ימי הולדת לילד דתי – איך מארגנים אירוע יפה לילד דתי

ימי הולדת לילד דתי

שתפו את הפוסט בין חברים

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

נהוג לחשוב שרק ילדים חילוניים נהנים לחגוג ימי הולדת עם חברים ובני משפחה, מי שאיננו מכיר את העולם הדתי-חרדי, נוטה לחשוב שמדובר במנהג שמקובל רק אצל החילונים. שכן הרבה פעמים, בין אם זה דרך התקשורת ודרך מקומות אחרים, העולם דתי-חרדי נתפס כמקום סגור שלא נהוג לחגוג ולשמוח בו. בטח לא בכל בעולם החילוני. 

זו כמובן טעות לחשוב כך. הרבה מאוד אנשים דתיים וחרדים נוהגים לחגוג ימי הולדת לילדים שלהם, ולא מדובר רק בחגיגות משפחתיות מצומצמות אלא גם חגיגות גדולות ומיוחדות, בוודאי אם מדובר בימי הולדת בעלי משמעות ייחודית. 

השאלה היא, כיצד חוגגים ימי הולדת לילד דתי. האם חוגגים את האירוע בחיק המשפחה בלבד עם אוכל ביתי או עוגה קנויה, או שמא חוגגים את האירוע עם מפעילים ואנשי מקצוע מבחוץ. גורמים שיכולים לספק את כל מה שצריך בשביל ליהנות מהחוויה בצורה אמיתית ומיוחדת. 

איך עושים את זה נכון

עד גיל מסוים, בדומה למגזר החילוני, ההורים יבחרו איך לארגן את האירוע, על פי מה שנראה להם נכון ועל פי התקציב שעומד לרשותם. לעומת זאת, משלב מסוים, זה יהיה גם על פי מה שהילד רוצה, לעיתים גם על פי מה שמקובל בסביבה. באופן טבעי יהיה צורך להזמין לאירוע לא מעט אורחים מבחוץ, חברים ובני משפחה. 

צריך לזכור שלא רק הילד אמור ליהנות מהאירוע אלא גם כל מי שמוזמן אליו, בין אם מדובר בילדים או הוריהם. חשוב שהאירוע ייערך במקום מתאים לכך, במועד רלוונטי וכן שיוזמנו אליו מפעילים, קוסם חרדי וגורמים אחרים שיכולים להפעיל את הילדים ולגרום להם הנאה רבה בזמן האירוע, באמצעות משחקים והפעלות שונות.

אולי יעניין אתכם

טבעות אירוסין מיוחדות

לא ייאמן היא אמרה לו כן, אח שלנו מתחתן. כנראה הרגע המרגש ביותר בחיים של כל זוג הוא הרגע בו מחליטים שזה הזמן להגיד לעולם

קרא עוד »

מארז טבעוני לחג

אתם מוצאים את עצמכם בכל פעם מחדש מחפשים את המתנה המושלמת לחג? לא ברור לכם מה תרצו לקנות לאנשים שאתם אוהבים? אם כך, כדאי שתדעו:

קרא עוד »

כריות לברית מילה

כרית לברית מילה זה לא חלק מהמצווה של ברית המילה. עם זאת, ברית המילה זו סיטואציה אשר בה אנחנו רוצים לפאר ולהדר את המעמד המיוחד.

קרא עוד »

צימרים יוקרתיים

צימרים יוקרתיים הם אולי שם דרמטי עבור מה שהוא בסופו של יום הדבר הפשוט ביותר שיש, מקום מפנק בו אתם יכולים לבלות וליהנות באמת. צימרים

קרא עוד »

סידור מהודר לגבר

כל מה שאת רוצה לתת לבעלך ליום הנישואין זו מתנה שתצליח לרגש אותו? להזכיר לו עד כמה הוא אהוב עליך וחשוב לך? הגיע הזמן שתחשבי

קרא עוד »