אירועים

איך בוחרים את האדם הנכון לייעוץ זוגי במרכז?

25 באפריל 2017 על-ידי dolev ב- שונות עם 0 תגובות

איך בוחרים את האדם הנכון לייעוץ זוגי במרכז?

טיפול וייעוץ זוגי הוא תחום מבוקש ופופולארי כיום בישראל, כיום זוגות רבים נעזרים בטיפולי זוגיות מקצועיים התורמים ומשפרים את המערכת הזוגית שלכם לטובה. קיימים מטפלים זוגיים רבים וזה מבורך אך יחד עם זאת איך באמת יודעים מי המטפל הזוגי המקצועי, או מטפל שיתאים לנו מרוב שיש כל כך הרבה העוסקים במלאכה?

מטפל זוגי עם תעודות

כדי שמטפל זוגי אכן יעסוק בתחום הזוגי באופן חוקי עליו ללמוד ולעבור הכשרה שבסופה יקבל תעודה , כאשר אתם מחפשים ייעוץ זוגי במרכז חשוב לבדוק עם אותו מטפל זוגי מה ההכשרה שלו .רוב המטפלים הזוגיים הם מגיעים מתחום הרפואה או הפסיכולוגיה ויש להם גישות רבות אך שונות. חשוב לפנות למטפל זוגי מוכר וידוע שעוסק בתחום הייעוץ הזוגי כבר די זמן והוא בקיא בתחומי הזוגיות השונים.

המלצות על ייעוץ זוגי במרכז

האינדיקציה הטובה ביותר למטפל זוגי נעוצה במספר הקליינטים שלו, ככל שיש לו יותר קליינטים מרוצים סימן שהוא עושה את עבודתו באופן מקצועי ונכון. לפני הבחירה ביועץ זוגי כזה או אחר תלקטו המלצות, אם אתם מכירים או שמעתם על זוג שהיה אצל מטפל זוגי מסוים ויצאו מרוצים מהטיפול ואיך יודעים שיצאו מרוצים? הרי שהזוגיות שלהם חזרה להיות טובה והם ביחד מאושרים. בקשו מהם חווות דעת . אבל יכול להיות שמטפל זוגי אחד טוב לזוג אחד אבל לכם הוא לא מתאים אם זה בגישה שלו, באישיות שלו ועוד. לכן כימיה היא כלי חשוב שיש לבחון היטב לפני שמחליטים לפנות לייעוץ זוגי.

משך הטיפול

דעו שאין קסם ותוך כמה שעות כבר תהיו זוג יונים אוהבים ומאוהבים, אם יש יועץ זוגי שמבטיח לכם הבטחה מסוג זה כדאי לבדוק יועצים זוגיים נוספים. לרוב משך טיפול זוגי הוא לפחות 10 מפגשים (אלא אם כן מדובר על ייעץ מרתון שזה קצת פחות מ 10 מפגשים אבל זה נושא אחר). קיצורי דרך בטיפול זוגי לא קיימים וצריך לבוא בגישה הזו. מכיוון שמדובר ברגשות, חששות, דברים ונושאים שלא ניתן לכמת באופן וודאי הרי שתהליך זה יכול להימשך זמן. אין מטה קסם או חץ אהבה שיוצר את השינוי באופן מיידי. בדקו זאת היטב עם אותו מטפל זוגי.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*