אירועים

כיצד לבחור לימוזינות לאירועים?

20 ביוני 2016 על-ידי dolev ב- שונות עם 0 תגובות

כיצד לבחור לימוזינות לאירועים?

לימוזינות הן הרכב שאתם שוכרים לאירועים מיוחדים ולא לכל יום, כמובן. אבל דווקא משום שמדובר בחוויה של פעם בכמה זמן, אתם צריכים לוודא הלימוזינה שאתם שוכרים אכן עונה על כל הציפיות שלכם ונותנת לכם את התמורה הטובה ביותר למחיר. כי לימוזינה היא בעצם חוויה שאתם מרשים לעצמכם פה ושם בחיים, ולכן היא צריכה להיות כמה שיותר קרוב למושלם.

מהו האירוע שלכם?

טיב האירוע והאופי שלו מגדירים את הלימוזינה שתזדקקו לה. יש לימוזינות להשכרה מכל מיני סוגים, תתפלאו, ויש להן כל מיני שירותים נלווים. לימוזינה לאירוע של כמה שעות יכולה להיות אחרת מלימוזינה ליום שלם. לימוזינה לצורכי צילום היא לימוזינה שנראית אחרת מלימוזינה לצורכי עסקים וליווי אורחים חשובים מחו"ל. לימוזינה להשכרה שתיקח אתכם לחתונה שלכם היא גם הלימוזינה שמתאימה ליום שלם ולכן בחרו בלימוזינה כזאת שתהיה נוחה אבל אלגנטית, וכזאת שיהיו בה כל השירותים שתזדקקו להם במשך היום. בחרו לימוזינה לפי האירוע שלכם.

מה מציעים לכם בשירות השכרת לימוזינות.

בדקו את צי כלי הרכב ובחרו לימוזינה לפי מה שמציעים לכם אתה. חברת לימוזינות להשכרה שמכבדת את עצמה מציעה נהג לבוש בחליפה או מדים מיוחדים, אדם שיודע מהו תפקידו ומה מקומו, עם תודעת שירות גבוהה. כלי הרכב של השירות חייבים להיראות טוב ומתוחזקים ברמה נאותה ומעלה, משום שלימוזינה מחייבת תחזוקה מיוחדת שדואגת לכל פרט קטן בה. הלימוזינות של החברה שתבחרו צריכות להיות מאובזרות בכל מה שנחוץ לכם ובדקו גם אם יש שירותים נוספים שיכולים להיות בהן. מצלמות ומערכות שמע, אפילו קריוקי והחברים שלכם צריכים בר של שתייה חריפה לבני הגיל המתאים, שתייה מתוקה ואחרת ואם צריך משהו נוסף אל תהססו לבקש ולראות אם החברה יכולה להיענות לבקשותיכם. פינוקים כמו ממתקים ושמפניה יתלוו תמיד לחבורות השמחות שתסיעו אתכם ברכב במקרה של מסיבות, בכפוף לגיל. חברה טובה יודעת לפנק את השוכרים של הלימוזינה שלה.

דיסקרטיות מכובדת

מטבע הדברים, האנשים שזקוקים ללימוזינות זקוקים גם לאנשי שירות דיסקרטיים ואמינים שיודעים את מקומם ולא ימסרו ולו פרט אחד על היעדים ועל הנוסעים. זה חיוני למי שנזקק ללימוזינה לשירות אח"מים ומבקרים מחו"ל כמו אנשי עסקים שמשתמשים ברכב גם כמשרד על גלגלים. חברת לימוזינות להשכרה מכובדת יודעת מצוין אילו אנשים לשכור והם שיקול לא פחות חשוב משיקולי הרכב עצמו והשירותים הנלווים.

הטבות ומבצעים

בדקו אם חברת הלימוזינות שלכם מציעה מדי פעם הטבו ומבצעי הנחות. מלבד הוזלה משמעותית במחיר הרכב עצמו לאירוע שאתם נזקקים לו זה עשוי לעוד אתכם ליהנות משירותי לימוזינה כובדת ואלגנטית גם בהזדמנויות נוספות. אם אתם מחובבי הפינוק הזה הפכו אותו לקבוע בעזרת חבילות אטרקטיביות אלה.  יש מבצעי הפתעה ויש תמיד הזדמנויות ליהנות מרכב יוקרתי וחוויה.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*