אירועים

אוכל בריא עבור האורחים

8 בפברואר 2017 על-ידי dolev ב- אוכל לאירועים עם 0 תגובות

אוכל בריא עבור האורחים

כל מי שמתכנן אירוע ורוצה להזמין אורחים צריך לחשוב גם על האוכל והכיבוד. בין אם אלו שמחות משפחתיות כמו חתונות, בריתות, בת או בר מצווה או אירועי חברה כמו השקות מוצר וכנסים. כל האירועים מחייבים הגשת אוכל וכיבוד עבור האורחים; ללא שירותי קייטרינג האירוע הופך להיות מאכזב וכושל. פעם כיבוד לאירועי חברה הסתכם בבורקסים והאוכל בשמחות משפחתיות שמר על רוטינה קבועה של מנה בשרית לצד כמה תוספות. אך הציבור הישראלי השתנה מאוד ויש לו ציפיות גבוהות הרבה יותר; הציבור הישראלי פתוח מאוד לדברים חדשים אך חושב לו מאוד שהאוכל יהיה בריא. קייטרינג טבעוני או חלבי כשר הוא ההזדמנות שלכם להעניק לאורחים קייטרינג שונה ומיוחד השם גם דגש על הצד הבריאותי.

אנשים רבים בוחרים בדרך חיים צמחונית או הפחתה ניכרת של צריכת הבשר. נושא אכילת הבשר או התזונה הצמחונית הוא נושא שעמד במרכזים של מחקרים רבים וויכוחים אין סופיים בין אוכלי הבשר לחסידי הצמחונות. לא ניכנס לנושא זה, הנקודה החשובה היא שישנן אלטרנטיבות של קייטרינג חלבי כשר אשר יכולות לתת לאורחים שלכם אוכל בריא אשר אינו מכביד על הקיבה כמו הבשר.

מאפייני האוכל החלבי

קייטריגנ חלבי כשר מרבה להשתמש בירקות בכל הצורות, ירקות טריים ומבושלים בשילובים שונים ומיוחדים. ברור לכולם שצריכת ירקות היא דבר חשוב מאוד בתפריט שלנו. הירקות מלאים בויטמינים ונוגדי חימצון ויש לצרוך אותם באופן קבוע. קייטרינג חלבי כשר הוא ההזדמנות שלכם לתת לאורחים אוכל טעים עם ערך מוסף. גם דגים תוכלו למצוא באוכל החלבי, בעיקר באירועים בהם מוגשת ארוחה מלאה לאורחים. מומחי תזונה ממליצים על אכילת דגים אשר נחשבים לדלים בכולסטרול ובעלי אומגה 3 התורם לשיפור מחזור הדם, מועילות ללב, להתפתחות המוח ועוד.

לסיכום, קייטרינג חלבי כשר מציע לאורחים אלטרנטיבה לתפריט הבשרי. זה מתחיל בצורת ההגשה המיוחדת ומשאירה רושם חזק של מנות צבעוניות ועשירות ומלאות בטעמים מיוחדים. האורחים יכולים ליהנות מאוכל בריא וקל; כזה שאינו מכביד על הקיבה ומאפשר להם להשמיך בפעילות או עבודה ללא תחושת הכבדות המלווה את אכילת הבשר.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*