צלם

עליה לתורה בבית כנסת, אל תשכחו את הכי חשוב.. צלם

אין ספק שעבור הורים וכן עבור בנים שמתקרבים לגיל 13, הרי שאירוע בר מצווה הוא אחד הרגעים הכי מרגשים והכי גדולים שהם חווים או יחוו עד לאותה נקודה, עד לאותו גיל. זה אירוע שיישאר בליבם עוד שנים רבות אחר כך, ואם הוא יהיה אירוע מיוחד, גדול, משמעותי, סביר להניח שהוא יישאר עמוק לא רק בליבם, אלא גם בליבם של אחרים שהיו נוכחים בו. 

אחד השלבים החשובים באירוע זה, כפי שאנחנו יודעים, הוא העליה לתורה בבית הכנסת. בחלק זה הילד למעשה, מקבל עליו את עול המצוות, כאשר הוא עולה לתורה בפעם הראשונה וקורא את פרשת השבוע. זה רגע מכונן מבחינת הקשר בין הילד ליהדות במובן הרשמי ולא רק הטקסי או האמונתי. 

הרבה מאוד הורים, נוהגים להפוך את העלייה לתורה לחגיגה בפני עצמה. זה אומר שהם מזמינים בני משפחה וחברים, הם מזמינים שירות קייטרינג וכן, הם דואגים להזמין צלם לעליה לתורה מקצועי שיתעד את האירוע, בין אם זה בסטילס ובין אם זה בוידיאו, על מנת שהוא יוכל לייצר עבורם תמונות וסרטים, אשר יישארו אצלם והם יוכלו לצפות בהם מתי שהם רוצים. 

איך בוחרים צלם בצורה נכונה

בשביל ליהנות מתיעוד איכותי ומקצועי, הרי שעליהם לבחור צלם ברמה הגבוהה ביותר. לשמחתם של ההורים, היום זה לא מורכב ולא מסובך כפי שהיה בעבר. 

ראשית, יש הרבה יותר צלמים שפועלים בתחום, שנית, יש מידע נגיש יותר אודות צלמים בכל עיר ובכל אזור, כך שאנחנו יכולים לדעת בדיוק מה הצלם יכול לספק לנו ובאיזו רמה, שלישית, אנחנו יכולים ללמוד על הצלמים דרך המלצות וחוות דעה שונות, ארבע, לצלמים יש כלים ואמצעים הרבה יותר משמעותיים לצורך תיעוד אירועים מאשר היה להם בעבר. 

אנחנו צריכים לבחור צלם שמתמחה בסוג כזה של אירועים, חשוב שאנחנו נבדוק עבודות ישנות שלו, נבדוק את תיק העבודות הכולל שלו בשביל להחליט האם הגישה שלו מתאימה לנו, וכן רצוי שנסתמך על המלצות, חוות דעת, וכן שנפגוש אותה ונתרשם ממנו באופן אישי. 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *