כיצד לבחור קוסם ליום הולדת של הילד?

יום ההולדת של הילד מתקרב ואין ספק שאת כאמא שלו רוצה את הטוב ביותר עבורו. אך חשוב לזכור – שהמסיבה היא בראש ובראשונה בשבילו! לכן, לפני שמתחילים לחפש הפעלה, השלב הראשון והחשוב ביותר הוא לשאול את הילד מה הוא רוצה. למה הוא מתחבר. איך הוא מדמיין את יום ההולדת שלו. האם הוא רוצה קונספט הישרדות? או אולי אינדיאנים? ומה לגבי קוסם? חשוב שלא לבלבל את הילד. להציע 2-3 אפשרויות שמהיכרות איתו יכולות לדבר אליו וזהו.

רק במידה והילד בחר באפשרות של הזמנת קוסם ליום הולדת שלו, ניגש למלאכת החיפושים אחר הקוסם המושלם בעבורו. כמה דברים שחשוב לוודא אצל הקוסם:IMG-20160612-WA0032

  1. לוודא שהקוסם מגיע לפחות 40 דקות לפני הילדים למתחם האירוע בכדי להתארגן ולהכיר את ילד יום ההולדת. במידה והילד ביישן – להתעקש שיגיע שעה שלמה לפני. זה סופר חשוב!
  2. להבין בדיוק למה הקוסם דואג ומה נשאר לך כאמא לעשות לאחר הזמנת הקוסם ליום הולדת. כל קוסם מביא איתו דברים שונים. חלק מביאים איתם מחצלות וחלק סומכים על הלקוח, חלק מביאים הפתעות וחלק לא ועוד. כלל המפתח הוא ששום דבר לא ברור. הכל שואלים.
  3. לוודא שהקוסם הוא אדם עם סבלנות. ילד יום ההולדת וודאי יהיה נרגש וברוב המקרים הקוסם יהיה חייב להיות רגיש וסבלני כלפיו. באופן כללי – חשוב שמי שעובד עם הילד שלך יהיה אדם טוב, רגיש ונחמד.
  4. תחושה. מה התחושה שהקוסם נתן לך? האם את מרגישה שאת יכולה לסמוך עליו? חשוב שתדעי שאיך שהוא דיבר איתך בטלפון – בדיוק כך הוא גם ידבר עם הילדים. האם הוא היה ברור? האם הוא היה נשמע סמכותי ודומיננטי? אלו דברים שעם קצת מודעות וצומת לב – בשיחה קצרה אפשר לזהות האם הם קיימים או לא.
  5. מחיר. לא לחפש את הזול! הזול בסופו של דבר לרוב עולה ביוקר. זה יום הולדת של הילד שלך. הוא מחכה לזה שנה שלמה. הוא היה בהמון ימי הולדת של ילדים אחרים וגם שם היו מפעילים שהעצימו את ילדי יום ההולדת כל אחד בתורו ועכשיו סוף סוף הגיע הזמן שלו. לכן אם כבר הולכים על זה ועושים יום הולדת – לא להתפשר על התוכן! אפשר להתפשר על פטל במקום שתיה מתוקה, או נקנקיות בלחמניה במקום הזמנת פיצות, אבל בשום פנים ואופן לא להתפשר על ההפעלה! כי זה מה שהילדים יזכרו וזה מה שגורם לילד להרגיש שונה ומיוחד!
  6. לברוח כמו מאש מסימנים מחשידים, כגון: קוסם שפנוי בכל תאריך שביקשת, אחד שעושה הנחות משמעותיות ללא כל סיבה ואחד שלא נשמע מספיק סמכותי ודומיננטי להחזיק 35 ילדים במשך שעתיים.


סה"כ מהיכרות טובה עם רוב הקוסמים בארץ אני חייב להגיד שהרמה טובה. באופן כללי, רוב הקוסמים יודעים לעשות עבודה מדהימה והילדים (וגם המבוגרים) נהנים מאוד! שיהיה במזל טוב J

לול הקוסם הדגול.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *