אוהלים לאירועים

אוהלים לאירועים, יכולים להיות אופציה מעניינת להפקת אירוע חוץ ונראה כי לא מעט אנשים מעוניינים להפיק אירוע שונה מהסטנדרט המקובל, והם בוחרים לוקיישן מעניין תחת כיפת השמים ומתחילים להפיק אירוע מרשים. אך דקה לפני שמארגנים את כל הכיף הזה, חשוב לציין כי הפקה שכזאת דורשת עבודה מרובה בכל הקשור לתחום הלוגיסטי, אך תמיד תוכלו להיעזר בחברות להפקות אירועים שמתמחות בהקמת אירועים מסוג זה. על מנת לתכנן אירוע שכזה, עליכם בראש והראשונה לדאוג לתיחום האזור, שהרי מקום חשוף שאינו מגודר יכול להוות מטרד וכניסה של אורחים לא רצויים, אם זה עוברי אורח או חרקים ובעלי חיים. לכן, תוכלו לפנות לחברות המציעות אוהלים לאירועים ולבחור את האוהל המתאים לכם ביותר לצרוך הפקת האירוע מבחינת גודל וסוג הבד.

מגוון סוגי אוהלים לאירועים

יש לא מעט סוגי אוהלים בשוק, חלקם אוהלים גדולים במיוחד יכולים לאכלס כמות עצומה של אנשים וחלקם אוהלים קטנים המיועדים לאירועים קטנים ואינטימיים. החוכמה היא לבחור האוהל המתאים לכמות המוזמנים בדיוק רב, מכיוון שאוהל גדול מידי לכמות קטנה של מוזמנים יוכל להיראות שומם ולעומת זאת אוהל קטן מידי לכמות גדולה של אנשים יכול להוות מחנק וצפיפות. לכן, טרם הזמנת האוהל, טוב תעשו אם תתייעצו עם חברות המציעות אוהלים לאירועים שיתאימו לכם את האוהל בקפידה לסוג האירוע שלכם. מעבר לכך, חשוב לבדוק אם האוהל אטום בפני מזג האוויר, אם זה מפני רוחות וגשמים או אטום מבחינת חדירת קרני שמש במידה ומדובר באירוע צהריים בו השמש יוקדת בחוזקה.

לאיזה סוגי אירועים מתאים האוהלים המדוברים?

אוהלים לאירועים מתאימים למגוון רב של סוגי אירועים ונראה כי ככל שעוברות השנים אנו רואים אותם יותר ויותר. לרוב נוכל לראות את האוהלים הללו בפארקים, על חוף הים, בטבע, ביערות, בירידים, במשטחים ציבוריים או פרטיים ומקומות נוספים תחת כיפת השמים. אוהלים אלו מתאימים למגוון רב של אירועים אם זה כנסים עסקיים, פעילות גיבוש לעובדי החברה במקומות שונים, לחתונות מיוחדות, ימי הולדת, באירועים משפחתיים שונות ועוד. למעשה, אוהלים לאיורים מתאימים לכל סוג אירוע, אך כמובן שיש צורך למלא אותם במערכות ישיבה ושולחנות ולדאוג לתחום הלוגיסטי.

אבזור האוהל בצורה פרקטית לאורחים

כמובן שלא די בהקמת האוהל, אלה יש צורך למלא אותו במגוון רב של ציוד שישמש את האורחים לאורך כל האירוע, אם זה – מקומות ישיבה מפנקות, פופים, ציוד הגבה ותאורה, שולחנות וכסאות, בר אלכוהול, שולחנות בר לאוכל, במה לתקליטן, דשא סינטטי, מחצלות, גנרטורים במידה ואין חיבור לחשמל ולמעשה בכל הציוד הדרוש להפקת אירוע שכזה. על מנת שלא ללכת לאיבוד, תוכלו למצוא חברות המציעות גם את הספקת האוהל וגם את הספקת כל הציוד הדרוש לטובת האירוע כל שתמצאו הכל תחת קורת גג אחת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *