אירועים

איך לבחור חברת אבטחה לאירוע גדול?

11 בינואר 2017 על-ידי dolev ב- כללי עם 0 תגובות

איך לבחור חברת אבטחה לאירוע גדול?

אבטחת אירועים גדולים מחייבת מעורבות של חברה מקצועית ומנוסה. כדי לבחור חברה כזו תצטרכו לקבל מידע על ניסיון קודם, על כמות העובדים ועל היכולת של החברה להעמיד לרשותכם פתרונות לבעיות בלתי צפויות. קבלו את המדריך המלא

הגודל של אירוע פרטי ועסקי נקבע בראש ובראשונה לפי כמות המוזמנים. ככל שיש יותר אורחים שמאשרים הגעה, כך המקום עצמו צריך להיות יותר גדול. באירוע כזה נדרשת תשומת לב רבה לפרטים וכדאי גם לדאוג לשירותי אבטחה ברמה גבוהה. עם זאת, לא כל החברות שעוסקות בתחום האבטחה מסוגלות לעמוד בסטנדרטים הנדרשים.

טיפים להשוואה בין שירותי חברת אבטחה

יש כמה טיפים שיכולים לעזור לכם לבחור חברת אבטחה לאירוע גדול:

א. בדקו את הניסיון של החברה – התחילו בסינון גס בין שירותי חברת אבטחה לפי תקופת ניסיון. תנו עדיפות לחברה עם ניסיון של כמה שנים לפחות באבטחת אירועים גדולים. כמו כן, שימו לב שכל חברה עשויה להגדיר אירוע גדול בצורה שונה. ודאו שאתם ונציגי החברה משדרים על אותו גל מבחינת היערכות לסדר הגודל של האירוע וכמות האורחים והמשתתפים.

ב. בררו על כמות העובדים – אירוע גדול דורש הקצאה של כמה עשרות מאבטחים לפחות. באירועים המוניים יש מאות מאובטחים שפועלים בשיתוף פעולה, בעוד באירועים פרטיים מדובר בדרך כלל על כמה צוותים בודדים. מבחינתכם, הדרך לבחור בחברה מקצועית היא לברר מראש כמה עובדים יש בה וכמה מהם זמינים עבורכם ביום האירוע.

ג. בדקו את הציוד והכלים שיש לחברה – הכלים של חברת אבטחה אמורים להעניק לכם תחושה של ביטחון ושקט נפשי. זה חשוב בעיקר באירועים גדולים, כי לעיתים קרובות מתרחשים בהם אירועים בלתי צפויים. חברה עם כלים מתאימים תעמיד לרשותכם פתרונות לכל בעיה שתתעורר בשטח ונציגיה גם יבטיחו פיקוח צמוד על המתרחש.bodyworn-794108__340[1]

האם כדאי לבחור חברה לפי המחיר שהיא גובה?

הטעות הנפוצה היא לבחור שירותי אבטחה לפי מחיר לאירוע בלבד. למרות שכולנו רוצים לחסוך בהוצאות, יש דברים שאסור להתפשר עליהם. אחד מהם הוא שירותי האבטחה באירועים גדולים. אף הנחה לא שווה אירוע שמסתיים בפתאומיות, או חלילה אסון שמתרחש לאחד המוזמנים. למעשה, כדאי להיזהר מחברות שגובות מחיר נמוך מדי ולהבין בדיוק מה הוא כולל.

פגישה אישית עם נציגי חברת אבטחה

יש הרבה משמעות למערכת היחסים האישית שלכם עם נציגי החברה. סביר להניח שההכנות לאירוע הגדול יתחילו מספר שבועות לפני תאריך היעד, לכן אתם צפויים לפגוש את נציגי החברה לעיתים קרובות ולשוחח איתם כמעט על בסיס יומי.

אם אתם רוצים להבטיח תקשורת טובה, כדאי לפגוש את נציגי החברה מראש. תאמו פגישת היכרות לא מחייבת ונצלו אותה כדי לשאול על הניסיון, ההסמכה והידע הקודם של עובדי החברה בתחום האבטחה.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*