אירועים

מארזים לחג לעובדים

14 בפברואר 2016 על-ידי dolev ב- כללי, לעסקים עם 0 תגובות

מארזים לחג לעובדים

חג הפסח וחג פורים מתקרבים, ומעסיקים רבים רוצים לתת לעובדים שלהם מתנות טובות ומקוריות. ובכל זאת, רבים המעסיקים הנותנים כסף או תווים לחג, למרות שמתנה אישית לחג נראית מושקעת הרבה יותר. אז אילו מארזים לחג הופכים את החג שלנו לאישי יותר? כל האפשרויות בהמשך.

מתנות מעוצבות לעובדים – השקעה ומקוריות

מתנות מעוצבות לעובדים הפכו למוצר פופולארי בקרב בעלי עסקים וחברות רבות. המתנות המעוצבות מיוצרות בשלל עיצובים, גדלים וחומרים והן מכילות בתוכך שלל הפתעות נעימות וטעימות. מתנות מעוצבות מאפשרות לעובדים שמחה בלב לצד מתנה פרקטית, טעימה ויעילה.

מדוע המתנות המעוצבות כה פופולאריות?

מתנות מעוצבות לעובדים, הם מארזים לחג המעוצבים בצורה כיפית ושמישה. בין המתנות ניתן למצוא:
קופסה עגולה ומאורכת מעוצבת עם מעוצבת בשלל עיצובים ובתוכה מיני רמקול מתאים למגוון טלפונים ניידים וטבלאטים, לשעות רבות של הנאה בתוספת מסטיקים ושוקולדים. עוד ניתן למצוא: קופסאות מלאות ברכות ושוקולדים, מארזים לחד לעובדים מעוצבים מלאים בשוקולדים ומטענים ניידים לסמארטפון, זרעים אורגניים בקופסאות הגדלים והופכים לנבטי סלט טעימים, מארזים עם עוגיות מזל ועוד. הפופולאריות של מארזי החג גדולה וזאת בשל המקוריות של המארזים , והרעיונות הנפלאים שיש בתוכם.

המארזים פופולאריים גם כי לאחר סיום תכולת השי, עדיין נשארת קופסא מעוצבת, לשימושים שונים של מקבל המתנה.

מדוע כדאי לבחור במארזים מעוצבים ולא בתלושים או בכסף?

תלושים וכסף הם אמנם הדרך שבה נהוג לתת מתנות לחג, עם זאת אין בכסף או בתלושים אלמנט אישי, ומקורי, ולכן בעלי עסקים וחברות שונות מעדיפים לתת מארזי חג מעוצבים לחגים קטנים כמו :חנוכה, טו בשבט, סוכות ועוד, או להוסיף את המארזים לחג כתוספת לתלושים או למתנה המרכזית הכספית שהם נותנים לעובדיהם.

למי עוד מתאימים המארזים מלבד לימי החג?

מארזים מעוצבים מלאים בשוקולדים, ברכות ומתנות קטנות מתאימים למטרות שונות מלבד לימי החגים. המארזים מתאימים כמתנה ללקוחות של החברה, כמתנות לעובדים או כתגמול על עבודה טובה, לימי הולדת של העובדים, וכמתנות לימי כיף הרמות כוסית ואירועי החברה.

עובדים שמקבלים מתנות, גם אם מדובר במארזים קטנים, מרגישים כי חושבים עליהם, ובכך הם הופכים לעובדים שנשארים לעבוד בחברה ועושים זאת באהבה רבה.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*