לוכד נחשים שישאיר אתכם שקטים

לוכד נחשים

שתפו את הפוסט בין חברים

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

מי לא מפחד מאפשרות של הכשה מנחש. בישראל מצויים זנים שונים של נחשים, והגם שלא כולם מסוכנים או ארסיים לאדם, אתם לא באמת יכולים לדעת באיזו צרה אתם תפגשו כאשר יופיע נחש בחצר. נחשים יכולים להיות ארסיים ומסוכנים ביותר עבורנו, עבור בעלי החיים הקטנים שברשותנו וחיות המחמד כמו תוכיים, ציפורי שיר ומכרסמים שונים. ארסי או לא ארסי, מסוכן או לא – אתם לא רוצים שיסתובבו נחשים בצורה חופשית בגינה או בבית שלכם, נכון? אז כדאי מאוד שבמקומות בארץ בהם נחשים נפוצים להזמין לוכד נחשים שישאיר אתכם עם שקט נפשי וביטחון.

באילו אמצעים לוכד נחשים מקצועי משתמש?

לוכד נחשים הוא אדם בעל מקצוע שיש לו רישיון לעסוק בתחום זה של לכידת נחשים והחזקת ציוד מתאים לכך. הוא עושה שימוש בפיתיונות מיוחדים המגרים את בלוטות הריח של הנחש וגורמות להם לצאת מהחורים שלהם. על פי רוב, לוכדי נחשים אינם הורגים את הנחש אותו הם מוצאים ודואגים למצוא לו פתרון הומאני כמו למשל לשחרר אותו בריחוק רב ממקומות מיושבים.

אילו מקומות ראוי לבדוק בהם הימצאות של נחשים?

נחשים אוהבים להשתחל להם בין מקומות דקים. אם יש לכם חומות אבנים לא מסותתות, כדאי שתיקחו בחשבון שזה יכול להיות בית גידול מושלם עבור נחשים קטנים. אם יש לכם גינה גדולה וצמחיה רבה, ואתם גרים באזורי השומרון, הצפון או במקומות הרריים אחרים, סביר להניח כי תיתכן הימצאות של נחשים במקום. במקרים כאלו מומלץ להתייעץ עם לוכד נחשים מקצועי ומוסמך שייתן לכם חוות דעת בנוגע לצעדים שתוכלו לקחת.

נחשים שמסתובבים בשטח זה לא צחוק, במיוחד כאשר מסתובבים ילדים קטנים בשטח.

מנעו את האסון הבא והזמינו לוכד נחשים בתל אביב כבר עכשיו.

אולי יעניין אתכם

טבעות אירוסין מיוחדות

לא ייאמן היא אמרה לו כן, אח שלנו מתחתן. כנראה הרגע המרגש ביותר בחיים של כל זוג הוא הרגע בו מחליטים שזה הזמן להגיד לעולם

קרא עוד »

מארז טבעוני לחג

אתם מוצאים את עצמכם בכל פעם מחדש מחפשים את המתנה המושלמת לחג? לא ברור לכם מה תרצו לקנות לאנשים שאתם אוהבים? אם כך, כדאי שתדעו:

קרא עוד »

כריות לברית מילה

כרית לברית מילה זה לא חלק מהמצווה של ברית המילה. עם זאת, ברית המילה זו סיטואציה אשר בה אנחנו רוצים לפאר ולהדר את המעמד המיוחד.

קרא עוד »

צימרים יוקרתיים

צימרים יוקרתיים הם אולי שם דרמטי עבור מה שהוא בסופו של יום הדבר הפשוט ביותר שיש, מקום מפנק בו אתם יכולים לבלות וליהנות באמת. צימרים

קרא עוד »

סידור מהודר לגבר

כל מה שאת רוצה לתת לבעלך ליום הנישואין זו מתנה שתצליח לרגש אותו? להזכיר לו עד כמה הוא אהוב עליך וחשוב לך? הגיע הזמן שתחשבי

קרא עוד »