אירועים

איך עורכים חתונה בטבע

21 בפברואר 2017 על-ידי dolev ב- אירועים בטבע עם 0 תגובות

איך עורכים חתונה בטבע

קודם כל בואו נדבר על מזה חתונה בטבע, מכירים את זה שאתם מגיעים ורואים נוף מדהים? טבע מקסים? אתם מגיעים רק לטייל אבל יש לכם רעיונות מעבר לזה. אם זה נשמע לכם מוכר וגם אתם בעניין של הפקת אירועים במסגרת הטבע, אולי כדאי לדבר על איך עורכים חתונה בטבע אבל באופן הנכון כן?

אז הבנתם נכון, אם אתם בעניין של להרגיש את הבריזה על צווארכם, לשמוע את רחש העלים, העצים, הנה מקום שכיף גם להתחתן בו. מוזמנים לקרוא את המאמר ואף לשתף עם מי שצריך.

למי חתונה בטבע יכולה להתאים?

שאלה טובה, אם אתם בעניין של לצור מציאות ירוקה ואחרת, אפשר לקחת את המחשבות צעד אחד קדימה. אפשר לשבור את השגרה ולהתחתן קצת אחרת. אפשר להתחתן עם רקע ירוק. קודם כל בחרו את המועד, האם תרצו לעשות את זה בערב או ביום? יש אפשרות לבצע מסיבת ריקודים מטורפת בלילה או קוקטייל בסטייל בשעות הצהריים. קודם כל צריך לדעת מה אתם צריכים או מחפשים. מה נוח לכם או לאורחים שלכם? יש חתונה בחמישי שמסיימת את השבוע ומנהלת באנרגיות אחרות ליליות ויש מסיבת צהריים שיכולה להתחיל ב16 אחר הצהריים ולהימשך ללא הגבלה לשעות הלילה.

מה לובשים בחתונת טבע?

אם זה אירוע ערב הבחירה תהיה חליפות או טוקסידו. ממש כמו בערבי הפרסים הגדולים בחול. אם מדובר במסיבת צהריים בטבע, הפשטות של הטבע הוא משהו אחר, אין עקבים, אין שמלות מפוארות אבל יש כמה אנשים שאתם אוהבים ואיחדתם אותם לאירוע של פעם אחת בחיים. תאורה שתצבע את הלוקשיין בלבן, מראה טבעי, חצאיות, מכנס קצר, זה ההבדל בין היום לבין הלילה.

עכשיו בואו נדבר על לוקיישן

איפה אתם עושים את זה? יש תכנון? ההחלטה כאן תדרוש מכם לא פחות. זה לא רק מקום יפה אלא גם מקום נוח על פי כל הדעות. יש לא מעט לוקיישנים מדהימים להפקת אירועים במרחב הפתוח. שטח פתוח זה יער, או אולי כרמי ענבים? חוף ים? חצר בית פרטי? כל הרשות נתונה. הכי חשוב? כי הלוקשיין יתאים לגודל האירוע על פי כמות האנשים, שיהיה במקום קרוב לכל האורחים- אמצע הדרך וכמובן יכול בתוכו כמה שיותר הנאות בכדי לקצץ בעלויות הסופיות.

זקוקים לטיפים נוספים שיעזרו לכם להפיק חתונה בטבע? בקרו באתר הבית שלנו וקראו את הפרטים שיעזרו לכם לעשות את זה נכון.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*