השכרת אוהל

השכרת אוהל

עונת החתונות והאירועים בשיאה והפתרונות לאירוח וחגיגות בחוץ מעולם לא היו קלים יותר. לא עוד אירועים בחללים סגורים אלא באויר ובנוף הפתוח והיפה סביבנו. כיום, ניתן להשכיר מגוון אוהלים לכל אירוע שתבחרו. ישנו צורך בהתחשבות במספר גורמים על מנת לבחור את האוהל המתאים:

תנאי השטח– תנאי שטח הרריים מצריכים הערכות בהקמה וחיזוק

מספר האורחים וגודל האירוע– אף אחד לא מעוניין לקחת חלק באירוע צפוף וחנוק ועל מנת להמנע מכך מומלץ לבחור בגודל אוהל המתאים למספר המוזמנים

עונות השנה– ניתן לשכור אוהל לאירועים במהלך כל השנה אך בחודשים מסויימים ישנו צורך להערך בכל הנוגע לחימום או קירור על מנת להשיג אירוע חלומי.

איך בוחרים ספק:

ראשית, בידקו היטב המלצות ובעיקר את המילים הקטנות. לעיתים תגלו מאוחר מידי כי תנאי האספקה, הקמה ופירוק לא כלולים במחיר. וודאו מול הספק כי מדובר באוהל איכותי וכי בד האוהל ללא קרעים וחוזותו האסתטית גבוהה ומספקת. את האוהל צריכים להקים ולפרק בסיום רק אנשי מקצועי המיומנים לכך. שאלו את בית העסק טרם ההזמנה כי אכן הוא יכול לעמוד בזמנים וכי האוהל יסופק ויוקם בזמן. במידה ובית העסק לא שואל על גודל האירוע, תנאי השטח ועוד, זה הזמן לעבור לספק אחר. מדובר בשאלות מפתח בבחירת אוהל ובמידה והן לא ישאלו ויבדקו, בחירת האוהל ככל הנראה תהיה שגויה.

למה דווקא אוהל:

למה לא אם אפשר? מדובר באירוע חלומי תחת כיפת השמים ולא בחלל סגור ומקורר. אנשים יכולים לנוע החוצה ופנימה בחופשיות וישנה תחושה של טבע ואויר. אנחנו מבטיחים לכם שגם האורחים שלכם ירגישו בהבדל. אחד היתרונות הגדולים בהשכרת אוהל היא היכולת להתאים את המוצר לדרישות האישיות שלכם. האוהל מאובזר כהלכה בתאורה, ריהוט, שטיחים ועוד.

לסיכום, השכרת אוהל לאירוע הוא פיתרון אולטימטיבי לאילו מכם שרוצים את תחושת הזרימה והחופש באירוע . בשונה מאולמות אירועים סגורים ומקוררים, האוהל מקנה תחושות אחרות כחיבור לטבע ולא סתם עורכים בהם לרוב חתונות.

בהצלחה באירוע ורק תיהנו!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *