5 טיפים לבחירת השיש המושלם

5 טיפים לבחירת השיש המושלם

שתפו את הפוסט בין חברים

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

שיש למטבח הוא אלמנט עיצובי אך פונקציונלי וצריך לשים לב שהוא יתאים גם לצרכים וגם למראה הכללי של המטבח. איך בוחרים את השיש המושלם? 

עמידות ויעילות

לפני הכול השיש שלכם צריך לשמש אתכם להכנות לבישול. בין שאתם רק עושים חביתה או שמעמידים סירים כל יומיים, השיש צריך להתאים לשימוש שלכם. השיש הוא משטח עבודה ולכן צריך להיות בעל תכונות שיתאימו לשימוש במטבח. השיש שלכם צריך להיות עמיד לחום של הסירים, להיות חזק ולא להישבר או להישרט בקלות, לדחות כתמים, נוזלים ורצוי שיתנקה בקלות. 

נראות ויופי

תוכלו להתאים את השיש לעיצוב המטבח הכולל, לצבע הארונות, הקרמיקה ומוצרי החשמל. אבני השיש השונות מגיעות במגוון עצום של צבעים ועיצובים, מרקמים שונים, גימורים שונים ועוד. היתרון הוא שתוכלו למצוא בקלות את השיש שתאהבו אבל השפע עלול גם לבלבל אתכם. היעזרו במעצב פנים או אנשי המקצוע בחברת השיש כדי למצוא את השיש שיתאים לכם במדויק. 

עלות ומחירים

שיש מגיע בסוגים שונים ועלויות שונות. הדרך הבטוחה ביותר לא להשתגע עם התקציב היא לבדוק סדרי גודל של עלויות ואז להחליט על תקציב שאותו אתם מייעדים לשיש ולהיצמד אליו. תוכלו למצוא שיש בעלויות סבירות שיענה לכם על הצרכים.

אחריות ומקצוענות

הקפידו לקנות את השיש שלכם מחברת שיש אמינה, מקצועית ובעלת ניסיון בתחום השיש. בדקו מה סוג האחריות שהחברה נותנת לשיש ולכמה שנים, וודאו פרטים בנוגע למדידות להתאמת השיש, הובלתו והתקנתו והאם כל אלה כלולים במחיר השיש. 

טעם אישי

כיוון שאתם צריכים לחיות עם משטח העבודה מהשיש הזה בבית, לבשל עליו וליהנות ממנו, בחרו את השיש שאתם אוהבים, מוצא חן בעיניכם ורק לפי טעמכם האישי.

אולי יעניין אתכם

5 טיפים לבחירת השיש המושלם
כללי
dolev

5 טיפים לבחירת השיש המושלם

שיש למטבח הוא אלמנט עיצובי אך פונקציונלי וצריך לשים לב שהוא יתאים גם לצרכים וגם למראה הכללי של המטבח. איך בוחרים את השיש המושלם?  עמידות

קרא עוד »
חליפות חתן כחולות
ביגוד לאירועים
dolev

חליפות חתן כחולות

חליפות חתן כחולות הן הטרנד החדש היום. החליפות מבוססות על הגוון הכחול כאלמנט מרכזי בהן. להלן מספר סוגים של חליפות חתן כחולות שייצרו עבור המשתמש

קרא עוד »