אמן חושים לחתונה – איך משלבים את זה באירוע בצורה מקורית?

אמן חושים לחתונה

שתפו את הפוסט בין חברים

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

אם נדמה לכם שכמעט כל חתונה כיום נראית אותו הדבר, זה די נכון. מרבית האירועים הללו בנויים בתבנית אחת שכמעט לא משתנה. אבל אם משלבים באירוע חוויה מיוחדת, כגון הופעה של אמן חושים לחתונה, כל הקונספט פתאום נראה ומרגיש אחרת. והתוצאות הן הטובות ביותר, כאשר משלבים את המופע בחתונה בצורה יותר מקורית והכי מיוחדת שאפשר. 

מופע אישי בקבלת הפנים 

נראה כמעט מובן מאליו שהופעה של אמן חושים לחתונה תתבצע פחות או יותר באמצע האירוע. לאחר שמוגשת המנה העיקרית, למשל, או ממש לאחר החופה. האפשרויות הללו בהחלט יכולות לעבוד, אבל הן לא הכי מקוריות. שילוב של אמן חושים לחתונה בצורה מקורית במיוחד יכולה להתבצע למשל כבר בקבלת הפנים. אך בשלב הזה לא ניתן לקיים הופעה מתוסרטת, עם לוח זמנים מוגדר מראש. אבל זה בדיוק כל הקסם. בשלב קבלת הפנים ניתן לבחור ברעיון מקורי יותר – מופע אישי, שהולך ונרקם "בשידור חי". 

אמני חושים מנוסים כמו נטע ברסלר יודעים לתפור הופעה עם המגע האישי מול כל אורח. אמן חושים לחתנה יכול לגשת לכל אורח ולבצע להטוטי מחשבה ואפילו להטוטי קלפים או טרקים אחרים. וכל הטריקים משתלבים באופן כזה או אחר, עם הדרך שבה המוח האנושי עובד. וכאשר כל אחד רואה את הדברים ממש מקרוב, מתקבלת הכניסה הכי מרגישה ומיוחדת, לאירוע חתונה. 

כמובן, זו איננה האפשרות היחיד לשלב מופע חושים בחתונה. ניתן לשלב את ההופעה גם בשלבים אחרים של האירוע, שמתאימים לקונספט האישי שלכם. החשוב הוא שהמופע האישי, שנעשה ממש בשיתוף הקהל וסמוך לכל אחד ואחת מהמוזמנים, יוצר את המגע המקורי וההנאה המיוחדים, שקצת חסרים באירועים שגרתיים מהסוג הרגיל.

אולי יעניין אתכם

טבעות אירוסין מיוחדות

לא ייאמן היא אמרה לו כן, אח שלנו מתחתן. כנראה הרגע המרגש ביותר בחיים של כל זוג הוא הרגע בו מחליטים שזה הזמן להגיד לעולם

קרא עוד »

מארז טבעוני לחג

אתם מוצאים את עצמכם בכל פעם מחדש מחפשים את המתנה המושלמת לחג? לא ברור לכם מה תרצו לקנות לאנשים שאתם אוהבים? אם כך, כדאי שתדעו:

קרא עוד »

כריות לברית מילה

כרית לברית מילה זה לא חלק מהמצווה של ברית המילה. עם זאת, ברית המילה זו סיטואציה אשר בה אנחנו רוצים לפאר ולהדר את המעמד המיוחד.

קרא עוד »

צימרים יוקרתיים

צימרים יוקרתיים הם אולי שם דרמטי עבור מה שהוא בסופו של יום הדבר הפשוט ביותר שיש, מקום מפנק בו אתם יכולים לבלות וליהנות באמת. צימרים

קרא עוד »

סידור מהודר לגבר

כל מה שאת רוצה לתת לבעלך ליום הנישואין זו מתנה שתצליח לרגש אותו? להזכיר לו עד כמה הוא אהוב עליך וחשוב לך? הגיע הזמן שתחשבי

קרא עוד »