אירועים

המדריך השלם לבריתה

31 באוקטובר 2016 על-ידי dolev ב- לעסקים עם 0 תגובות

המדריך השלם לבריתה

בשעה טובה נולדה למשפחה שלכם ילדה מדהימה ויפה. אתם רוצים לחגוג לה אירוע קטן ואינטימי ומתלבטים איפה וכיצד. בניגוד לאירוע ברית הקצוב תוך שמונה ימים מהלידה, בבריתה אתם יכולים לקחת את הזמן ולהחליט לחגוג בזמן הנוח ומתאים לכם.

מיקום – חשוב שתמצאו מקום שיתאים לכם באווירה ובעיצוב. מומלץ מאוד שתטעמו את האוכל ושתבחרו מקום שיתאים ג'יאוגרפית לרוב האורחים שלכם. אם אתם גרים בתל אביב אבל המשפחות והחברים שלכם גרים בהרצליה, יהיה הרבה יותר נכון לחפש מקום לאירועים קטנים בהרצליה. שימו לב שמקום ענק של חמש מאות איש לא יתאים לבריתה קטנה של מאה מוזמנים כי רוב האולם יראה ריק. אולם עם רחבת ריקודים ענקית ומיותמת יתן הרגשה שלא הגיעו מספיק אורחים. אם נישאר בהרצליה, אתם יכולים לבדוק אולמות לאירועים קטנים בהרצליה או מסעדה לאירוע קטן בהרצליה. מקומות כאלו יעניקו אווירה יותר אינטימית ונעימה.

איך להזמין את האורחים? מקובל להזמין את האורחים לבריתה בטלפון ולא צריך לשלוח הזמנה אישית. כדאי אף לשלוח תזכורת בוואטסאפ או  במייל יומיים שלושה לפני האירוע.

עלות האירוע – לא נעים לכמת בכסף אירוע משמעותי בחייה של ילדה אך בוודאי תשמחו לשמוע שאירועי בריתה נחשבים לרווחיים מאוד עבור האורחים וכמעט תמיד מכסים את עלות האירוע.

אוכל – רוב האולמות והמסעדות הקטנות בישראל הן כשרות אך אם הדבר חשוב לאורחיכם, אתם יכולים לבדוק מול בעל המקום באיזו כשרות מדובר והאם היא בד"צ.

הפעלת ילדים – מקובל להביא ילדים לבריתות. הפעלה שתעניין אותם, תאפשר להורים שעתיים של שקט בלי הפרעות וניג'וסים.  אתם יכולים להזמין קוסם או מתנפחים שהילדים יוכלו לשחרר עליהם אנרגיות.

מוסיקה – תשכחו מהלהיטים שמרקידים את הרחבה בחתונות. בבריתות הכל נינוח ונעים וגם המוזיקה צריכה להשתלב באווירה הזאת. אל תשכחו לשים גם כמה שירים שיעוררו נוסטלגיה בסבים ובסבתות של התינוקת.

טיפ למלצרים – אם אתם מרוצים מאיכות השירות שאורחיכם קיבלו, מקובל להשאיר למלצרים טיפ שישקף את שביעות הרצון הזאת. גובה הטיפ תלוי בכם והוא בדרך כלל נע סביב כמה מאות שקלים.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*