בחורשה, בחצר גדולה, בין הכרמים, ואפילו על חוף הים! תוך שחשוב לדעת כיצד מתכוננים לחגיגה.

אם אתם רוצים לארגן אירוע יוצא דופן שגם יהיה כזה שכולם ייהנו בו וידברו עליו לטובה, כדאי שתשימו לב ל5 טיפים טובים לארגון אירוע מושלם:

בחירת ציוד מתאים לאירוע

כאשר מקיימים אירוע במרחב חיצוני, יש לוודא כי אתם נעזרים בכל הציוד הדרוש לארגון ולקיום המסיבה. בכך חשוב לבצע השכרת גנרטורים להעברת חשמל אל מכשירים חשמליים, השכרת תאורה למסיבות שתאיר כל מקום בשטח הפתוח, יש לשכור שירותים ניידים, כמו גם אמצעי חימום וקירור כמו פטריות חימום, או מאווררים תעשייתיים לצינון המוזמנים.

בחירת השטח המתאים לאירוע

לפני שאתם מתחילים לשכור ציוד, אנשי מקצוע, או בוחרים את התכנית האומנותית, חשוב כי תבחרו את השטח המתאים ביותר לאירוע. חשוב לבחור מקום מבודד שלא יפריע לאנשים שגרים, למטיילים או עובדים במקום, תוך קבלת אישורים לקיום האירוע מהרשויות.

במידה ומדובר באירוע רב משתתפים, בררו האם כדאי לבטח את המוזמנים. הקשבה להוראות הרשויות, קבלת אישורים מתאימים ודאגה לביטחון המוזמנים – תסייע לכם להימנע מאי נעימויות כמו גם מתביעות במקרה של תאונה, נפילה, או כל מקרה אחר.

אירוע בטבע

ארגון מקומות חנייה נוחים

במידה ואתם מארגנים אירוע ביער, על חוף הים או בכל שטח אחר, חשוב לדאוג כי תהיה חנייה במקום. לדוגמא: אם בחרתם לארגן אירוע על החוף בתל אביב – חשוב שתשכרו מגרש חנייה צמוד לחוף. כך שלמוזמנים יהיה מקום לחנות את רכבם. אם ארגנתם מסיבה ביער, וודאו כי ישנו מקום ראוי ובטוח לרכבים. עוד יש לוודא כי במקום גישה נוחה להולכי רגל שיגיעו למקום.

אוכל ושתייה

בחרו את הכיבוד שמתאים למסיבה בשטח פתוח. מן הסתם, באירוע המוני שמתקיים במרחב חיצוני, אין צורך בכיבוד 'כבד' או במנות גדולות שצריך לאכול בישיבה לשולחן. אירוע במקום פתוח יראה וירגיש נפלא עם מנות ביס קטנות, פיצות קטנות, סנדווצ'ונים, או כל כיבוד אחד שניתן להחזיק בקלות ביד ולאכול בביס אחד או שניים. לכן יש לבחור כיבוד קל ולשכור מקרר לאחסון שתייה קלה ובקבוקי מים.

תליית צלייה וארגון נכון של פינות ישיבה

לבסוף חשוב לארגן פינות ישיבה מתאימות לאירוע, כמו גם צליה להגנה מפני קרני השמש או מגשם. שכרו פינות זולה לאירוע בים או ביער. לאירוע בכרם או במרפסת ובחצר, שכרו כסאות ושולחנות מתאימים, ובדקו כיצד מערכות הישיבה מתכתבות עם האירוע והקונספט שלו. באמצעות כל אלה, תוכלו להרים ולארגן בקלות: אירוע משוגע בטבע.

מתכננים אירוע – דגשים לוגיסטיים לאירוע מושלם

כל מי שערך פעם אירוע יודע במה כל זה כרוך. אינספור פרטים מרכיבים את האירוע המושלם. כאשר אנחנו מתארחים באירועים אנחנו לא תמיד שמים לב לכל אלו. אך אם משהו לא ממש זורם כמו שצריך, אז, אנחנו ועוד איך רואים את הבעיה…

אז לפני שאתם עורכים אירוע, כבר בשלב התכנון חשוב שתשימו לב לפרטים הלוגיסטיים הבאים על מנת שהאירוע שלכם יהיה מושלם.

כשאתם עומדים לפני אירוע, חשוב לשים לב לכל הפרטים המרכיבים את האירוע. ישנם אין ספור מרכיבים אשר אלו יוצרים בסופו של דבר את האירוע המושלם. אז לפני שאתם יוצאים לדרך, כדאי מאוד שתשימו לב לדברים הבאים. אלו יסייעו לכם לעשות סדר בראש ולהבין מה חשוב לעשות לפני מה ועל מה אסור לכם לוותר על מנת שהאירוע שלכם יהיה בסופו של דבר לא פחות ממושלם.

היכן ייערך האירוע?

אז דבר ראשון אתם כמובן צריכים להחליט היכן לערוך את האירוע שלכם. אם אתם רוצים ללכת על משהו קלאסי ומוכר, תוכלו כמובן לבחור לכם אולם אירועים נחמד וליהנות מכל השירותים שהאולם מציע לכם. זה אומר חשמל, מיזוג, מים, שירותים ולמעשה כל מה שמבנה אנושי ומתורבת מציע לכם. אם אתם רוצים לצאת לטבע ולערוך שם את האירוע, שם כבר מתחיל האתגר האמתי.

שם תצטרכו לגייס משאבים אחרים על מנת שהאירוע יהיה מוצלח.

אבל אם תשאלו אותי, זה שווה. אין כמו אירוע בטבע הפתוח. הטבע פותח את הלב ומרחיב את הנפש ומשדרג כל אירוע בכמה רמות.

איך מתארגנים לאירועים בטבע?

בדרך כלל בחוץ אין לכם את כל מה שיש באולם. לא תמיד יש לכם שם תאורה. תצטרכו לגייס חשמל כדי שתוכלו להביא מערכת הגברה. לשם כך ניתן להיעזר בגנרטור איכותי שיפתור את בעיית החשמל. יהיה עליכם לדאוג לפתרונות ישיבה עבור האורחים וכמובן לדאוג לכל מה שכרוך בהגשת האוכל. זה אומר אמצעי חימום, מקררים, כלים, כלי הגשה ועוד ועוד.

נשמע קצת מלחיץ?

אם הייתם צריכים לגייס הכול בכוחות עצמכם אז אולי היה מקום ללחץ. אבל היום ישנן חברות הפקה שנוטלות הכול על שכמן ואתם פנויים לחגוג מכל הלב!

הכירו את Playa Sunshade – פתרונות הצללה

אין דבר יותר מהנה מאשר הקיץ הישראלי ומנגד אין דבר יותר מעצבן מן הקיץ הישראלי. מחד אין דבר יותר מהנה מאשר לשבת על חוף הים בצהרי יום שיש בחודש יוני ולשתות בירה ומנגד אין דבר יותר קשה מאשר לשבת באותו חוף כאשר השמש טופחת על הפנים שלך. על כן הדרך הכי טובה להתמודד עם הבעיה הזאת זה להתקין פתרונות הצללה בחוף. עליכם לקחת בחשבון כי פתרונות אלו המוצעים באתר https://www.playa.co.il/ הן הדרך הכי טובה להתמודד עם השמש וזהו משהו שכדאי לכם לקחת בחשבון. ברגע שיש לכם צל המצב רוח שלכם משתנה מקצה לקצה ופתאום אתם יכולים ליהנות מן השמש מבלי לחשוש מן הקרינה שלה או לפחד שהיא תהרוס את הבילוי שלכם וכך תגרום לכם לבעיות קשות. ביותר. אין ספק כי פתרונות הצללה משנים את החיים בישראל וכי מדובר באחת ההמצאות החשובות ביותר לאיכות חיים גבוהה.

