משחקי מגנט לילדים – איך זה תורם להתפתחות הילד?

משחקי מגנט לילדים

שתפו את הפוסט בין חברים

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

משחקי המגנטים הכוללים ריבועים, משולשים ועוד, הם להיט בקרב הילדים. רבים מהם הולכים אוהבים להנדס אותם בכל פעם מחדש ולבנות מבנים בגדלים ובתצורות שונות. ראו לדוגמה משחקי מגנט לילדים!

הפעלת הדמיון על ידי הילדים

הדמיון והיצירתיות הרבה של הילדים מובילים אותם בכל פעם שהם משחקים עם המגנטים להישגים חדשים ולמבנים מתוחכמים יותר תוך פרק זמן קצר ובנייה שנעשית בזריזות ידיים מופלאה.

מעבר לחוויה העוצמתית בבניית כל מבנה, עיסוק במשחק זה משפר לאין ארוך את יכולת התיאום בין העין ליד. זו חגיגה ליצירתיות ולדמיון שמתפתחים כל הזמן, גם נוצר שיפור משמעותי במסוגלות הקוגניטיבית ברבדים השונים שלה.

מבנים שונים ממגנטים 

הילדים אוחזים בידיהם הקטנות בפלטות המרובעות של משחק המגנטים ותוך דקות מרימים בית לתפארת בעל מבנה חדשני, גג משופע וכל זאת בשונה מנראותו של הבניין שהם בנו אתמול או שלשום. 

המוזה נחה עליהם אחרת בכל פעם והם בונים במהירות בדיוק כמו שהם משרבטים במהירות את ציוריהם והתוצאה היא לא פחות ממדהימה. ככל שהם עובדים יותר עם המגנטים, כך הם הופכים למומחים וכך הם מסוגלים ליצור יצירות מתוחכמות הרבה יותר.

העיסוק בנושא זה מחדד את החושים שלהם, מסייע להם ליצור חשיבה הנדסית וגורר זריזות ידיים כדי לבנות את המגנטים זה על גבי זה בדרך יציבה כך שלא יפלו.

התכנון המוקדם מוביל את הילדים וכך הם מעמיקים  את קשר עין יד שמתחדד עם הזמן ואת המוטוריקה העדינה שמשתפרת בכל פעם שמשחקים עם המגנטים.

משחק אחד המשחקים האהובים על הילדים בכל גיל וזאת לאור התוצרים הצבעוניים והיפהפיים שיוצרים סיפוק עצום לכל ילד וזו הסיבה שההורים מעשירים אותם בכמויות נוספות.

> למידע ופרטים נוספים בנושא בקרו באתר טיפול לי!

אולי יעניין אתכם

הפקת כנסים מקצועיים
כללי
dolev

הפקת כנסים מקצועיים

כנסים מקצועיים הם נדבך חשוב מאד ביחסי הציבור של חברות גדולות, אשר רוצות לשמור על קשרים עסקיים עם הקולגות שלהם לאורך זמן. לכן מדי פעם

קרא עוד »
השכרת ציוד לאירועים
כללי
dolev

השכרת ציוד לאירועים

לכל אירוע יש את הייחודיות שלו. אם זה במיקום האירוע, סוג האוכל ומגוון אלכוהול משובח ועוד. לא כל אירוע חייב להביא להוצאה גדולה. השכרת ציוד

קרא עוד »
טבעת אירוסין זהב לבן
שונות
dolev

טבעת אירוסין זהב לבן

לא מעט גברים מתלבטים בשאלה הנצחית- איזו טבעת אירוסין כדאי לרכוש לבת הזוג שלהם? היום ניתן למצוא בשוק לא מעט סוגים שונים של טבעות, אך

קרא עוד »
כללי
dolev

גרילמן לאירועים

כולנו מכירים את שיחות ארוחת שישי שבת שבהן מתכננים את הדברים הכי לא צפויים שיקרו במהלך השבוע בקרוב: לעשות על האש יחד עם כל בני

קרא עוד »
צילום אירוע וירטואלי
צילום אירועים
dolev

צילום אירוע וירטואלי

לא מעט ארגונים משיקים מדי פעם בפעם אירועים שונים. בין אם מדובר על אירועי עובדי חברה, בין אם מדובר על אירועים הרלוונטיים לצורך השקת מוצר

קרא עוד »