הפעלות עם בלונים

הפעלות עם בלונים

כל הורה שמגיע זמן מסיבת יום ההולדת לבנו או ביתו , מחפש את הדרך להתמודד עם ילדים קופצניים,  בדרך הכי קלה ויעילה. לעיתים יש הורים הבוחרים להפעיל את הילדים בעצמם, אך רבים מעדיפים לשלם לאיש מקצוע מבחוץ , ובכך לדעת שהפעלת הילדים ביום ההולדת תהיה מהנה ומושקעת. אין ילד שלא אוהב בלונים, בלונים הם צבעוניים , זולים , ומרתקים את הילדים למשך שעות.

מהו בלון? ומה ניתן לעשות איתו?

בלון הינו עשוי מגומי לטקס  , ומנופח על ידי נשיפה של אוויר לתוכו מהפה או בעזרת משאבה. הוא משמש למשחק ילדים, לפרסום , לשלטי חוצות , והפעלות עם ילדים . כיום קיימים מגוון סוגים של בלונים בכל מיני צורות וצבעים , למשל של חיות או גיבורים.

במשך השנים התפתחה בארץ אומנות בלונים – שבו המפעיל מנפח בלונים ארוכים מקפל אותם ומסובב אותם ליצירת צורות מגוונות ניתן ליצור צורות מבלון אחד , ואף צורות מורכבות יותר ממספר רב של בלונים . דוגמאות ליצירות כאלו הן צורות של חיות למשל כמו  : כלב ברווז וסוס או מורכבות יותר כמו סוגים שונים של פרחים .

למה דווקא הפעלות עם בלונים?

כיום אפשר לעשות מבלונים הכל את כל הצורות והעיצובים האפשריים , ובכך לשמח את  הילדים ולרתק אותם . בנוסף קיימים צבעים רבים לבלונים המעניקים לילדים חוויה ייחודית וצבעונית, הבלונים הם זולים קלים לניפוח . וניתנים לעיצוב בקלות , בנוסף הבלונים נשמרים זמן רב מנופחים וכל ילד יכול לקבל מתנה של בלון בצורה שהוא אוהב .

אילו צורות ניתן לעשות עם בלונים?
ניתן לעשות כל צורה שתרצו. החל מכתר פשוט, וכתרים בצורות שונות, ועד צורות מורכבות מכמה בלונים.

מה מייחד את העסק שלנו מעסקים אחרים ?

אנחנו בחברת דלישי'ס ארועים , זוג פלוס ילד עדי וזיו  החלטנו לטפח את אהבתנו לבלונים ולילדים  . ומקיימים הפעלות ואירועים בגנים ובגני החינוך המיוחד בעזרת בלונים , אנו מעבירים סדנאות לילדים החל מגיל ארבע, הבטיחות והביטחון הם מעל הכל אנו מלמדים ליצור צורות מבלונים את הילדים וכל ילד יוצא מההפעלה עם בלון שעיצב במו ידיו , חוויה זו מעלה לילד את הביטחון העצמי וגורמת לו להבין את יכולותיו  היחוד שלנו הוא בעבודה המדויקת עם כל ילד וילד  . אז אם יום ההולדת של ילדך מתקרב ואתה מעוניין בהפעלה מיוחדת צור קשר

עדי – 052-4569296  זיו- 0526131100  סדנאות מכל העולמות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *