אירועים

לימוזינה לחתונה בשילוב טיסה רומנטית

23 ביוני 2016 על-ידי dolev ב- חתונות עם 0 תגובות

לימוזינה לחתונה בשילוב טיסה רומנטית

יום החתונה שלך ושל בת הזוג הינו היום המרגש בחייכם. ביום זה למרות מאות האורחים שמגיעים לאירוע שלכם, אתם מרגישים כאילו את האנשים היחידים בעולם. ולכן חשוב להפוך את היום הזה לרומנטי במיוחד. אז כיצד גורמים ליום החתונה להיות אפילו יותר מרגש? לימוזינה לחתונה בשילוב טיסה רומנטית מעצימים את החוויה.

מדוע שילוב של לימוזינה לחתונה וטיסה רומנטית כה מוצלח?

כבר שנים שחתנים רבים מחפשים את הדרך להפוך את יום חתונתם לרומנטי. גם כלות נוהגות לחפש את הדרך לרגש את בן החתן המיועד. נסיעה רומנטית בלימוזינה המלווה הטיסה מתאימה גם ליום החתונה וגם לשלל אירועים משמחים.

כיצד זה מתבצע?

נסיעה בלימוזינה וטיסה רומנטית מתחילה כמו כל יום של חתן וכלה. הכלה מתארגנת במלון או בביתה, החתן יוצא לארוחה עם חבריו ומתארגן בבית או במלון, ולקראת הצהריים השניים יוצאים לצילומים. אלא ש…במקום שהחתן יאסוף את הכלה ברכב שכור סטנדרטי, החתן מגיע עם לימוזינה מפוארת , מרשימה ומרווחת לתוכה מחליקה בעדינות הכלה ללא קימוטי שמלה ועם המון מקום לרגליים.

בשלב זה הכלה מרגישה שהיא נסיכה, אבל מה שמכתיר אותה לכלה אמיתית הוא השלב בו במקום להגיע ישר אל האולם, מגיעים השניים למנחת מסוקים שם ממתין לזוג מסוק פרטי ויפיפה שלוקח אותם לטיסה קצרה עד לאולם. המסוק נוחת ליד האולם או בשטח מתאים, ומוריד בדרך הכי מרשימה שיכולה להיות את הזוג המלכותי. בשלב זה הקהל בהלם, והזוג שחווה טיסה מדהימה מרוגש במיוחד.

לאילו אירועים נוספים כדאי להזמין טיסה רומנטית ונסיעה בלימוזינה?

לא רק חתונה היא סיבה למסיבה בה ניתן להפתיע את בני הזוג בנסיעה של חייהם. גם הצעות נישואין המשולבות עם טבעת אירוסין נוצצת הן אירוע שכדאי שיתחילו בנסיעה רומנטית עם לימוזינה לחתונה אל מסוק פרטי ומשם אל ארוחת ערב נפלאה.

ימי נישואין, ימי הולדת ואירועים מיוחדים, המשולבים בנסיעה קסומה שכזאת – הופכים את האירוע לבלתי נשכח ומבהירים לבן או בת הזוג עד כמה אתם חושבים עליהם וכמה הם חשובים לכם.

האם גם נשים יכולות להפתיע את הגבר באטרקציה מסוג זה?

בוודאי! נשים רבות מחפשות אחר הדבר הבא שירגש את בן זוגם. אטרקציה כמו נסיעה רומנטית בלימוזינה וטיסה רומנטית במטוס, ישאירו את בן הזוג פעור פה מול היצירתיות והתעוזה של בת הזוג. באחריות!

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*