חתונה קטנה

חתונות קטנות

 

איך נבחר איפה ואיך כדי להתחתן
חתונה קטנה או חתונה גדולה מה עדיף. מה ייזכר ליותר זמן, והכי חשוב מה אנחנו הכי נאהב.
חתונות קטנות ומקומות שיכולים לתת חתונה קטנה ומרגשת בתל אביב צריכה להעניק לנו את ההרגשה של אירוע אינטימי, מרגש, קטן, ייחודי, ומיוחד.  חתונות קטנות בתל אביב מזמן טרנד מעולה שרק תופס יותר ויותר תאוצה. קונספט כזה רוצה להיות שונה ולהביא משהו שונה ואיכותי ככה שירגש את האורחים ויישאר אצלם כמה שיותר בזיכרון.

האווירה שהמקום משדר
אנחנו רוצים את האווירה המיוחדת ביותר ושתעלה על כל הצפיות והפנטזיות שלנו, האווירה שהמקום משדר הוא הדרך להצלחה באירוע, החלל המצומצם ורף האורחים המינימלי, הן אליו שייתנו למקום את האופי השונה שלו, וככה נוכל להגיע למה שאנחנו רוצים בחתונה שלנו, שירות הצוות חייב לתת יחס שירות, אדיב, טוב, וכמובן אישי ונגיש בכל עת.

השוני של אירוע קטן
הצמצום והאווירה המשפחתית שאירוע קטן גורם בהחלט שונה באופי שלו מאירועים גדולים ומלאי אורחים, לרוב האינטימיות נפגעת והיחס האישי שהצוות יוכל לספק לאורחים שלנו, האיכות תוכל להיות הרבה יותר קרובה למה שהובטח לנו. יש כל מיני סוגי חתונות בשוק כמו למשל חתונות, חתונות כסף, חתונות קונספט ועוד המון סוגים. חתונות קטנות לרוב מקבלות את הפידבק על אירועים איכותיים ביותר, חתונה קטנה ומשפחתית היא משהו שאנשים מאוד מתחברים אליו לאחרונה, והוא זה שמבדיל אותם מהרוב.

מה נשאר לעשות
הבנתם את ההבדלים, עכשיו הגיע הזמן לשבת ביחד לבדוק מוזמנים והחליט מה אתם רוצים. ואז התחלו את סבב האולמות שלכם שם תוכלו ליראות את ההבדל בין כל הסוגים השונים של האולמות ומה כל אחד מציע לכם. חתונה קטנה ומשפחתית היא אופציה מעודפת אצל רבים ככה אתם יכולים להיות אם הקרובים אליכם ביום המאושר שלכם, הטקס עצמו תמיד הרבה יותר קטן ומצומצם ונותן אווירה משפחתית וחמה, אל תשכחו שבמקום קטן ניתן לראות יותר בקלות פגמים ואליכם לשים לב היטב לעולם שאותו אתם רוצים,

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *