קייטרינג טבעוני לאירועים

קייטרינג טבעוני לאירועים

שתפו את הפוסט בין חברים

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

אם אתם מתכננים חתונה טבעונית, המחשבה הראשונה שלכם היא כנראה על קייטרינג טבעוני. אחרי הכל, זה המקום שבו אתם יכולים לעשות את ההשפעה הגדולה ביותר על בעלי חיים. בואו נדבר על קייטרינג טבעוני לאירועים.

קייטרינג טבעוני לאירועים

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים ממירים את התפריט שלהם לזה הטבעוני ומזניחים את התפריט הרגיל. יש לזה המון סיבות טובות ודאגה גדולה בצידה אך לא ממש על זה באנו לדבר היום.

קייטרינג טבעוני הוא בדיוק מה שאתם צריכים כדי להיות הכי שבעים שיש ביום המיוחד שלכם. בין אם אתם לא ממש טבעוניים או שאתם בדרך לשם, חשוב שתזכרו שקייטרינג כזה, לא נופך בכלום מאופציות אכילה אחרות.

קייטרינג טבעוני למשרד

הייתה תקופה שטבעונים כמעט ונודו, והם נחשבו לחברים באיזשהו כת רחוקה, יושבים בשולי השוליים. לא היום. דו"ח שנערך לאחרונה מצא, כי 6% מאוכלוסיית ארה"ב, מזדהים כיום כטבעוניים, עלייה של 600% לעומת שנת 2014. 

כיום אנשים 'נטולי בשר' הופכים ליותר ממגמה בלבד – ישנו מעבר תזונתי עולמי ממוצרים מן החי. עבור חברות המגישות כל קייטרינג לצוות שלהם, אספקת מנות טבעוניות היא כעת חובה.

זה בריא יותר

דגש רב על טבעוניים, הם היתרונות הבריאותיים של תזונה צמחית. החומרים הטבעוניים מלאים בחומרים מזינים ומלאי וויטמינים שנדרשים לחיים בריאים, כמו גם שהם דלים בשומנים רוויים, עשירים בסיבים ונוגדי חמצון. 

כאשר העולם נאבק בסוגיות בריאות כמו הגברת השמנת יתר, מחלות לב, סרטן וסוכרת, דיאטה נטולת מוצרי בשר, אנחנו מתחילים לראות ראיות להשפעה חיובית במאבק בנושאים בריאותיים אלה.

טעים יותר

על טעם וריח אין להתווכח, אך על כמות האנשים שאומרים את זה, אי אפשר לפקפק. 

אולי יעניין אתכם גם קוסמטיקאית ברמת גן

אולי יעניין אתכם

5 טיפים לבחירת השיש המושלם
כללי
dolev

5 טיפים לבחירת השיש המושלם

שיש למטבח הוא אלמנט עיצובי אך פונקציונלי וצריך לשים לב שהוא יתאים גם לצרכים וגם למראה הכללי של המטבח. איך בוחרים את השיש המושלם?  עמידות

קרא עוד »
חליפות חתן כחולות
ביגוד לאירועים
dolev

חליפות חתן כחולות

חליפות חתן כחולות הן הטרנד החדש היום. החליפות מבוססות על הגוון הכחול כאלמנט מרכזי בהן. להלן מספר סוגים של חליפות חתן כחולות שייצרו עבור המשתמש

קרא עוד »