פעילות ODT – מה זה ולמי זה מתאים?

שתפו את הפוסט בין חברים

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

פעילות ODT – Out Door Training, היא פעילות גיבוש המתבצעת בשטח הפתוח ומאפשרת היכרות מחדש של צוות, כיתה ו/או אף משפחה. פעילות זו מאפשרת יציאה מן השגרה ואל שטח לא מוכר, ניטרלי. בעזרת מדריכים מתבצעים משחקים שיתופיים המבקשים מהמשתתפים לתקשר, להתחבר ולהיעזר אחד בשני.

פעילות ODT – למי היא מתאימה?

למעשה, לכל קבוצה המבקשת להתגבש מחדש. בין אם מדובר בעבודה, לימודים, משפחה או חברים. לעתים, גם האנשים הקרובים ביותר זקוקים לריענון קל.

כולם מכירים את השיגרה שלעתים שוחקת בעבודה. מתחים מצטברים, לוחות זמנים, ישיבות על גבי ישיבות. אין ספק שמעט שחרור לא יזיק וכן גם קצת היכרות מעבר לפן העסקי שבבני האדם אותם אתם רואים מדי יום, לאורך רוב היום. על כן, מספר משחקי ODT הנערכים בשטח פתוח יכולים לעזור לעובדים להרגיש יותר בנוח להיפתח ולתת הזדמנות להכיר אותם בצורה יותר טובה.

דוגמא נהדרת נוספת היא השנה האחרונה שלנו. השנה האחרונה גרמה לכולם להתכנס בבתיהם ולא לפגוש את בני משפחותיהם למשך חודשים רבים. פעילות ODT יכולה להפוך מפגש משפחתי למהנה בהרבה יותר כאשר המשחקים בשטח מעניקים מפגש קליל, מצחיק, מהנה ומקרב לבבות אחרי כל הזמן הזה לחוד.

פעילויות ODT באמת ובתמים יכולות להתאים לכל אחד ובכל שלב. גם אם התחלתם הרגע את שנת הלימודים, אין זה אומר שזה לא זמן נהדר לפעילות שכזו. בעצם, זו יכולה להיות ההזדמנות להכיר את כולם ולהסיר מעליכם את המתחים שבהיכרות כיתה חדשה.

לסיכום,

ה פעילות ODT היא פעילות המאפשרת היכרות מחדש, היכרות חדשה, התגבשות, תקשורת מחודשת וכל זה עטוף במשחקי חברה, צחוק והנאה שאי אפשר שלא לצאת עם זיכרון מתוק של חברים ישנים חדשים שזכיתם להכיר.

אולי יעניין אתכם

תכשיטים לכלה
כללי
dolev

איך בוחרים תכשיטים לכלה?

היום בו את כלה הוא היום המיוחד שלך. זה היום בו מגיע לך להגשים חלומות, להיראות נפלא ולהרגיש כמו מלכה. כולנו מכירות את אותן כלות

קרא עוד »
נעלי כלה ארו
חתונות
dolev

נעלי כלה ארו

לכל כלה, ערב החתונה, אחת ההתלבטויות היא בחירת נעלי כלה מתאימות. ישנם סוגי נעליים שונים, עקב גבוה, בינוני, נמוך, נעלי פלטפורמה וכו'. לא כל כלה

קרא עוד »
חלום חרוט - אומנות החריטה
כללי
dolev

חלום חרוט – אומנות החריטה

חלום חרוט מזמין אתכם לחלום יחד על מתנה מושלמת לילד או לחברה. רוצים להיות מקוריים ולא לצאת משעממים במתנות שלכם? אומנות החריטה היא הדבר הראשון

קרא עוד »
טבעות נישואין
חתונות
dolev

טבעות נישואין

טבעות נישואין הן בעצם הטבעות המשמעותיות ביותר בחיינו, בני זוג עומדים בפני חתונה, מתרגשים מאוד, בתקווה ששניהם יענדו אותן לכל החיים, יש להשקיע חשיבה רבה,

קרא עוד »