הוזמנתם לחתונת טבע? כל הטיפים לעיצוב השיער

יום החתונה הוא היום שבו כל כלה הופכת לנסיכה ליום אחד. נשים רבות חולמות על היום הזה לאורך שנים ארוכות ומתכננות לפרטי פרטים את כל ההיבטים של ערב החלומות. העיצוב של המקום, חליפת החתן, שמלת הכלה, זר הפרחים והתאורה – בחלומות הכל נראה מושלם. ובכל זאת, כאשר מגיעים במציאות לערב הגדול עצמו כדאי לתת את הדעת על כמה פרטים פרוזאיים שעשויים לעשות את ההבדל בין הצלחה לתחושת החמצה.

אחד הנושאים החשובים ביותר עבור הכלות הוא עיצוב השיער ביום החתונה, והן יבחרו תסרוקת חגיגית ומיוחדת שעשויה לכלול אלמנטים קישוטיים כגון פרחים קלועים, נזר, סיכות ותוספות שיער. תסרוקות מורכבות אלה מועדות לפורענות, וכל שיבוש עשוי להשפיע לרעה על התמונות ועל הזיכרונות מן הערב הגדול. הדבר נכון באופן כפול ומכופל כאשר החתונה נחגגת בחיק הטבע. הזיעה והלחות עושות את שלהן ואחרי שעה של ריקודים והתרגשות הכלה מוצאת את עצמה עם תסרוקת הרוסה. איך ניתן להימנע מכך?

טיפים לשמירה על עיצוב השיער

בחרת במראה מרושל לכאורה של נערת פרחים, בשיער מוגבה ומנופח בסגנון שנות החמישים או בתסרוקת מלכותית עתירת תוספות? כל המראות הללו, עם כל ההבדלים שביניהם, מועדים לפורענות במידה שווה. מאידך, אנו רואים מדי עונה את הכוכבות על השטיח האדום נושאות בגאון תסרוקות מורכבות לאורך שעות ארוכות. אם כך, הפתרונות קיימים אך צריך להכירם.

העצה הראשונה של המומחים לתחום – קחי איתך מיכל קטן של ספריי לשיער. מני את החברה הטובה לשים עין על התסרוקת ולבצע מסדר חיזוק במידת הצורך. בנוסף – היזהרי מאד בזמן התקנת או הסרת ההינומה, וכמובן בכל שלבי ההתלבשות, ההתארגנות והצילומים. אף תסרוקת לא תחזיק מעמד אם מועכים אותה ומושכים אותה. בקשי מן המעצב לעשות שימוש בתכשירים מייצבים ושקלי ברצינות תסרוקות שבהן אוספים את השיער כדי להבטיח יציבות מרבית. רצוי לא לערוך צילומים על שפת הים או באזור שיש בו רוחות עזות.

עצה נוספת– בקשי מהמאפרת למרוח על פנייך קרם לחות על בסיס מים. כך לא תעבור השמנוניות מעור הפנים לעור הקרקפת, שמנוניות אשר תשפיע בתורה על מראה השיער. בנוסף, הימנעי מטיפולים מיוחדים לשיער ביום הכלולות עצמו, הגיעי אל מעצב השיער עם שיער נקי מחומרים ותני לו לבצע את הטיפולים הנכונים אשר יבטיחו את יציבות המבנה שמתקינים לך על הראש.

הפעילי היגיון

בחרי בתסרוקת שמתאימה לסוג השיער שלך ואל תנסי לשנותו דווקא ביום הזה. וותרי על קשתות וסיכות מכאיבות אשר יהרסו לך את הערב כולו ויגרמו לך לכאבי ראש. הקשיבי לעצת מעצבי השיער שלך ולאזהרות שלהם – ומכך נובעת העצה ההגיונית לפיה עליך לבחור במעצב שיער שיש לך כימיה טובה איתו ואמון בו. ובעיקר, השתדלי להישאר שלווה ומאושרת ולזכור שההנאה שלך מן האירוע היא החשובה ביותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *