עיצוב אירועים - איך עושים את זה נכון?

עיצוב אירועים – איך עושים את זה נכון?

מי שרוצה לעצב לבד את האירוע שלו, עושה זאת משתי סיבות עיקריות: האחת היא הרצון לחסוך בתקציב, והשנייה קשורה לרצון לאתגר את היצירתיות ולעצב אירוע קונספט בצורה בה בעל האירוע תמיד רצה.

כיום, גם זוגות שמתחתנים, וגם הורים לילדים שמארגנים יומולדת/ בר מצווה/ או ברית – מעוניינים לייצר את המסיבה המקסימה והיפה ביותר. בכך מתחיל הצורך בעיצוב מושלם, מתאים לקונספט של האירוע ועדכני. אז כיצד מעצבים אירועים? הנה מספר דגשים:

בחירת קונספט

בתחילה חשוב לבחור קונספט שילווה את החגיגה. "קונספט" הוא רעיון מרכזי שעל פיו בוחרים מוצרים שונים כמו קישוטים וציוד לאירועים. לדוגמא: מסיבה שמתקיימת במושב ובטבע יכולה להיות מעוצבת בסגנון כפרי / היפסטרי ששם דגש על שימוש במרחב החיצוני לקישוט ועיצוב המקום.

בכך תוכלו להשתמש בנורות תלויות צבעוניות עבור תאורה, בגיגיות פח גדולות מלאות קרח להגשת משקאות, כמו גם בגזרי נייר עם לבבות לתלייה על גבי שיחים ועצים.

שימו לב כי אתם בוחרים ציוד לאירועים כמו שולחנות מתאימים (שולחנות ארוכים ישתלבו מעולה עם הקונספט הכפרי) כמו גם דוכני מזון ודוכנים תקוים.

איתור לוקיישן מתאים

אתרו את הלוקיישן המתאים לאירוע שלכם. עבור מסיבה אלגנטית שמתקיימת במקום פתוח, כדאי לשכור אוהל לאירועים בעיקר אם החגיגה מתקיימת בימים קרירים. מסיבה על חוף הים תהיה מוצלחת בקיץ, אך שימו לב כי אתם בוחרים ציוד קירור כמו מצננים או צליות עבור ימים חמים.

השכרת ציוד מתאים

אל תשכחו לשכור את הציוד המתאים לעיצוב האירוע. עצבו את המרחב על פי הקונספט הנבחר, אך וודאו כי שכרתם מספיק שולחנות וכסאות, כמו גם דוכני מזון מתאימים לכמות הכיבוד שתגישו במקום. מסיבה חיצונית תדרוש השכרת תאורה לאירועים, גנרטורים להעברת חשמל, מקררים לאירועים, שירותים ניידים ואת כול מה שצריך לקיום אירוע בחוץ שניתן למצוא אצל LAMA השכרת ציוד.

עצבו את המקום באמצעות הנחת מפות יפות על גבי שולחנות, וצרו אווירה נעימה באמצעות פרחים מתאימים, נרות סיניים, בלונים לבנים וכל מה שעושה לכם טוב על הלב.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *