הפקת אירוע חינה

האביזרים שתצטרכו להפקת אירוע חינה

אחד הטקסים שמלווים את אירוע החתונה, הוא טקס החינה, שכן יש לא מעט זוגות שבוחרים לקיים אותו באולם אירועים, ולצידם יש זוגות שדווקא מעדיפים אירוע חינה מצומצם וביתי. לא משנה היכן אתם מתכננים לחגוג את האירוע, יש כמה אביזרים חיוניים שבלעדיהם החגיגה לא תהיה אותו דבר. סקרנים? ריכזנו בעבורכם את המידע הנחוץ.

תפאורה מרהיבה

אחד המאפיינים הבולטים של אירועי החינה הוא דווקא התפאורה המרהיבה והמיוחדת, המהווה חלק בלתי נפרד מהתרבות. כדי להפיק אירוע חינה ברמה גבוהה, תצטרכו לשכור אוהל ושלל אביזרים שיעניקו לחלל טאצ' מזרחי. כמו כן, נהוג להתלבש בתלבושות מסורתיות, שהרי תלבושות לחינה ניתן להשכיר או לקנות, בהתאם לצורך.

עיצוב החלל

חלק חיוני ביצירת האווירה הוא העיצוב, כשיש מי שבוחרים לעצב במבעים אדומים ויש מי שיעדיפו צבעי טורקיז, אבל מה שבטוח – צבעי הזהב מהווים קו עיצובי מוביל באירועים מסוג זה.

לצד עיצוב החלל יש לעצב את השולחנות בהתאם, כשתוכלו לרכוש מפות התואמות את הקו העיצובי של החלל, ומגוון כלים מרהיבים, בהם תוכלו להגיש את עוגיות החינה המפורסמות ויתר המתוקים שנהוג להגיש באירוע, לרבות מופלטות וספינג'.

החינה

כמובן שכדי לקיים טקס חינה בהתאם למסורת, חשוב לדאוג מבעוד מועד להכין את החינה עצמה. כמו כן, לאחרונה ישנו טרנד של סרטים לידיים, כלומר, לאחר שמורחים את החינה על הידיים, מכסים את החומר עם סרט לבן מעוצב וייחודי. את הסרטים ניתן לרכוש בחנויות ייעודיות, או לחלופין להזמין מהרשת.

נרות לחינה

לצד מכלול הפריטים הנחוצים, נהוג כי נשים רווקות, ילדות או השושבינות ייכנסו עם נרות ייחודיים שעיצובם מזכיר שמלת כלה, כשלפי המסורת, דבר זה יסייע להן למצוא זיווג הגון. את צבעי הנרות יש להתאים לצבעים שמובילים את הקו העיצובי של האירוע, ולו כדי לשמור על קו אחיד.

 

אירוע החינה הוא אירוע מרגש, ססגוני וייחודי, והוא נפוץ בקרב עדות המזרח, בייחוד העדה המרוקאית והתימנית. כדי להיערך לאירוע, יש לתכנן אותו היטב מבעוד מועד, ולדאוג לסגור את כל הפרטים הנחוצים עם הספקים מראש. מזל טוב!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *