הפקת כנסים מקצועיים

הפקת כנסים מקצועיים

שתפו את הפוסט בין חברים

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

כנסים מקצועיים הם נדבך חשוב מאד ביחסי הציבור של חברות גדולות, אשר רוצות לשמור על קשרים עסקיים עם הקולגות שלהם לאורך זמן. לכן מדי פעם הם עורכים כנסים מקצועיים שבהם מועברים מסרים על מוצרים חדשים, שירות ייחודי, או כל דבר אחר שקשור להתנהלות העסקית. 

המורכבות של כנסים מקצועיים 

כל חברה מעוניינת שהכנס שלה יהיה יוצא דופן ועושה כל שניתן כדי לבדל אותו מכנסים מקצועיים אחרים, כדי לסחוף את הקולגות למסרים השיווקיים ולאסטרטגיה שעל פיה מעוניינת החברה לפעול.

לצורך כך, תכנון הכנס אורך זמן רב וכולל הרבה מאד זוויות חשיבה ורעיונות עד שמתקבלות כל ההחלטות על נראותו של הכנס המקצועי ועל התכנים שיהיו בו.

הפקת כנס מקצועי 

תהליך ההפקה כרוך בהרבה מאד לוגיסטיקה ותיאומים כדי שכל אחד מבעלי המקצוע שאחראים על אחד הפרמטרים בכנס, יבצע את עבודתו באופן מושלם ושהכול יהיה מוכן פיקס עד יום הכנס. קראו על ארגון כנסים עם קלידוסופ.

בכנסים המקצועיים מתקיימות הרצאות מרתקות בשפע של נושאים, הדגמות הקשורות לתחום העיסוק של החברה ושיחות עם קולגות ואישים בכירים בחברה.

במקרים רבים מוסיפים לכך גימיקים כדי לשבור שגרה ולסקרן את הקהל ולכן דואגים למרצה אורח בנושא מעניין במיוחד, סטנדאפיסטית, או כל רעיון מבריק אחר של ההפקה, ראו דוגמאות באתר של חברת הפקת תערוכות קלידוסופ.

המטרה היא להעניק לציבור במהלך הכנס כל מיני מסרים שיפתיעו אותם, שכולם קשורים לפעילות של החברה. הרעיונות משתנים מכנס לכנס אך תמיד החשיבה היצירתית יוצרת התנהלות מחוץ לקופסה והקולגות מופתעים תמיד מהשילובים הייחודיים.

פאן חשוב בכנס מקצועי הוא הנושא הקולינרי. גם כאן אוהבת חברת ההפקות לחדש, להתאים את סוגי המטעמים לשעת האירוע ולסוג הקהל. ההיצע הנרחב מעניק לכל אחד מהאורחים שפע של אפשרויות גסטרונומיות משובחות ומרשימות.

אולי יעניין אתכם

פעילויות לחנוכה
פעילויות לילדים
dolev

אילו פעילויות לחנוכה קיימות?

אחד מהחגים החביבים על הילדים, הוא חג החנוכה. כמובן, הילדים אוהבים את חג החנוכה בגלל החופש הארוך. אולם הילדים מתחברים למנהגים השונים של החג. הילדים

קרא עוד »
גני אירועים בשרון
כללי
dolev

גני אירועים בשרון

גני אירועים בשרון נחשבים מבוקשים במיוחד בכל עונות השנה. זה בגלל מזג האוויר הנוח, הקרבה לצירי תחבורה מרכזיים, הנגישות הנוחה, מטעי ופרדסי השרון וכמובן האוויר

קרא עוד »
אטרקציות לאירועים
dolev

נגן לאירוע קטן

נגיף הקורונה מאלץ את כולנו לשנות את שגרת החיים לה הורגלנו, וגם כאשר אנו מתכננים אירוע מרגש ומיוחד – אנו מוכרחים לערוך אותו באופן מצומצם

קרא עוד »
השכרת מזגנים
כללי
dolev

צ'ילר VS מזגן לאירוע

אם החלטתם לערוך את האירוע שלכם במבנה כלשהו ללא מיזוג בעונת הקיץ, כדאי מאוד שתחשבו השכרת אמצעי קירור כלשהו שיצנן את האורחים שלכם באירוע ויאפשר

קרא עוד »
הפקת כנסים מקצועיים
כללי
dolev

הפקת כנסים מקצועיים

כנסים מקצועיים הם נדבך חשוב מאד ביחסי הציבור של חברות גדולות, אשר רוצות לשמור על קשרים עסקיים עם הקולגות שלהם לאורך זמן. לכן מדי פעם

קרא עוד »