מדוע איכות היא כל כך חשובה בעולם ההצללה?

אך בכדי להבטיח כי הפתרונות אכן יעשו את העבודה שלהם אנחנו צריכים להיות בטוחים כי הם באיכות הגבוהה ביותר. אין דבר יותר מעצבן מאשר לקנות פתרון הצללה ואז לגלות כי הוא השמש חודרת ממנו. זה גם אומר כי בזבזנו את כספנו לריק וזה גם אומר כי אנחנו נהנים מפתרון הצללה ברמה מאוד ירודה אשר לא מגן עלינו מפני השמש. על כן יש משמעות אדירה לשאלה איזה פתרון אנחנו קונים כאשר אנחנו צריכים לעשות כל מאמץ בכיד לקנות את הפתרון הכי טוב, הכי מקצועי והכי איכותי. עליכם לזכור כי ההשפעה של פתרון איכותי עליכם היא אדירה ועל כן אסור להתפשר על נושא זה.

מה מייחד את Playa Sunshade?

אתם צריכים להבין כי PLAYA הביאה סטנדרטים של חו"ל לארץ וכי היא מספקת את פתרונות הצללה לים או לאירועים הכי טובים בשוק הישראלי. בין אם מדובר על פתרונות בתפירה אישית או על פתרונות מוכנים אנחנו עושים הכול בכדי לספק לכם את המוצר הטוב ביותר שיש במחיר נוח והגון וזהו משהו שאנו שמים עליו דגש עצום.

הפקת חתונה בטבע

היכן להפיק חתונה בטבע?

היתרון הגדול של הפקת חתונה בטבע, הוא שאפשר להרים את החתונה איפה שבא לנו. זה יכול להיות יער, על שפת הים, בחממות, בלב מדבר שם נוכל לצרוח בשמחה, אפילו בחצר האחורית של המושב. ישראל מציעה הרבה מקומות מגניבים לגמרי, ובמגוון סוגי נוף טבעי שונים לבחירה.

עיצוב חתונה בטבע

כל מקום אפשר לעצב בעיצוב יפיפה מאפס: להקים טקסט קבלת פנים, חופה, רחבת ריקודים, שולחנות ישיבה ואפילו אוהלים מפוארים שאפשר להישאר ללון בהם לאחר החתונה (נשמע כזה כיף!). והייחודיות  הענקית היא שנוכל לשחק עם העיצוב איך שבא לנו! אין את ההגבלה של אולם שהכל מגיע מוכן מראש עם אפשרויות שינוי מוגבלות כל כך, אם בכלל.

אווירת חתונה בטבע

טוב נראה לי שאת החלק הזה אפשר מעט לדמיין, אפשר להיזכר כשהיינו בעצמנו בטבע, בים, על שפת הכנרת, בטיול ברמת הגולן, אפילו ברגעים קשוחים בשטח לחי"רניקים שבינינו  – את הרגשת הניתוק מטרדות היום יום, את ההרגשה שנמצאים כאן ועכשיו – חיים את הרגע.  כנראה ששום הפקת חתונה לא תוכל לתת את הייחודיות של הפקת חתונה בטבע

חתונה בטבע

בינות עצים ובסבך הטבע, בתוך ההרים הירוקים ובלב ליבו של העולם כפי שהוא נברא, מתרחשים הדברים החשובים באמת בחיינו. בצורה הטבעית ביותר, בליווי האנשים החשובים לנו ביותר והודות ליופיו של העולם, זוגות אוהבים זוגים לחגוג את האירוע המשמעותי ביותר בחייהם וליהנות משפע של טוב, של פשטות והנאה, חיבור לטבע ולהרמוניה הפנימית.

חתונה בטבע היא הרבה יותר מאירוע משמח: היא הזדמנות להתאהב מחדש, לחוות את הרגעים הקסומים של האהבה וההיכרות, לחגוג את החיבור וההרמוניה, השלווה והשלום, המחזוריות והחיבור לשורשים. הטבע הוא מקור האנרגיה הגדול ביותר של האדם, וחתונה בטבע היא הדרך היפה ביותר להחזיר לטבע את מה שקיבלנו ממנו.

תחת כיפת השמיים, על אדמה טרייה ובין ריחות פרדסים, חגיגת חתונה בטבע מאפשרת חיבור אמיתי לשלווה הפנימית ולהחלטות האמיתיות והחשובות ביותר בחיינו. חגיגת חתונה בטבע מאפשרת לאורחים להתחבר אל הצדדים היפים שבעצמם, אל האהבה המצויה בתוכם ואל הדברים החשובים באמת בחיים: היכולת ליהנות מהדברים הפשוטים, החיבור ליופי הקסום הקיים מאז ומתמיד, ההתחברות למה שיש ולהכרת תודה על היופי המקיף אותנו.

נורמות משתנות – אבל לא האהבה

אירועים מרגשים כבר מזמן לא חייבים להיות ממוסגרים בתוך נורמות קיימות ומוכרות מתוך המסורות. אם בעבר חתונות היו נחגגות על פי פורמט מוכר וקבוע הכולל קבלת אורחים, חופה, אירוע מרגש, ארוחה וריקודים, שוב ארוחה ושוב ריקודים – הרי שכיום הקונספט המוכר והידוע הוא רק אופציה אותה ניתן לקחת לכל מקום אפשרי, להפוך אותו לחגיגה בעיצוב אישי, כמו שתמיד חלמתם. למעשה, חתונה בטבע הופכת את הכל לאפשרי. 

אם חלמתם להגיע על אופנועים לחופה, מתוך מסוק או בכל דרך אחרת, באמצעות חתונה בטבע תוכלו להגשים את חלומכם ולהפוך אותו לחוויה גדולה מהחיים. החתונה יכולה להיות גרנדיוזית או פשוטה וקרובה למקורות, המונית או קטנה ואישית, בסגנון מינימליסטי או בסגנון עשיר, בסגנון המאה ה-18 או מסיבה לצעירים בלבד. הכל תלוי בכם כשמדובר בחתונה אישית המבוססת על ההעדפות האישיות שלכם, הבחירות האהובות עליכם והחלומות שתמיד רציתם להעניק לעצמכם.

אירוע בשטח? זה יכול להיות פשוט וקל יותר

אירוע בשטח הוא דבר שכרוך בהמון אנרגיות ותכנונים, עצם העבודה של יציאה למקום ללא שום דבר מלבד שטח הוא דבר שדורש המון ארגונים ותכנונים. יחד עם זאת אירוע בשטח יכול להיות חוויה יוצאת דופן ובלתי נשכחת וזו הסיבה שרבים מוכנים לשאת את כל העול הכרוך בזה ולצאת לארגן אירוע בשטח.

כאשר אתם מעוניינים לארגן אירוע בשטח פתוח יש לקחת בחשבון שעליכם לדאוג להקים מעין "אולם אירועים" צריך לדאוג להכול ממש מאפס, אם זה הגברה, תאורה, גנרטורים, מקרנים, מסכים, פינות ישיבה ועוד..

תתפלאו לדעת שקיימים עסקים רבים שכל תחומם הוא לארגן מסיבות ואירועים כאלה בטבע, לאותם עסקים יש את כל הציוד הדרוש לאירוע בשטח והדרך שבה תוכלו להינות מהציוד הזה הוא באמצעות השכרה.

תורידו מעצמכם קצת כאב ראש ותעשו טלפון לאחת החברות בתחום, ותתייעצו איתם על המסיבה שחלמתם עליה, הם עם הידע המקצועי ידעו להתאים לכם את כל הציוד והאביזרים הדרושים לצורך קיום המסיבה וההוצאה שלה לפועל בצורה המיטבית ביותר.

חלק מהדברים שתהיו חייבים בכדי שאותה מסיבה תצא לפועל זה השכרת גנרטור, בעלות לא גבוה תוכלו לשכור גנרטור ליום אחד בכדי שיהיה לכם חשמל לצורך האירוע. עוד דבר שסביר להניח שתצטרכו זה השכרת הגברה לאירוע, אם תרצו לחסוך את הכסף על השכרת ציוד ההגברה תוכלו לבדוק ולחפש למי מהחברים יש הגברה והוא יוכל להלוות לכם אותה לערב אחד, כיום להמון אנשים יש פתרון להגברה בביתם.

מלבד הדברים הבסיסיים שתצטרכו לצורך האירוע שלכם, ישנם עוד כמה אפשרויות שתוכלו להוסיף למסיבה וסביר להניח שזה יגרור התלהבות רבה, חלק מהדברים יכולים להיות לדוגמה: אביזרים זוהרים בחושך, אם אתם עושים את המסיבה שלכם בלילה או אולי מכונות מזון כגון מכונת ברד, פופקורן או סוכר שיכולות להוסיף המון לאירוע, דבר נוסף שאפשר לחשוב עליו זה בר מתוקים, צילום מגנטים, משחקי שולחן או משחקי מולטימדיה ועוד.. כל אלה יוסיפו לא מעט ויהפכו את האירוע שלכם ליותר ויותר מיוחד ומעניין.

חתונות בטבע

זוגות רבים מרגישים שהם אינם מתחברים כלל לחתונות קונבנציונליות שמתקיימות באולם או גן אירועים והיו רוצים לחוות את היום המיוחד שלהם דווקא בטבע בצורה הכי מקורית וטבעית שניתן. חתונות בטבע מאפשרות אווירה הרבה יותר קלילה וזורמת ולא מחייבת ממה שנהוג בטקס הרשמי של חתונה באולם או בגן אירועים.

מיותר לציין, שגם האורחים של הזוג ישמחו להגיע לחתונה שהיא מקורית ושהיא מאפיינת את הזוג ואת הסגנון המיוחד שלהם. כשמגיעים לאירוע שמתקיים בטבע באוויר הצח והנעים, מתקבלת ישר תחושה של התחברות לאירוע; זאת בזכות העצים, הפרחים, הים או המדבר הצחיח שישר עוטפים ומצליחים להעניק רוגע, שלווה ועוצמתיות.

אירועים תחת כיפת השמיים

לכל אירוע שמתקיים תחת כיפת השמיים שי ניחוח של מרחב פתוח וניתוק של כמה שעות מהשגרה הצפופה ותחושה של חופש. גם לזוג המורגש, הטבע מסייע להוריד את רף המתח כשהוא ממזג אותם עם הנוף שמסביב, האוויר הנקי ובושם הצמחייה והמרחב שאין לו סוף מעניקים ישר לכולם את הרצון להישאר כמה שיותר, להיפתח מהר יותר, לרקוד ולחוות את החוויה יחד עם הזוג המרוגש עד כלות.

איך בוחרים מקום לחגוג בטבע?

הטבע הוא עצום והנופים שלו משתנים ממקום למקום. כדי לבחור מקום בטבע שהוא אידאלי עבור האירוע שלכם, חשוב להתייעץ עם הגורמים המוסמכים שיש להם ניסיון בהפקות של שמחות בטבע היכן לחגוג אירוע בטבע. להם יש את הידע והניסיון שכן הם הפיקו אירועים בטבע ומכירים את המקומות המומלצים וגם הנידחים שבניהם. דבר נוסף שחשוב להתחשב בו הוא המיקום של מקום האירוע שבו תרצו לחגוג שיהיה נוח מספיק לאורחים שלכם להגיע אליו.

ארגון אירוע בטבע

כל חגיגה שמעוניינים לחגוג לאור הכוכבים, דורשת בהחלט מקצועיות וניסיון. חשוב להפוך את המקום שתבחרו בו למקום נעים, נגיש וערוך לקראת האירוע שיכיל את כמות המוזמנים שלכם. כמו בכל אירוע שדורש מגוון של אלמנטים, גם באירועים בטבע תזדקקו לחשמל, למים, כיור ושירותים ועוד מגוון של אבזור וציוד כדי שהחתונה הזו תצלח ותהיה נעימה לכולם ותענה על כל הדרישות. כסאות ושולחנות ועמדות דיג'יי' ועוד, אלו דברים שנמצאים באופן טבעי בכל אולם אירועים מסודר, אך אירוע שאותו מחליטים לקיים בטבע מאלץ לחשוב בקפידה על כל האלמנטים הללו, על ההתאמה שלהם לסביבה שבחוץ, כמו כן, על השינוע שלהם ושהכול יתנהל באופן הכי בטיחותי, זאת הסיבה שרצוי ומומלץ להיעזר בחברה מקצועית ובעלת ניסיון.

מתי כדאי להיעזר בשירותים של חברת הפקות?

חברות הפקות הן חברות שמסייעות לרבים להפיק אירועים בכל תחום. חברות מסוג זה הן חברות המנוהלים על ידי אנשי מקצוע שיכולים לסייע להרים ולהפיק אירוע מושלם בכל מקום ובכל זמן. לחברות הפקות ישנן מגוון קשרים, ספקים, ידע וניסיון נרחב שעוזר להן לארגן אירועים מושלמים, ובכך בעלי האירוע, יכולים להיות בראש שקט בכל הנוגע לארגון האירוע והמסיבה שלהם.

אז מתי כדאי להיעזר בשירותים של חברות הפקות?

ישנן מגוון סיטואציות בחיים שבהן יש צורך בסיוע של חברת הפקות טובה, שתסייע לקיים אירוע מוקפד ומושלם מא' ועד ת':

אירועים בטבעאירועים בטבע הם אירועים שברובם מחייבים סיוע של חברת הפקות. כאשר אתם מארגנים אירוע בטבע אתם זקוקים לחברת הפקות שתעזור לכם במגוון היבטים, בין אם מדובר במציאת הלוקיישן לאירוע, לבין אם מדובר בהרמה והקמה של האירוע עצמו הכולל ארגון ציוד לאירוע, עיצוב האירוע, הקמת במה, דאגה לחשמל, ביטוח, אישורים מתאימים ועוד. אירוע שמתקיים בחוץ קשה לעיתים לארגון, לכן חשוב להיעזר בשירותים של חברת הפקות.

אירועים מיוחדים – בר מצוות, חתונות, בריתות, ועוד לעיתים דורשים הכנה קפדנית בעיקר כאשר מדובר באירוע מושקע ויוקרתי. כאשר אתם מתכננים אירוע כזה חשוב שתעזרו באנשי המקצוע שיוכלו לסייע לכם לארגן את האירוע היוקרתי והמושלם שאתם מתכננים שיותיר רושם וייזכר לשנים רבות.

אירועים לחברות – בעלי חברות וארגונים פעמים רבות רוצים לארגן אירועים גדולים בין אם מדובר בכנסים ללקוחות ובין אם מדובר באירועי חברה גדולים. לשם כך דרושה חברת הפקות שתסייע לכם להפיק את האירוע הטוב ביותר הנכון ביותר והמרשים ביותר. חשוב לשכור חברת הפקות לתכנון אירוע עסקי ואירוע לחברות כך שהכל יתקתק וכלום לא יחסר.

כיצד מוצאים חברת הפקות טובה?

על מנת למצוא חברת הפקות טובה חשוב למצוא חברה עם ניסיון, חברה שיכולה להקים אירועים בטבע ויכולה לסייע בהפקה של אירועי בוטיק. עוד יש למצוא כזאת שיש לה את כלל הקשרים הנכונים כדי ליצור אירוע ללא בעיות שיעבור בשלום.

איך מפיקים אירוע מיוחד בשטח?

במידה וגם אתם חולמים על חתונה יפה, מרגשת וכזאת שאתם מזמינים אליה את כל האנשים האהובים עליכם, אפשר להבין מדוע אתם בדילמה. איך באמת ניתן להפיק אירועים כאלה? ומה נכון לעשות כדי שהחגיגה תהיה מושלמת? לא קל להפיק אירועים כמו חתונות ובטח שלא אם אתם חולמים על חתונה בשטח. עם זאת, החדשות הטובות הן שאתם לא צריכים לעשות את זה לבד כי יש היום הרבה אנשי מקצוע מובילים שישמחו לעזור לכם לקחת את החלום ולהפוך אותו למציאות. לכן ההמלצה הראשונה שנוכל לתת לכם היא לבדוק מול חברת הפקות איזה שירות תוכלו לקבל ואיך נכון יהיה לתכנן את האירוע?

הופכים את הטבע לנוח ומתאים

כל מה שיפה באירועים כמו חתונה בשטח זו העובדה שהטבע נשאר כפי שהוא ואנחנו לא נוגעים בו. עם זאת, בפועל צריך לעשות גם כמה התאמות שונות כי אחרי הכול, האורחים שלכם משקיעים ומגיעים בלבוש יפה. זה אומר שכדאי יהיה להקפיד על כמה פרטים חשובים כמו:

 • האם המרחק מהמקום שבו האורחים חונים ועד האירוע קצר או ארוך מידי?
 • האם יש שירותים במקום?
 • האם יש אפשרות להגן על השטח מפני תנאי מזג אוויר לא נעימים כמו רוחות וכדומה?

על כל הפרטים האלה ועוד רבים אחרים חברה מקצועית של הפקת אירועים כאלה תוכל לענות עבורכם. לכן עדיף שיעמדו לצידכם המומחים כי בצורה כזאת תוכלו להבטיח שאתם מנצלים את הטוב ביותר שיש בשטח מבלי לפגוע בטבע עצמו.

כמה זה יעלה לכם?

לא אחת קורה שאנשים בטוחים שהפקת אירוע כמו חתונה בשטח עולה פחות מאשר הפקת חתונה אולם. חשוב לדעת שאומנם אנחנו לא צריכים לשלם על השכרת המקום כי מדובר על הטבע עצמו, אך כל השאר עולה לא מעט. לכן, אם אתם רוצים לעשות מספר צעדים כדי להבטיח שלא תיכנסו להוצאה כלכלית גדולה מידי בהחלט אפשר להבין אתכם וכדאי שתתכננו את הדברים גם מבחינה כלכלית. מעבר לכך שתפנו אל חברת הפקות כדאי גם לקחת בחשבון עלויות כמו: תקליטן, שירותי קייטרינג וכדומה.

 

השכרת ציוד לאירועים – איך תעשו את זה נכון

ההחלטה לעשות אירוע כזה או אחר הרבה פעמים מלווה בלא מעט לחץ, כי מי מאיתנו לא היה רוצה שהאירוע שלו ייצא מושלם? הרי כולנו רוצים להצליח, לרגש וגם ליצור חוויה מיוחדת במינה עבור כל האנשים שאנחנו מזמינים. לכן חשוב לבדוק לא רק את מי אתם מזמינים אלא גם איזה ציוד אתם שוכרים כי זה ישפיע על הצלחת החגיגה כולה. בדרך כלל כשמדברים על ציוד לאירועים מדברים על האפשרות של קניה או השכרה ואין ספק שהאופציה הטובה ביותר היא השכרה. אומנם אם הייתם עושים אירועים בכל חודש אפשר היה לחשוב על קניית כל הציוד אך עבור רוב האנשים זה לא רלוונטי ולכן אופציית ההשכרה משתלמת יותר.

מה אתם צריכים לאירוע?

אין ספק שהדבר הכי חשוב שצריך לשים לב אליו כשמדברים על השכרת ציוד לאירועים זו השאלה מה בעצם אתם צריכים. אם מעולם לא עשיתם אירוע, או שהאירוע האחרון שהפקתם הופק לפני שנים, אתם בוודאי לא בטוחים לגבי רשימת הציוד שלכם. לכן תמיד כדאי יהיה לדבר עם המומחים בתחום, להתייעץ איתם ובהתאם לכך לקבל את ההחלטות הנכונות לכם.

 • האם אתם צריכים כיסאות ושולחנות?
 • האם אתם צריכים ציוד לעיצוב המקום?
 • האם תרצו לשכור גם ציוד הגברה?

יש אפשרות היום לשכור את כל סוגי הציוד שייקחו את האירוע שלכם כמה צעדים קדימה ולכן עדיף שתעשו את הדברים בצורה מסודרת. עצה מהמומחים ומהמנוסים בתחום יכולה לסייע לכם הרבה מעבר למה שאתם חושבים, אז למה אתם מחכים?

כמה צריך לשלם על הציוד ששוכרים?

חשבתם לרגע שלשכור ציוד לאירועים זו הוצאה כלכלית גדולה? הייתם בטוחים שחובה לשלם מחיר מופקע כדי לשכור את הציוד הכי איכותי שיש? אם כך, בוודאי תשמחו לדעת שזה לא מדויק. יש אפשרות היום להשוות מחירים בין מספר חברות וכך לאתר את החברה הזולה ביותר, אז למה אתם מחכים? הפקה של אירועים זו תמיד הוצאה כלכלית לא קטנה אך על השכרת הציוד בהחלט תוכלו לחסוך לא מעט אחוזים אם תשוו מחירים.

 

איך עורכים חתונה בטבע

קודם כל בואו נדבר על מזה חתונה בטבע, מכירים את זה שאתם מגיעים ורואים נוף מדהים? טבע מקסים? אתם מגיעים רק לטייל אבל יש לכם רעיונות מעבר לזה. אם זה נשמע לכם מוכר וגם אתם בעניין של הפקת אירועים במסגרת הטבע, אולי כדאי לדבר על איך עורכים חתונה בטבע אבל באופן הנכון כן?

אז הבנתם נכון, אם אתם בעניין של להרגיש את הבריזה על צווארכם, לשמוע את רחש העלים, העצים, הנה מקום שכיף גם להתחתן בו. מוזמנים לקרוא את המאמר ואף לשתף עם מי שצריך.

למי חתונה בטבע יכולה להתאים?

שאלה טובה, אם אתם בעניין של לצור מציאות ירוקה ואחרת, אפשר לקחת את המחשבות צעד אחד קדימה. אפשר לשבור את השגרה ולהתחתן קצת אחרת. אפשר להתחתן עם רקע ירוק. קודם כל בחרו את המועד, האם תרצו לעשות את זה בערב או ביום? יש אפשרות לבצע מסיבת ריקודים מטורפת בלילה או קוקטייל בסטייל בשעות הצהריים. קודם כל צריך לדעת מה אתם צריכים או מחפשים. מה נוח לכם או לאורחים שלכם? יש חתונה בחמישי שמסיימת את השבוע ומנהלת באנרגיות אחרות ליליות ויש מסיבת צהריים שיכולה להתחיל ב16 אחר הצהריים ולהימשך ללא הגבלה לשעות הלילה.

מה לובשים בחתונת טבע?

אם זה אירוע ערב הבחירה תהיה חליפות או טוקסידו. ממש כמו בערבי הפרסים הגדולים בחול. אם מדובר במסיבת צהריים בטבע, הפשטות של הטבע הוא משהו אחר, אין עקבים, אין שמלות מפוארות אבל יש כמה אנשים שאתם אוהבים ואיחדתם אותם לאירוע של פעם אחת בחיים. תאורה שתצבע את הלוקשיין בלבן, מראה טבעי, חצאיות, מכנס קצר, זה ההבדל בין היום לבין הלילה.

עכשיו בואו נדבר על לוקיישן

איפה אתם עושים את זה? יש תכנון? ההחלטה כאן תדרוש מכם לא פחות. זה לא רק מקום יפה אלא גם מקום נוח על פי כל הדעות. יש לא מעט לוקיישנים מדהימים להפקת אירועים במרחב הפתוח. שטח פתוח זה יער, או אולי כרמי ענבים? חוף ים? חצר בית פרטי? כל הרשות נתונה. הכי חשוב? כי הלוקשיין יתאים לגודל האירוע על פי כמות האנשים, שיהיה במקום קרוב לכל האורחים- אמצע הדרך וכמובן יכול בתוכו כמה שיותר הנאות בכדי לקצץ בעלויות הסופיות.

זקוקים לטיפים נוספים שיעזרו לכם להפיק חתונה בטבע? בקרו באתר הבית שלנו וקראו את הפרטים שיעזרו לכם לעשות את זה נכון.

שיטות להקמת אירוע חוץ

אירוע חוץ היא דרך נפלאה לחגוג כל דבר: חתונה, מסיבת טבע, אירוע חברה, מסיבת יומולדת, אירוע שכונתי גדול ועוד. אבל כדי לארגן אירוע חוץ או אירוע נפלא בטבע – חשוב לדעת באילו אלמנטים חשוב להצטייד על מנת שהאירוע יעבור בשלום. אז מה חשוב שיהיה לנו על מנת שנארגן אירוע חוץ מושלם? כל התשובות בהמשך המאמר.

מצאו שטח שבו תוכלו לערוך אירוע בצורה בטוחה – כאשר אתם עורכים אירוע בטבע חשוב למצוא שטח שבו תוכלו לערוך אירוע בצורה בטוחה, בדקו שהשטח אינו עקלקל או הררי. שטח מסוג זה חייב להיות שטח מוסדר ומאובטח על ידי כוחות הביטחון ומאושר על ישי רשות הטבע והגנים. במצבינו הביטחוני בשנים האחרונות,  חשוב להסדיר את כל האישורים המתאימים לקיום האירוע.

דאגו לתנאים המתאימים לאורחים שלכם – חשוב לדאוג לתנאים המתאימים לאורחים שלכם. חשבו על פטריות חימום בחורף, מאווררים תעשייתיים בקיץ, רחבת ריקודים בטוחה, צליות נגד השמש ועוד.

הקימו ביתן להגנה מפני מזג האוויר – אם אתם מארגנים כנס לאירוע חברה או אירוע ילדים, דאגו להקים ביתן ראוי. חשוב כי הביתן יהיה בנוי נכון, ועליו להיות בטוח ומאוורר. הכניסו לביתן אמצעי אוורר כמו מאווררים תעשייתיים ודאגו לסירקולציה של אוור ופתחי אוורר. אל תסכנו את האורחים שלכם בשום צורה.

דאגו לחשמל ותאורה מתאימה –באירוע בטבע הכל מתחיל מאפס, וחשמל הוא אחד הצרכים החשובים שיש לדאוג להם. דאגו לגנרטורים של חשמל, וזאת כדי לחבר את התאורה, את המוזיקה, את המאווררים התעשייתיים וכדומה. דאגו למספר גנרטורים חזקים בהתאם לגודל האירוע ובהתאם לצרכים שלכם.

שכרו שירותי קייטרינג – חשוב לדאוג לאוכל ושתייה לאירוע, גם אם מדובר באירוע שאינו כולל ארוחה גדולה. שכרו שירותי קייטרינג ודאגו לאוכל מתאים לקונספט האירוע. אם מדובר באירוע ילדים תוכלו לדאוג לפיצות, או להמבורגרים. לאירוע עסקי התאימו 'פינגר פוד' שניתן אוכל בעמידה או בישיבה על מחצלות, ולאירוע חתונה התאימו אוכל 'כבד' יותר. בדקו האם ניתן לשלב את שירותי הקייטרינג עם שירותים של העמדת דוכנים, כסאות שולחנות ואת כל הדרוש להקמת אירוע.

בטחו את האירוע שלכם – חשוב מאד לדאוג לביטוח האירוע שלכם. כאשר מארגנים חתונה באולם או בגן אירועים מסודר האורחים שלכם מבוטחים. אבל באירוע בטבע, אתם אלה שאחראים על האורחים שלכם. ולכן חשוב לבטח אותם בביטוח נגד תאונות וגם בשירותי אבטחה.

השכרת אוהלים לאירועים יספק חוויה נעימה לכם ולאורחים

השכרה של אוהל לאירוע שלכם זה משהו שכדאי לכם לעשות במיוחד אם אתם רוצים להפוך את האירוע עצמו להרבה יותר אטרקטיבי בעבור האורחים. תחת האוהלים תוכלו להציב עמדות מזון שבהם יוגש אוכל לאורחים באירוע שלכם. זה משהו שללא ספק כדאי לכם לשקול בחום. כמובן שאנו גם ממליצים לכם לוודא שאתם בוחרים להשקיע את הזמן שלכם בחוכמה ולא לבזבז אותו על תכנון לקוי של האירוע שלכם.

להפוך את האירוע שלכם למעניין

אתם תוכלו להפוך את האירוע שלכם למעניין הרבה יותר אם רק תבחרו לשקול מספר דברים חשובים שקשורים בארגונו. כך למשל, אנו נמליץ לכם בחום לנסות ולשקול הזמנה של קייטרינג שיהיה איכותי ככל שניתן, וזאת כאשר לצד זאת תוכלו לנסות וגם להבין אם אתם רוצים להזמין פעילויות מסוימות לאירוע שלכם, כמו להקה מיוחדת או אנשים שיוכלו להפוך את האירוע עצמו להרבה יותר מעניין בסופו של דבר.

האירוע שלכם בידיים שלכם

אין לנו ספק בכלל שאתם רוצים להפוך את האירוע שלכם לכמה שיותר מיוחד ומעניין בעבור האורחים שלכם, אבל אתם פשוט צריכים להגיע בגישה נכונה ולוודא שאתם בוחרים לשקול את הדברים החשובים באמת למען ארגון האירוע שלכם, קרי האוכל שיוגש לאורחים, עיצוב המקום והשירות שהאורחים שלכם יקבלו.

כמובן שארגון של אירוע כמו חתונה זה דבר שצריך להיעשות בצורה בשונה לחלוטין מארגון של אירוע כמו חינה או יום הולדת. אתם צריכים לקחת את הדברים הללו בחשבון ולוודא שאתם בוחרים לארגן את האירוע שלכם בדרך הנכונה ולא לשכוח את כל הדברים השונים שעשויים להוביל להצלחת האירוע שלכם בסופו של דבר.

איך בוחרים באוהל המתאים

לבחור באוהל שמתאים לאופי האירוע שלכם זה דבר שאתם צריכים לדעת לעשות, ותדעו לכם שיש לדבר חשיבות רבה, שכן אנו בטוחים שאתם לא רוצים לאכזב את האורחים שלכם ולתת להם להיות בתוך אוהל קטן וצפוף שפשוט לא נעים לשהות בו. תדאגו להשקיע את הזמן שלכם אחר חיפוש האוהל המתאים, קרי אחד כזה שיהיה בגודל רלוונטי ואף עשוי מהחומרים המתאימים. התייעצות קצרה עם גורמים מקצועיים שמבינים דבר או שניים זה דבר שיוכל לחסוך לכם לא מעט כאבי ראש בסופו של דבר.

אוהלים להשכרה

אל תשכחו את העובדה שאם אתם רוצים לשכור אוהל לאירוע שלכם, אתם יכולים לעשות זאת ללא שום בעיה מחברה העוסקת בתחום. כמובן שאם אתם בוחרים לעשות זאת ולשכור אוהל לאירוע שלכם, אתם חייבים לוודא שאתם בעצם דואגים לשכור אוהל שיענה על הציפיות שלכם מבחינת מה שאתם מתכננים שיהיה באירוע שלכם. זה לא משהו שאמור להיות יותר מסובך. כל שעליכם לעשות זה לשים את הדגש על המקומות הנכונים ולוודא שאתם בעצם בוחרים באוהל הנכון מבחינת המפרט הטכני.

השוני בין האוהלים השונים

השוני הגדול ביותר שבין האוהלים השונים הנו הגודל שלהם והשאלה האם מדובר באוהל פתוח או סגור. בכדי שאתם תוכלו באמת לשכור לאירוע שלכם אוהל שמתאים לצרכים הספציפיים שלכם, מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט לנסות ולבדוק את היצע האוהלים השונים, וזאת על ידי בדיקת האוהלים השונים שאתם יכולים למצוא אל החברה שאצלה אתם מחפשים.

בכדי שאתם תוכלו לשלם מחיר הוגן בעבור האוהלים שאתם בוחרים לשכור, עליכם פשוט לערוך השוואה כזו או אחרת ולראות מה אתם יכולים למצוא בסופו של דבר. אתם ללא ספק תוכלו למצוא אוהל שיענה על הדרישות שלכם, וזאת אם רק תהיו מספיק סבלניים כמובן.

להפוך את האירוע להרבה יותר נוח בעבור האורחיםהצללות לשולחנות

אם אתם רוצים שלאורחים שלכם יהיה הרבה יותר נוח במהלך האירוע, מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט לשים לב שאתם בוחרים לשכור את הפריטים הנכונים, זה משהו שללא ספק יבטיח לכם את הצלחת האירוע. כאשר אנו מזכירים את המילה פריטים אנו מתכוונים בעצם לדברים כמו אוהל שאתם יכולים לשכור לאירוע שלכם, קייטרינג איכותי או אפילו עיצוב האולם עצמו. אלו דברים שאתם פשוט חייבים לשים עליהם את הדעת, וזאת בכדי שיתאפשר לכם ליהנות מאירוע בלתי נשכח ברמה הגבוהה ביותר.

אם אתם מרגישים שאתם לא מצליחים לארגן את האירוע שלכם בעצמכם, מה שאתם יכולים לעשות זה פשוט לנסות ולעשות זאת בעזרתה של חברה העוסקת בהפקת אירועים. אנו יכולים להבטיח לכם שאתם תצליחו לעמוד ביעדים שלכם כך בסופו של דבר ולארגן את האירוע שלכם בדיוק כפי שחלמתם. חברת הפקת אירועים מקצועית תוכל לסייע לכם בכל דברים הקשורים לאירוע שלכם.

השכרת אוהלים

השכרת אוהלים

בדרך כלל כאשר אנשים בוחנים את האפשרות של השכרת אוהלים, אחד הדברים המעניינים ביותר שמעניינים אותם זה היכולת לשכור אוהל שבאמת יספק אותם מכל הבחינות.
אם זה משהו שחשוב גם לכם ואתם פשוט רוצים להיות בטוחים שהאוהל שאתם שוכרים יוכל להתאים לסוג האירוע שלכם על הצד הטוב ביותר, הגעתם למאמר הנכון, שכן פה אנו מתכוונים לשים דגש על הנושא ולציין את הדברים החשובים ביותר שאתם צריכים לשים אליהם לב אם אתם רוצים להפוך את האירוע שלכם למיוחד במינו.השכרת אוהלים

 • אוהל בגודל מתאים – כמובן שלפני הכל אתם צריכים לשים לב שאתם בוחרים לשכור אוהל בגודל שמתאים לכם.
  לכל אירוע שאתם בוחרים לקיים הדברים יכולים להשתנות, ובהתאם לזאת אתם גם צריכים לוודא שהאוהל שלכם באמת יוכל להכיל את כל האורחים שבאירוע שלכם.
 • אוהלים מעוצבים – אם אתם רוצים לקחת את הרעיון שלב אחד קדימה, תוכלו פשוט לשקול אפשרות של השכרת אוהלים מעוצבים.
  זה משהו שללא ספק כדאי לכם לעשות, וזאת במיוחד אם אתם רוצים לשדרג מעט את האירוע שלכם מבחינה עיצובית ולהפוך אותו להרבה יותר מעניין.
 • סגנונות שונים – האוהלים שאתם יכולים לשכור למען האירוע שלכם יכולים להגיע בצורות וסגנונות שונים.
  כך שאם אתם רוצים אוהל בצורת מלבן, ריבוע או כל צורה אחרת, אתם תוכלו למצוא כאלה בקלות.
  פשוט תשימו לב לסגנונות השונים ותראו מה הכי מוצא חן בעיניכם. אנו בטוחים שתוכלו למצוא משהו מעניין בקלות יחסית.

להעניק לאורחים תחושה נעימה

בדרך כלל כאשר אנשים שוקלים אפשרות של השכרת אוהל לאירוע שלהם, הדבר הראשון שעולה בראשם זה שהאוהל עצמו יוכל לספק להם הגנה מהשמש, אך חשוב לדעת שלצד זאת ישנם עוד לא מעט יתרונות נוספים שפשוט יוכלו לשדרג את האירוע שלכם ללא היכר.

בין שלל היתרונות הרבים שנלווים לשימוש באוהלים המיועדים לאירועים, ניתן למנות שיפור בתחושת הנוחות של האורחים, יכולת להתקבץ תחת מכסה אחד ולהרגיש קרובים יותר אחד לשני ופשוט ליהנות הרבה יותר מהאירוע עצמו בשל כך.
זה משהו שאסור לכם לזלזל בו אף לא מעט, וזאת במיוחד אם חשוב לכם לדעת שהאורחים שלכם באמת נהנים באירוע שלכם ומרגישים בנוח.

אירועים בטבע במקומות מיוחדים

הטבע גורם לאנשים לנשום נכון יותר, להיות נינוחים וסבלניים יותר ואף סלחניים ופתוחים ליצירת קשרים חברתיים בלי מעצורים וחסימות. מסיבה זו בוחרים אנשים רבים לקיים את האירועים שלהם בחיק הטבע. כי אין כמו האווירה הנוצרת באירוע אשר נערך בטבע!

אירועים באולם לעומת אירועים בטבע

אם כאשר אתם נעולים על עריכת אירוע באולם אירועים אתם כפופים לתנאי המקום והשטח של האולם, שלא לדבר על בחירת המועד של האירוע שחייב להיות כפוף לימים הפנויים של אריא אולם אירועים, כאשר מדובר באירוע הנערך בטבע, אתם לא כפופים לתאריכים מסוימים שרק הם נותרו פנויים עבורכם. אתם יכולים לבחור לכם את המקום המיוחד העולה בדעתכם ולקיים בו את האירוע בכל תאריך ויום הנראים לכם. מובן שמלבד הגמישות שבבחירת מועד האירוע ישנם עוד הרבה מאוד יתרונות לאירוע המתקיים בטבע כפי שפירטנו למעלה, כאשר הזמינות של התאריכים זהו רק הבונוס. בנוסף, אירועים בטבע מצטלמים היטב – כפי שכתבנו על כך בעבר…

היכן ניתן לקיים אירועים בטבע?

השאלה הזו יכולה להישאל בניסוח הפוך. היכן בטבע אי אפשר לקיים אירוע… כמעט כל מקום אפשרי. זה תלוי במעוף ובדמיון של מארגני האירוע. עליהם לצאת מהקופסא ולחשוב היכן היו מדמיינים את האירוע שלהם.

באמצע היער –

יש אנשים שיבחרו לערוך את האירוע שלהם באמצע שום מקום במעמקי היער הקסום… וזה אפשרי! כאשר בוחרים במפיק מקצועי שיארגן את האירוע על כל פרטיו, הוא יצליח להרים אירוע גם כאשר מדובר באמצע היער. הוא ידאג לכל הפרטים והפריטים עד האחרון שבהם כך שהנוכחים במקום יוכלו כמעט לשכוח באיזה מקום נידח הם נמצאים…

על שפת הים –

יש אנשים ה'משוגעים על הים'. כל יציאה שלהם וכל טיול או מנגל מתקיים על שפת הים. כמובן שאירוע הנערך על שפת הים, הופך אף הוא לאירוע מיוחד במינו בגלל התפאורה המיוחדת שהים מציע לחוגגי האירועים במקום. אדוות הגלים, הרחש העולה מהים, השקיעה המדהימה של השמש במערב יחד עם הבריזה של הים, יוצרים אווירה ייחודית וקסומה שאין דומה לה. אין ספק כי חתונה או כל אירוע הנערכים על שפת הים הופכים להיות אירועים מדוברים ביותר שכל מי שלא השתתף חש כי הפסיד ובגדול…

למידע נוסף על אירועים בטבע באתר חתן כלה.

אירוע בחצר או בחווה –

יש כאלה המעדיפים לערוך את האירוע בתוך מקום יישוב אך עדיין במקום בו ניתן לנשום את הטבע. אלו יוכלו לערוך את האירוע בחצר הבית שלהם אם היא גדולה דיה על מנת להכיל את כל המוזמנים. כך יהיה האירוע שלהם באווירה ביתית וחמימה אך עם זאת בתוך הטבע. כאשר החצר קטנה מידי או לחילופין כאשר מדובר בדירה ללא חצר, ניתן לערוך את האירוע בחווה כלשהי ברחבי הארץ. ישנן הרבה בעלי חוות פרטיות המציעות את החווה שלהם לשם כך. חברות ההפקה ידעו אף להפנות אתכם אל חלק מבעלי החוות הללו.

חברת ההפקה אתכם לאורך כל הדרך…

לאחר שבחרתם את המקום יש להתחיל בארגון האירוע. כאן באה ההפתעה הגדולה. כאשר בחרתם בחברת הפקה מקצועית ומומלצת, אתם יכולים לעזוב בשלב זה את המושכות ואף להיות רגועים לגמרי. חברת ההפקה היא זו שתדאג לכל הפרטים הגדולים והקטנים עד לאחרון שבהם על מנת שהאירוע יהיה מושלם מכל בחינה.

חברת ההפקה היא זו שתדאג למקומות ישיבה, לברזיות, לשירותים ניידים, לתאורה במקום, לסאונד ולהגברה, לכלי ההגשה וכמובן למזון הטעים הטרי והחם.

בחירה של עריכת אירוע בטבע יוצרים אירוע בלתי נשכח בטעם מופלא ובניחוחות קסומים בלתי נשכחים! אתם וגם האורחים שלכם תחוו חוויה מיוחדת וקסומה שתזכרו לעד!

גיבוש עובדים – חוויה בטעם אחר

כל עסק צריך להתנהל באופן שוטף בצורה אידיאלית, כדי שיוכל להגשים את מטרותיו. ידוע שכוח האדם עומד בליבת כל עסק, שבוודאי ינסה לאתר את העובדים המקצועיים והאמינים ביותר שיש. מה שחשוב להדגיש הוא שכל המקצועיות שבעולם לא תעזור כאשר יחסי העבודה (ואפילו היחסים האישיים) בין עובדי החברה אינם תקינים. לפעמים היחסים ביניהם יהיו מצוינים בלי מעורבות של ראשי החברה, אך בחלק הארי של המקרים נדרש מהמנהלים להשקיע מאמצים מסוימים בכך. כאן בדיוק צריך להזכיר את היתרונות המגוונים של יום גיבוש לעובדים.

הצורה המקובלת: סדנא בחיק הטבע

ימי גיבוש לעובדים הינו מונח רחב, כאשר אפשר לחשוב על לא מעט מטרות שעשויות לתרום לאותה מטרת גיבוש חיונית, חלקן יותר וחלקן פחות. בחירה מקובלת במיוחד כיום, ומומלצת מאד, היא להזמין סדנאות גיבוש בטבע. סדנאות אלה נערכות תחת כיפת השמיים וכוללות פעילויות חווייתיות כלשהן – משחקים, משימות, תחרויות, סדנאות וכן הלאה. היתרון כאן הוא שמעבר להנאה הגדולה שבפעילות האלה, הגורמים המארגנים את הסדנאות מאפשרים לקבל ערך מוסף של ממש. הפעילויות המיועדות לימי הגיבוש כוללות "אימון" בפרמטרים שונים הנוגעים להתנהלות התקינה של החברה, שעה שהן עובדות על שיתוף פעולה, על חלוקת עבודה, על סיעור מוחות במטרה למצוא פתרונות לבעיות מוגדרות, על ניהול זמנים וכן הלאה.

יחד עם זאת, אפשר לבחור בפעילות גיבושית שאמנם לא תכלול לרוב את אותו "תרגול", אך בהחלט תאפשר יציאה מהקופסה ושיפור אפשרי ביחסים בין העובדים. בילוי משותף שלהם בשעות הערב (מסעדה, פאב, מסיבה ועוד), הליכה ליום כיף בפארק מים או שעשועים (אפשר עם המשפחות) או אפילו נופש משותף בארץ או בחו"ל עשויים לשנות לטובה את ההתנהלות של ההון האנושי בחברה.

אז איך מתחילים?

בהמשך לנכתב מעלה, ברור שאי אפשר למצוא נוסחה חד משמעית של עריכת ימי גיבוש. לכל חברה יש מאפיינים משלה או צרכים נקודתיים משלה: ברור, למשל, שסוג הפעילות הוא במידה רבה פונקציה של מספר העובדים בחברה, או אפילו של החלוקה שלו לצוותי עבודה או למחלקות. החברות הפועלות בתחום, דוגמת אלה המציעות סדנאות גיבוש, יוכלו בוודאי להתאים את הפעילות או את הפעילויות לתנאים הספציפיים של החברה ולרצונות של אנשיה.

את הפעילות מומלץ לבצע אחת למספר חודשים לפחות, כפעולת "תחזוקה" שוטפת לשימור היחסים שבין עובדי החברה ולשיפורם. עסקים המחכים עד למצבים בהם הפעילות תהפוך לחיונית ואולי אפילו מצילה את חיי החברה – למשל, כאשר יש בו משבר כלכלי או יחסים רעועים בין העובדים – עלולים לגלות שזה נהיה קצת מאוחר מדי. מכיוון שימי הגיבוש חשובים מאד, ועל רקע העובדה שהפקתם אינה מצריכה הוצאות אסטרונומיות, אנחנו ממליצים לכם לחשוב כבר עכשיו על הפעילות המגבשת הבאה בעסק שלכם.

אוהלים לאירועים

אוהלים לאירועים, יכולים להיות אופציה מעניינת להפקת אירוע חוץ ונראה כי לא מעט אנשים מעוניינים להפיק אירוע שונה מהסטנדרט המקובל, והם בוחרים לוקיישן מעניין תחת כיפת השמים ומתחילים להפיק אירוע מרשים. אך דקה לפני שמארגנים את כל הכיף הזה, חשוב לציין כי הפקה שכזאת דורשת עבודה מרובה בכל הקשור לתחום הלוגיסטי, אך תמיד תוכלו להיעזר בחברות להפקות אירועים שמתמחות בהקמת אירועים מסוג זה. על מנת לתכנן אירוע שכזה, עליכם בראש והראשונה לדאוג לתיחום האזור, שהרי מקום חשוף שאינו מגודר יכול להוות מטרד וכניסה של אורחים לא רצויים, אם זה עוברי אורח או חרקים ובעלי חיים. לכן, תוכלו לפנות לחברות המציעות אוהלים לאירועים ולבחור את האוהל המתאים לכם ביותר לצרוך הפקת האירוע מבחינת גודל וסוג הבד.

מגוון סוגי אוהלים לאירועים

יש לא מעט סוגי אוהלים בשוק, חלקם אוהלים גדולים במיוחד יכולים לאכלס כמות עצומה של אנשים וחלקם אוהלים קטנים המיועדים לאירועים קטנים ואינטימיים. החוכמה היא לבחור האוהל המתאים לכמות המוזמנים בדיוק רב, מכיוון שאוהל גדול מידי לכמות קטנה של מוזמנים יוכל להיראות שומם ולעומת זאת אוהל קטן מידי לכמות גדולה של אנשים יכול להוות מחנק וצפיפות. לכן, טרם הזמנת האוהל, טוב תעשו אם תתייעצו עם חברות המציעות אוהלים לאירועים שיתאימו לכם את האוהל בקפידה לסוג האירוע שלכם. מעבר לכך, חשוב לבדוק אם האוהל אטום בפני מזג האוויר, אם זה מפני רוחות וגשמים או אטום מבחינת חדירת קרני שמש במידה ומדובר באירוע צהריים בו השמש יוקדת בחוזקה.

לאיזה סוגי אירועים מתאים האוהלים המדוברים?

אוהלים לאירועים מתאימים למגוון רב של סוגי אירועים ונראה כי ככל שעוברות השנים אנו רואים אותם יותר ויותר. לרוב נוכל לראות את האוהלים הללו בפארקים, על חוף הים, בטבע, ביערות, בירידים, במשטחים ציבוריים או פרטיים ומקומות נוספים תחת כיפת השמים. אוהלים אלו מתאימים למגוון רב של אירועים אם זה כנסים עסקיים, פעילות גיבוש לעובדי החברה במקומות שונים, לחתונות מיוחדות, ימי הולדת, באירועים משפחתיים שונות ועוד. למעשה, אוהלים לאיורים מתאימים לכל סוג אירוע, אך כמובן שיש צורך למלא אותם במערכות ישיבה ושולחנות ולדאוג לתחום הלוגיסטי.

אבזור האוהל בצורה פרקטית לאורחים

כמובן שלא די בהקמת האוהל, אלה יש צורך למלא אותו במגוון רב של ציוד שישמש את האורחים לאורך כל האירוע, אם זה – מקומות ישיבה מפנקות, פופים, ציוד הגבה ותאורה, שולחנות וכסאות, בר אלכוהול, שולחנות בר לאוכל, במה לתקליטן, דשא סינטטי, מחצלות, גנרטורים במידה ואין חיבור לחשמל ולמעשה בכל הציוד הדרוש להפקת אירוע שכזה. על מנת שלא ללכת לאיבוד, תוכלו למצוא חברות המציעות גם את הספקת האוהל וגם את הספקת כל הציוד הדרוש לטובת האירוע כל שתמצאו הכל תחת קורת גג אחת.

השכרה וקנייה של מבנים ניידים וציוד לאירועים

אתם מתכננים אירוע בטבע ורוצים שלכל האורחים שלכם יהיה נוח ונעים בו? אם כך, אחד מהדברים שאתם צריכים לדאוג להם זה שיהיה מבנה של שירותים או מקלחונים במקום, ולשם כך אתם צריכים לשכור מבנים ניידים. להמשיך לקרוא השכרה וקנייה של מבנים ניידים וציוד לאירועים

הפקת חתונות בטבע

אין ספק שמגוון רחב של חתונות כפי שהיו מוכרות בעבר אינן מהוות עוד חלק מהמסורת ואינן מהוות הכרח. הזוגות הרוצים לחגוג כיום את היום המאושר ביותר בחייהם יכולים להעניק לעצמם כל חוויה שירצו אם רק יבחרו את האופציה המתאימה להם ביותר. להמשיך לקרוא הפקת חתונות בטבע

גנרטורים לאירועים ובכלל

גנרטור הוא שם כללי למכשירים מחוללי זרם חשמלי, בעברית גנרטור נקרא מחולל זרם. גנרטורים החלו להתפתח ב-1831, כאשר מייקל פרדיי בנה את הגנרטור הראשון וחולל מהפכה אנושית על ידי אספקת חשמל. גנרטורים שונים בגודלם אך בכולם חייב להיות רוטור, גל מניע וסטטור. פעולת הגנרטור אשר יוצרת את הכוח האלקטרומגנטי היא על ידי תנועת הזרם שנוצרת על ידי אורך המוליך, מהירות התנועה ועוצמת השדה המגנטי. תנועת הזרם תלויה בשלושת המשתנים הללו, כאשר אחד מהם נפגם הגנרטור לא פועל. מקור התנועה יכול להגיע ממנוע דיזל, קיטור שעובד על דלק, טורבינות שעובדות על גז או על ידי אנרגיה גרעינית. כמו כן בשנים האחרונות ניכר שימוש בגנראטורים סולריים אשר עובדים על כוח הרוח והשמש. להמשיך לקרוא גנרטורים לאירועים ובכלל

שכירת שירותים ניידים לאירועים

שירותים כימיים, או שירותים ניידים – למעשה הינם שירותים מנוידים לחלוטין שיש בהם מעין מיכל בעל יכולת תקבול גדולה מאד שמסוגל לשרת אותנו למספר ימים ואפילו יותר מכך. השירותים מתנקים אחת לכמה זמן (בהתאם לשימוש) באמציות כלי מיוחד ששואב את הפסולת ומטהר באמצעות חומרים כימיים את היחידה למטרת שימוש חוזר. להמשיך לקרוא שכירת שירותים ניידים לאירועים