רעיונות למתנות לסוף שנה

התנדבת לוועד הורים? רעיונות למתנות לסוף שנה

אם את התנדבת לוועד הורים, והגיע סוף שנה, את בוודאי חושבת על המתנה היפה והמיוחדת ביותר למורים, שבמשך שנה דאגו לילד שלך ולחברים שלו באהבה רבה מאד. המתנה שלך צריכה להיות שימושית יפה ומעוצבת, כמו שמציעים באתר אהבה קטנה מתנות מקוריות. אחד הטרנדים, שכבש את העולם ,הוא מוצרים מעוצבים בצורה אישית, ובצבעים המתאימים למקבל. ניתן למצוא עשרות סוגים של מתנות, החל מעט נוסע ועד תיק ממותג. ניתן לבחור את המתנה על פי הכירות עם המורה, ולעצב את המתנה כפי שמתאים לאופייה. צריך לבחור מוצר שגם יהיה שימושי למורה וגם היא ליהנות מהמתנה לאורך זמן.

רעיונות למתנות סוף שנה 

קלמר מתכת– כל מורה מחזיקה אצלה עטים יפים וצבעים, לכן כל מורה  תרצה שיהיו לה קלמר יפה ומעוצב. ניתן לעצב קלמר במגוון רחב של עיצובים כמו עיצוב סנאי. הקלמר יכול להיות במגוון רחב של צבעים עם משפט המתאים למורה בדיוק ומאפיין אותה, וכן בנוסף לכך. ניתן לכתוב את השם המורה. כמובן שהמתנה תהיה מוקדשת מכל ילדי הכיתה.

מחברת אישית או יומן אישי– מורים נוהגים להשתמש במחברות, לכן מתנה שימושית תהיה בוודאי מחברת המעוצבת עם משפט מתאים מחברת שעוצבה במיוחד בשביל המורה עם שמו ועם משפט המאפיין אותו. תגרום לו למתנה שימושית וגם תגרום לזכור אתכם תמיד, הקליקו למידע על המתנה.

מטען נייד מעוצב– הטלפון הפך כחלק מחיינו, ואין אדם שלא מסתובב עם טלפון נייד. יש לדעת כי העולם מתחלק לשני סוגים אנשים אלו שהסוללה שלהם עומדת להיגמר, ואלו שיש להם מטען נייד. לכן מתנה של מטען נייד, שיש בו הקדשה אישית עם משפט המתאים למורה ושמו, יגרום למורה לזכור אתכם תמיד.

פד לעכבר– מחשב הוא חלק מחייו של כל מורה. הוא משתמש בו להקלדת מבחנים, שיעורים וסתם לחיי הפנאי שלו. אחד האביזרים הכי שימושיים במחשב, אך גם כזה שנוטה לתאונות הוא העכבר, ולכן פד לעכבר יגרום לעכבר לעבוד יותר טוב,  ויגרום לעכבר להישאר תקין זמן רב יותר. ניתן לבחור פד לעכבר בצבעים ועיצובים שונים בהתאמה אישית עם שם המורה. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *