שייט על הסיין - הטיול הזוגי המושלם

שייט על הסיין – הטיול הזוגי המושלם

הנסיעות ברחבי העולם הפכו אצל רבים מהישראלים לתכופות יותר עקב הטיסות המוזלות. עבור מי שביקר במקומות רבים, אחד מסוגי הטיולים המרתקים והמסקרנים הם טיולים בספינות. 

מעבר לאפשרויות עריכת ההפלגות הנעימות בין המדינות או בין האיים, אפשר לשוט במעבורות או בספינות איכותיות גם בנהרות רבים, כשבמהלך ההפלגה נחשפים לאין ספור מראות יפהפיים.

בררו עכשיו את כל הפרטים באתר בשביל הזהב:

Homepage

שייט על הסיין 

אחד המקומות הקסומים הוא נהר הסיין שבצרפת ולכן רבים מעוניינים לערוך שיט זה וליהנות מהשילוב של הנופים המדהימים והמיזוג של שקט פסטורלי מצד אחד ומקומות שוקקים אדם מצד שני.

נהר הסיין אינו ישר אלא מפותל לכל אורכו ולכן השיט בו הופך לחוויה עוצמתית כיוון שהוא שונה מנהרות רבים אחרים באירופה. 

הפלגה מסוג זה זאת הזדמנות נפלאה לטיול זוגי מושלם, כזה שחולמים עליו לאורך שנים רבות. המטרה היא לראות את המיקומים שעל פניהם חולפים, ליהנות מהשקט, מזמן האיכות יחד ולשים בצד את כל מה שקורה בחיי היום יום, העבודה והבית. ליהנות מהחופשה המיוחלת, זה הזמן איכות שלכם כדי לשמר את הזוגיות להרבה שנים נוספות. 

המראות במהלך השייט 

במהלך ההפלגה אפשר ליהנות משייט בנהר הרחב דרך תעלות יוצאות דופן וכך ליהנות מיופיו של חבל נורמנדי המגיע עד תעלת למאנש והאוקיינוס האטלנטי. 

בנקודות מסוימות עוגנת הספינה ולבני הזוג יש הזדמנות נפלאה לצעוד יד ביד וליהנות מהעיירות הציוריות, הערים המרתקות, חשיפה לתרבויות שונות, ביקור בטירות שנותרו מימי הביניים, סמטאות צרות, ביקור במוזיאונים מאלפים, קתדרלות, נקודות אסטרטגיות של נופים עוצרי נשימה, טעימה ממאכלים נפלאים במסעדות איכותיות והנאה מהמטעמים המסמלים חבל ארץ זה.

מלון צף

אחד היתרונות הגדולים של שיט זוגי הוא העובדה שעולים על הספינה, מניחים את הציוד בחדרים ובמהלך הנסיעה, יורדים ממנה כמה וכמה פעמים, נהנים מסיורים שונים וחוזרים לספינה. אין צורך לסחוב בכל פעם את המזוודות כך שמדובר בנוחות מקסימלית.

במהלך השייט זוכים בני הזוג לפינוקים כפי שקיימים במלונות פאר, ארוחות גורמה, חדרים בטיב מעולה, תחזוקה מצוינת ופינוק אמיתי מהבוקר עד הערב. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *