אמן על חושי לשבת בר מצווה מיוחדת ומפתיעה

בחיים, ישנם דברים שחייבים לראות מקרוב בשביל להאמין שהם אכן מתרחשים. פעם קראו להם "קסמים", היום המונח המקובל הוא "אמנות על חושית". אבל למרות שינוי הטרמינולוגיה, הרוח הכללית נותרה בעיניה – מופעים מרהיבים המתאימים לילדים ומבוגרים כאחד, ואשר מותירים את קהל הצופים פעור פה. וכיום יותר מתמיד, העניין פופולארי גם כאשר רוצים לארגן שבת בר מצווה מיוחדת ומפתיעה במיוחד.

אז מה כל כך מיוחד בשבת בר מצווה על חושית?

אמנות על חושית מבוססת על אלמנטים שונים מתחומים מקבילים. בכל הופעה שכזאת תיחשפו למרכיבים מתחום הטלפתיה (קריאת מחשבות), משחקים בין המודע לתת מודע של הצופים, העברת תחושות וזרמים, שימוש בדמיון מודרך ועוד. במהלך המופע משתתף הקהל באופן פעיל, אם מתוך מקום מושבו באולם ואם מתוך הבמה עצמה. בין הקטעים הבלתי נשכחים שתזכו לראות במהלך כל מופע בר מצווה שכזה: צופים אשר חשים במגעו של האמן בגופם (תוך כדי שעיניהם עצומות) אף על פי שהוא מרוחק מהם מטרים אחדים; גילוי מקדים ומדהים של מידע שמגיע מהקהל תוך כדי מופע (באמצעות פתק שנכתב מבעוד מועד); "טלפתיה מספרית" של מספר משתתפים; ועוד אלמנטים רבים משעשעים ומפליאים. בשורה התחתונה, מדובר במופע מטריף חושים, המשלב בתוכו הומור, קצב, מתח ותדהמה במנות גדושות.

אמן על חושים – כך תבחרו במפעיל הנכון

וכאן אנחנו מגיעים לחגיגת בר המצווה שבפתח, יום חג שאין שני לו, הן לחתן והן למשפחתו. למען הצלחת האירוע, בו לבטח משתתפים מספר לא מבוטל של אורחים, חשוב למצוא אדם שיוביל את הערב בחכמה וכריזמה, ויצליח להלהיב ולהפעיל גם את הסקפטיים ביותר. מדוע מופע על חושי מתאים למסיבת בר המצווה שלכם מכל הבחינות? ראשית, אמן על חושים הוא אדם שרגיל להנחות, להוביל, להיות במרכז העניינים ולגרום לקהל שלו לצחוק, להתרגש וליהנות. שנית, מופע על חושים טוב ומקצועי הוא חוויה בלתי נשכחת, באופן המילולי של העניין. ואת בר המצווה של ילדכם, לבטח לא תרצו שמישהו ישכח. שלישית, מדובר בהופעה המתאימה לכל הגילאים, ובחגיגת בר מצווה, הקהל הטרוגני במיוחד וקשת הגילאים רחבה. בקיצור, מדובר בחוויה מדהימה ומתאימה מכל הבחינות. .

בישראל מספר לא מבוטל של אמני חושים כאלו ואחרים. חלקם אף מציע מופע מיוחד לשבתות בר מצווה, אשר אינו גורם לחילול השבת, כך שגם הציבור הדתי יוכל ליהנות מהחגיגה המדהימה. אין ספק שמדובר בחוויה נפלאה שתשאיר אתכם פעורי פה ונפעמים מתמיד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *