אירועים

איזה אירועים אפשר לקיים באזור הכותל?

9 במרץ 2017 על-ידי dolev ב- אולמות וגני אירועים עם 0 תגובות

איזה אירועים אפשר לקיים באזור הכותל?

אם היו שואלים אתכם מה המקום הכי מרגש?, קדוש ומעניין בארץ? לרוב הייתם עונים הכותל. כל אחד שמגיע לירושלים כבר בכניסה חווה סוג של קדושה מיוחדת שנופלת עליו. וזה עוד לפני שמגיעים אל אזור הכותל המערבי, ככל שמתקרבים לכותל המערבי התחושה והחוויה מעצימה עוד יותר ומפלס השלווה עולה. בכלל מומלץ מידי פעם לבקר בעיר הבירה שלנו זה בהחלט דלק טבעי לאווירה אחרת ורגועה.

אירועים בכותל? אוויר הרים צלול כיין

אילו אירועים אפשר לחגוג בכותל? ובכן יש המון ונתחיל עם:

חתונות– תחשבו רגע שהחתן והכלה עומדים במרפסת עם נוף מול הכותל המערבי רוח נעימה וקרירה נושבת והמנות עוד מעט מוגשות לשולחן אין יותר רומנטי מזה.

בר מצווה– אירוע חשוב נוסף בחייו של כל נער מתבגר זה חגיגות בר המצווה אם אתם רוצים לספק לילד שלכם (כבר נער) חגיגת בר מצווה בלתי נשכחת יהודית ומיוחדת ללא ספק הכותל המערבי זה המקום המושלם לערוך בו את החגיגה.

ברית/ה– נולד לכם בשעה טובה ובמזל טוב ילד/ ה ואתם רוצים לחגוג את היום המרגש הזה במקום עוד יותר מרגש? זה ברור! הכותל המערבי מקום מושלם ואפילו יותר לחגוג את האירוע הזה. אין יותר קדוש מלחגוג ברית או בריתה במקום כזה. הנוסף, האוויר והאווירה הכל ביחד.

כנסים– מחפשים לערוך כנס כזה או אחר אבל באווירה שונה מזו של 4 קירות לבנים? מה דעתכם לערוך את הכנס בכותל? במסעדה כשרה עם חלונות פנורמים שדרכם אפשר להציץ ללב ליבו של הכותל המערבי, גם תעשירו את הידע שלכם בכנס וגם התחושה תהיה הרבה יותר נעימה עם נוף כזה.

יום הולדת חגיגה נחמדת– לחגוג יום הולדת בכותל זה משהו שלא עושים כל יום רק פעם בשנה (ואולי לא כל שנה) ולכן אם אתם רוצים להפתיע מישהו יקר לליבכם או אפילו את עצמכם תוכלו לעשות זאת מול הכותל במסעדה מיוחדת , טעימה ומזמינה. את יום ההולדת הזה בטוח שאף אחד לא ישכח.

הזמן קצר והמלאכה מרובה

לכל אירוע יש תוקף בר מצווה, חתונה, ברית/ה ועוד ולכן אם אתם רוצים לערוך אירועים מסוגים שונים חשוב להיערך מראש ולבדוק את האופציות הקיימות לרשותכם. לברר היטב אם המועד שבחרתם הוא מתאים ומאפשר לכם ולבעלי המסעדה להתקדם וכן לדאוג לכל יתר הפרטים: קייטרינג, עיצוב המקום, בקשות מיוחדות וכן הלאה. שיהיו רק שמחות.

 

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*