מה כולל קייטרינג בוטיק?

קייטרינג בוטיק

שתפו את הפוסט בין חברים

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

אם אתם רוצים לערוך אירוע ברמה גבוהה, בין אם מדובר באירוע משפחתי שאתם עורכים פעם בהרבה זמן וחשוב לכם לארח את המשפחה בכבוד ובין אם זה אירוע חברה שהחברה עושה עבור המשקיעים שלה ואתם רוצים להביע את הערכתכם למשקיעים של החברה.

במקרים כאלו אתם לא יכולים להסתמך על קייטרינג רגיל גם אם האוכל שהוא מציע אכן איכותי, עדיין, זה לא מגיע לרמה שאתם רוצים באירוע שלכם ובשביל זה תצטרכו קייטרינג בוטיק של השף אייל פינקלשטיין .

כמובן שההבדל במחיר הוא גדול, בכל זאת, קייטרינג בוטיק בעלויות של כל שלב, העלויות הן אחרות לגמרי, לכן, אתם צריכים להיות מוכנים לכך שהמחירים הם אחרים, אבל זה בהחלט שווה את ההפרש.

אז מה כולל קייטרינג בוטיק? המשיכו לקרוא כדי לדעת >

קייטרינג בוטיק

קייטרינג בוטיק שונה בהרבה פרמטרים מקייטרינג רגיל. ראשית, יש חברות בוטיק שמשתמשות  אך ורק בגידולים אורגניים מה שהופך את עלות החומרים לבישול ליקרים הרבה יותר. מעבר לזה, השפים שמכינים את האוכל הרבה יותר מקצועיים וברמה גבוהה משפים רגילים בקייטרינג רגיל.

בנוסף, כל המנות מגיעות בהגשה מיוחדת וזה שלב נוסף בהכנה של כל מנה, העיצוב. לשם כך קייטרינג גורמה דואג למעצבות עבור המנות שהוא מגיש.

בעצם כל התהליך אמור להיות מוקפד כדי לתת דגש על היוקרה ולא רק על האוכל עצמו שכמובן יהיה טעים ואיכותי.

המנות גם הן בדרך כלל יהיו קטנות יותר ומה שידוע בפי כל כ-"מנות גורמה".

לפני שאתם סוגרים אירוע עם קייטרינג גורמה, וודאו שסגנון האוכל שהוא מגיש מתאים לאורחים שלכם, בדקו את הסטנדרטים שלו והבינו האם זה באמת מה שאתם רוצים עבור האורחים שלכם.

אולי יעניין אתכם

טבעות אירוסין מיוחדות

לא ייאמן היא אמרה לו כן, אח שלנו מתחתן. כנראה הרגע המרגש ביותר בחיים של כל זוג הוא הרגע בו מחליטים שזה הזמן להגיד לעולם

קרא עוד »

מארז טבעוני לחג

אתם מוצאים את עצמכם בכל פעם מחדש מחפשים את המתנה המושלמת לחג? לא ברור לכם מה תרצו לקנות לאנשים שאתם אוהבים? אם כך, כדאי שתדעו:

קרא עוד »

כריות לברית מילה

כרית לברית מילה זה לא חלק מהמצווה של ברית המילה. עם זאת, ברית המילה זו סיטואציה אשר בה אנחנו רוצים לפאר ולהדר את המעמד המיוחד.

קרא עוד »

צימרים יוקרתיים

צימרים יוקרתיים הם אולי שם דרמטי עבור מה שהוא בסופו של יום הדבר הפשוט ביותר שיש, מקום מפנק בו אתם יכולים לבלות וליהנות באמת. צימרים

קרא עוד »

סידור מהודר לגבר

כל מה שאת רוצה לתת לבעלך ליום הנישואין זו מתנה שתצליח לרגש אותו? להזכיר לו עד כמה הוא אהוב עליך וחשוב לך? הגיע הזמן שתחשבי

קרא עוד »