אמן חושים לבר מצווה

מה זה שבת בר מצווה

אין ספק שאחד האירועים החשובים ביותר ביהדות, הוא אירוע בר מצווה. מדובר באירוע אשר חוגגים לילד שהגיע לגיל 13, גיל בגרות, על מנת לציין את המעבר מילדות לבגרות.

בדרך כלל נהוג לציין את האירוע בשני דרכים. ראשית, עלייה לתורה שמתבצעת בבית הכנסת או בכותל המערבי, בשבת של פרשת השבוע אשר קרובה ליום הולדתו בתאריך העברי, שנית, במסיבה גדולה שעורכים עבורו, אליה מוזמנים חברים, בני משפחתו, חברים של ההורים ועוד שורה ארוכה של אורחים.

שבת בר מצווה, זה למעשה השבת בו הילד עולה לתורה. במהלך שבת זו, מלבד העלייה לתורה, הרי שנהוג לערוך גם ארוחה גדולה עבור כל המוזמנים, ויחד עם זאת, גם נהוג לציין את האירוע בצורות שונות. כמובן באופן חגיגי, במקרים רבים זה משלב בין אלמנטים מסורתיים, כאלה שמוכרים במשפחה, בעדה וכן ביהדות בכלל, וכן אלמנטים נוספים, קרי, מודרניים יותר, בוודאי אם מזמינים חברים בני כיתתו. צריך להדגיש, שבשני המקרים, הדברים שנהוג לבצע ולהשתמש בהם, צריכים להיות מתאימים למועד האירוע, קרי לכך שהוא נערך ביום שבת.

כיצד עורכים שבת בר מצווה

אפשר למצוא דרכים שונות כיצד לערוך את האירוע בצורה ייחודית, בצורה מקורית ושונה. למשל, אפשר לשכור אוכל מוכן משירותי קייטרינג איכותיים. מאחר וסביר להניח, בגלל שזה יום שבת אז לא יהיה ניתן להזמין את החברה עצמה. ,

ניתן לשכור אטרקציות שונות שהאורחים יוכלו להשתמש בהן, במהלך השבת. זאת בהתאמה למקום בו עורכים את האירוע.

כמו כן, ניתן להזמין אמנים שונים שינעימו את זמנם של האורחים במהלך האירוע כמו אמן חושים לבר מצווה. יש לוודא כמובן שהם יכולים להגיע ביום שבת.

חשוב להדגיש כאן, משפחות רבות חוגגות שבת בר מצווה בבתי מלון ולא בהכרח בבית שלהם.

קראו גם על: מופע טלפתיה לאירועים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *