סידורי הושבה

סידורי הושבה

שתפו את הפוסט בין חברים

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

כל חתונה או בכלל אירוע כזה או אחר, חייב שיהיה בו סידורי הושבה. זה טוב לניהול תקין של האירוע ומתאים מאוד את האופן שבו האורחים שלכם יוכלו להרגיש את החגיגה מבלי להיות מרוחקים מידי משולחנות בעלי השמחה.

סידורי הושבה

אז איך עושים סידורי הושבהבאופן מסורתי, ההורים תמיד יחלקו שולחן בקבלה, יחד עם סבא וסבתא וכל אחים שאינם במסיבת החתונה. זה נותן לכולם הזדמנות נוספת להכיר זה את זה ולהתחמם בזוהר היום המיוחד שלכם. 

אמנם כל האורחים שלכם יתרגשו להיות שם ולהשתתף בחגיגות שלכם, אך סביר להניח שאיש לא יהיה מרוצה כמו ההורים שלכם – וזה יהיה דבר נפלא לחלוק יחד.

סידורי הושבה מסובכים

כמובן, דברים יכולים להערים על האירוע, כשאתם מתמודדים עם הורים גרושים (או נסיבות משפחתיות מורכבות אחרות). אם הדברים מתוחים בין אנשים מרכזיים מסוימים, נסו לדאוג שיהיו שתי שולחנות הדומים באותה מידה לשולחן הראש ואז הניחו שולחן לכל שולחן. 

ככה, אף אחד לא מרגיש לא בנוח או שהוא נשאר בחוץ. אפשרות נוספת: ניתן לשקול גם להושיב אותם באותו שולחן מלבני, אך בקצוות מנוגדים.

טיפים לעיצוב תרשים הישיבה האולטימטיבי לחתונה

אם אין לכם מושג היכן להושיב את החברים הקרובים של ההורים שלכם, בקשו מחמותכם לעתיד (או מי הקרוב אליהם ביותר) לעזור לסדר את השולחנות האלה – הם ישמחו להיות מעורבים. באופן כללי, מועיל מאוד לערב את ההורים בתהליך תרשים הישיבה. 

אם יש מקום בשולחן המשפחה, למשל, הם בטוחים שתהיה להם דעה לגבי חברים קרובים או בני משפחה מורחבת אחרת שהם עשויים לרצות שישבו לשולחן. ואם יהיה עוד שולחן משפחתי וחברים בקרבת מקום, יתכן שהם ירצו לעזור גם בבחירת האורחים האלה.

> קראו על סידורי הושבה ממוחשבים

ארגון אורחים לפי קבוצות

לאחר שסיימתם להושיב את מי שיגיע, שלב ראשון הוא להתחיל לקבץ אורחים לפי האופן בו אתם מכירים אותם, כגון: בני משפחה, חברים בתיכון, חברים במכללה, חברים בעבודה וכו'. סידור צורת ישיבת האורחים בצורה מועילה, תעזור לכם להנות מאירוע אחר וברמה חברתית נעימה גבוהה.

אולי יעניין אתכם

פעילויות לחנוכה
פעילויות לילדים
dolev

אילו פעילויות לחנוכה קיימות?

אחד מהחגים החביבים על הילדים, הוא חג החנוכה. כמובן, הילדים אוהבים את חג החנוכה בגלל החופש הארוך. אולם הילדים מתחברים למנהגים השונים של החג. הילדים

קרא עוד »
גני אירועים בשרון
כללי
dolev

גני אירועים בשרון

גני אירועים בשרון נחשבים מבוקשים במיוחד בכל עונות השנה. זה בגלל מזג האוויר הנוח, הקרבה לצירי תחבורה מרכזיים, הנגישות הנוחה, מטעי ופרדסי השרון וכמובן האוויר

קרא עוד »
אטרקציות לאירועים
dolev

נגן לאירוע קטן

נגיף הקורונה מאלץ את כולנו לשנות את שגרת החיים לה הורגלנו, וגם כאשר אנו מתכננים אירוע מרגש ומיוחד – אנו מוכרחים לערוך אותו באופן מצומצם

קרא עוד »
השכרת מזגנים
כללי
dolev

צ'ילר VS מזגן לאירוע

אם החלטתם לערוך את האירוע שלכם במבנה כלשהו ללא מיזוג בעונת הקיץ, כדאי מאוד שתחשבו השכרת אמצעי קירור כלשהו שיצנן את האורחים שלכם באירוע ויאפשר

קרא עוד »
הפקת כנסים מקצועיים
כללי
dolev

הפקת כנסים מקצועיים

כנסים מקצועיים הם נדבך חשוב מאד ביחסי הציבור של חברות גדולות, אשר רוצות לשמור על קשרים עסקיים עם הקולגות שלהם לאורך זמן. לכן מדי פעם

קרא עוד »