אירועים

ג'אפן ג'אפן – רשת מסעדות סושי

21 בפברואר 2017 על-ידי dolev ב- שונות עם 0 תגובות

ג'אפן ג'אפן – רשת מסעדות סושי

בעשה טובה ובמזל טוב יש רשת מסעדות סושי שיש בה הכל, אם כבר הייתם וביקרתם במסעדות יפניות המציעות ארוחות סושי מכוונות. אולי לא ביקרתם עדיין ברשת המסעדות מהמובילות בתחום האוכל היפני וזה גאפן גאפן. מדובר על רשת מסעדות יפנית המציעה מטעמי סושי רבים. זה התחיל מסניף אחד בירושלים והפך לרשת שמובילה בתחום ומציעה למבקרים ולסועדים מנות צבעוניות, טעימות ומהירות. וזה עוד לא הכל החוויה והאווירה ברשתות של סושי גאפן גאפן מכניסה אתכם לקצב ואי אפשר פשוט לקום מהר מידי מהשולחן.

שים לי עוד סושי

אין כמו לאכול סושי אותנטי שנעשה במקום ומוגש במהירות. בדיוק לשם כך רשת גאפן גאפן מציעה את המנות שלה. הכל נעשה במקום, בעזרת שפים מקצועיים מנוסים ומקצועיים שמבינים לעומק איך להתייחס לסושי ומה ליצור ממנו. לא רק שהמנות יוצאות כמו ציור ויצירת מופת אלא הטעם הוא משובח שנשאר לאורך זמן. כל מנה מקבלת יחס מועדף ובזכות כך המנה יוצאת משובחת וטעימה.

אווירה של משפחה

ברשת גאפן גאפן מרגישים ממש כמו בסלון הבית , זה מתחיל בצוות המטבח שיתופי פעולה ואווירה שבהחלט מורגשת בטעם. רואים ומרגישים כי המנה נעשתה באהבה ובתשוקה לתחום ולא כי "צריך" תעשייה זה לא מה שתמצאו ברשת גאפן גאפן. הסועדים שהיו ברשתות השונות ברחבי הארץ מסבירים כי מדובר במסעדת סושי עם אוכל טעים, מקום נקי ונעים לשבת בו והאירוח ממש כמו בבית.

זה הסושי שעושה את ההבדל

סושי הוא המרכיב העיקרי בכל מסעדה יפנית זה כבר ידוע אבל כדי שסושי יהיה באמת איכותי בטעם ובמרקם החשיבות בחומרי הגלם היא הבסיס המרכזי להרכבת מנת סושי מובהקת איכותית וטעימה. נכון שגם בבית אפשר להכין סושי וזה בסדר, יחד עם זאת צריך לבחור בקפידה את הדגים , האורז דפי האצה וכן גם הירקות השילוב הזה יוצר מנה משובחת. ברשת ג'אפן ג'אפן קודם כל משקיעים בחומרי הגלם , מדובר על חומרי גלם טריים, ונקיים הנבדקים היטב ולאחר אישור הצוות מתחיל בעבודת היצירה על המנה. סושי זה אומנות ורשת גאפן גאפן היא מוזיאון של אומנות – שאפשר לאכול ולגעת.

זה לא הכל גם את התוספות למנת הסושי צוות המטבח מכין בעצמו נודלס נעשה במקום ע"י צוות מטבח מקצועי שעובד במלוא המרץ על מנת להוציא את המנות טריות היישר אל הצלחות של הסועדים.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*