אירועים

מכונת שלג

15 בפברואר 2016 על-ידי dolev ב- אטרקציות לאירועים עם 0 תגובות

מכונת שלג

ככל שאנו מתקדמים עם הזמנים, הרצון לחדש, לגוון ולהיות מקוריים בתכנון וביצוע מסיבות, חגיגות וימי הולדת גובר. יש כל כך הרבה חידושים טכנולוגיים, אטרקציות ואפשרויות לשדרג את ימי ההולדת והאירועים, כך שלפעמים קשה לנו לבחור. בנוסף לכך שאנו רוצים ליצור עניין, אנו גם מעוניינים להשקיע באטרקציות במחיר סביר, כך שמצד אחד נוכל אולי לבחור כמה דברים ומצד שני לעמוד בתקציב אותו הגדרנו לעצמנו.

אחת הדרכים להשיג יום הולדת או אירוע בלתי נשכח הינה באמצעות מכונת שלג ייחודית. מדובר למעשה במכונה יחסית קטנה ודי קומפקטית הגורמת לפתיתי שלג להתפזר ולהגיע למרחק של כמה מטרים. היופי שבמכונת השלג הוא בהיותם של הפתיתים משתלבים הן ברחבת הריקודים, והן גם אן אטרקציות אחרות אותן נבחר לשלב באירוע שלנו. באמצעות מכונת השלג, ניתן לשלוט בגודל הפתיתים וגם על התדירות שבה פתיתי השלג יוצאים מן המכונה. קל מאוד לתפעל את המכונה והיא מתאימה לשימוש הן במקומות סגורים והן במקומות פתוחים. פתיתי השלג גורמים לילדים להתרגשות מסחרחרת ומקפיצים את האירוע בכמה רמות. פתיתי השלג יוצאים אווירה לבנה, מיוחדת, מושקעת ומרגשת. בנוסף, בשונה מאטרקציות אחרות, פתיתי השלג אינם מלכלכים את הבגדים.

חברת דנאור מתמחה באספקה של מכונות שלג, מכונות ערפל, מכונות בועות, עשן, עשן שוכב ומכונות אפקטים, כך שכל מה שאתם צריכים לעשות זה רק לבחור מה מתאים לאווירה שלכם. בנוסף החברה מספקת שירותי השכרת ציוד תאורה, הגברה, פתרונות לדים ועוד.

מכונת שלג אטרקציה בפני עצמה

אז אם אתם חלק מארגון של מסיבת חוף, מסיבת רווקים או רווקות, מסיבת בריכה, בר/בת מצווה ואפילו חתונה מכונת השלג בהחלט תוסיף עניין וכייף לאירוע שלכם. חברת דנאור מספקת לקהל לקוחותיה מכונות שלג איכותיות, מקפידה ובודקת כי המוכנה פועלת כמו שצריך לפני האירוע, כדי למנוע תקלות. יש גדלים וסוגים שונים של מכונות שלג ולכן המחיר גם תלוי בסוג המכונה אותה אתם בוחרים.

יתרונות של מכונת שלג באירוע

  • מוסיפה עניין וצבע לאירוע.
  • מעלה חיוך על פניהם של ילדים ומבוגרים כאחד.
  • משדרגת את האירוע.
  • מוסיפה גיוון.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*