אירועים

הקמת במות

10 בפברואר 2016 על-ידי dolev ב- כללי עם 0 תגובות

הקמת במות

אם אתם מתכננים אירוע מול קהל אתם צריכים שירות של הקמת במות. אל תחשבו שבמות זה רק בשביל הופעות רוק, הרבה מאוד אנשים נזקקים לשירותים של הקמת במות. זה יכול להיות אירוע סוף שנה בבית הספר; חגיגה בקיבוץ; ערב מיוחד בתנועת הנוער ואפילו אירוע עסקי. הבמה היא צורך הכרחי של רוב סוגי האירועים.

הקמת במה מתחילה קודם כל בפגישה עם הלקוח וביקור בלוקיישן שבו דרושה הבמה. יש צורך להיפגש עם הלקוח על מנת להבין את הצרכים שלו מהאירוע, לא הכל הבמות הן אותו דבר והרבה מזה תלוי בתקציב של האירוע ובסדר גודל האירוע. לאחר שבודקים עם הלוקח מהם הצרכים שלו יש לבקר בלוקיישן. לכל אתר יש את תנאי הסביבה המיוחדים שלו אשר ואפילו האתגרים שלו. חובה לראות את המקום בשביל לראות איך לתכנן את הבמה ולבנות אותה בצורה הנכונה. אתם לא רוצים הפתעות ברגע האחרון. עוד בנושא הקמת במות ניתן למצוא באתר של נון הפקות.

אמנם כל אירוע דורש במה שונה,אך במות הן תמיד הכרחיות בכל אירוע. הבמה היא המרכז של האירוע, המקום בו ממוקדת כל תשומת הלב. כל מי שצריך לדבר באירוע או להציג משהו עולה על הבמה. זו הצורה היחידה לנהל אירוע באופו מסודר. על הבמה יש ציוד תאורה וציוד הגברה המאפשר לקיים נאומים והופעות. לעתים מדובר בבמה קטנה לאירוע אינטימי ולפעמים במה ענקית עם מסכי וידאו לאירועים המוניים. אז אמנם הגודל וכמות הציוד משתנים מאירוע לאירוע, אך הקונספט עצמו נשאר אותו דבר.

הקמת במות הוא תחום לאנשי מקצוע בעלי ניסיון בתחום. נישה זו של הקמת במות דורשת ידע רב תחומי הכרחי על מנת להבטיח הקמת במה וערב מוצלח. ראשית כל יש צורך בידע הנדסי על מנת להקים באופן פיזי את הבמה. במידה ומדובר בבמה מוגבהת אתם חייבים שהיא תהיה יציבה ובטוחה. הכול חייב להיות מאובטח, מקובע, קשור ומוברג. חס וחלילה אינכם רוצים שעמודי תאורה יפלו או במות יתמוטטו. כאשר שוכרים צוות מקצועי להקמת במות, אין שום סיבה שבעולם שזה יקרה.

אך מלבד ההקמה הפיזית של הבמה יש צורך בידע רב בציוד הגברה ותאורה. יש צורך בידע טכני ויש גם ליישם סטנדרטים של בטיחות בחשמל מכיוון שהמערכות השונות צורכות חשמל ויש צורך בתשתית חשמלית מתאימה. הקמת התאורה ומערכת ההגברה דורשת ידע מקצועי רב ואין מקום לחובבנות בתחום זה.

כאשר אתם מחפשים שירות של הקמת במות, סביר להניח שתצטרכו שירותים נוספים הקשורים לאירוע מעבר לבמה עצמה. שימו לב שרבים משירותי הבמות מציעים גם שירותים נלווים וזהו יתרון לשכור את על השירותים במקום אחד.

תשאיר הודעה

כתובת הדוא ל שלך לא יפורסם. שדות חובה מסומנים *

*