אירועים

בעל עסק בתחום האירועים? למה אתה חייב נוכחות באינטרנט

23 בפברואר 2017 על-ידי dolev ב- לעסקים עם 0 תגובות

בעל עסק בתחום האירועים? למה אתה חייב נוכחות באינטרנט

עולם האינטרנט הוא עולם שמתפתח להרבה מאוד כיוונים שלא חשבנו עליהם כלל. קשה לנו להבין היום איך הסתדרנו לפני דור האינטרנט. איך מצאנו את כל בעלי המקצוע אליהם היינו זקוקים? איך ביצענו פעולות בבנק? איך העברנו קבצים מעיר לעיר או ממדינה למדינה? אין ספק שאנחנו נהנים מחיים הרבה יותר קלים בלי כל המחויבויות והעבודות שהיו מוטלים על בני העשור או העשוריים הקודמים.

כיום, כאשר אתם עומדים לפני אירוע, אתם לא צריכים לשבת עם ספר טלפונים ולחפש רשימות של בעלי אירועים ולחייג אל כל מי שנראה לכם מתאים כדי לברר מחירים, כדי לברר  אם הם פנויים בתאריך של האירוע שלכם ולבקש הסבר על דרכי ההגעה למקום. כיום די להיכנס אל אתר עם אחסון אתר מקצועי המציע שירותים בתחום האירועים ולקבל שם את כל המידע הדרוש על אודות אולמות האירועים השונים, על אודות הצלמים המובילים, שירותי הקייטרינג, פרחים, שמלות כלה, עיצוב שיער, תקליטנים וכן על זה הדרך…

איך ייראה אתר המציע את כל השירותים לאירועים?

אתר שעשה מעשה ואיגד תחת מטרייה אחת את כל נותני השירות לעורכי אירועים צריך לתכנן את האתר באופן כזה שיהיה קל ונוח לגולש להתמצא במה שקורה באתר. ראשית חשוב שהאתר יהיה נעים לעין וישדר חגיגיות. זה יגרום לגולש להמשיך ולטייל באתר הקסום והחגיגי. בנוסף עליו להציג ברשימה ברורה את כל מה שאתם צריכים לאירוע רצוי מאוד בליווי תמונות, אבל לא סתם תמונות. תמונות יפות, תמונות חדות ואוטנטיות שיכניסו את הגולש לאווירה. חוץ מהתמונות חשוב שיהיו קישורים לדפים פנימיים שייתנו לגולש את כל המידע המלא והמפורט על כל מה שנותן השירות מציע ממש כמו מחשוב ענן לעסקים קטנים הדואג לכל הפרטים הקטנים.. כך למשל אם מדובר בדף של הצלמים, חשוב שתהיה תמונה גם של הצלם וגם דוגמאות של אלבומים שהצלם מציע. חשוב גם שיהיו מחירים ברורים ודרכים ליצירת קשר עם אותו צלם. ככלל, הכי טוב שהדרכים ליצירת קשר יצאו מקישור מתוך האתר, כי כדי שאתר יצליח במכירות הוא צריך לסייע לגולש לעשות זאת בקלות תוך שהאתר מניע אותו לפעולה.

אתר של אירועים הוא אתר שצריך להיות כיף לטייל בו. כאשר זה כך, הרי שמעגל הלקוחות של בעל האתר מתרחב והולך.

אז שיהיה רק בשמחות!

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*