על דף אכיל שמעתם? עכשיו אתם יכולים לבחור מה יהיה עליו

על דף אכיל שמעתם? עכשיו אתם יכולים לבחור מה יהיה עליו

דפים אכילים לעוגה נמצאים בעולם קישוט העוגות כבר שנים רבות. קונדיטוריות רבות הופכות לייחודיות יותר כאשר הן מעניקות את שירות הדפסת הדפים האכילים במגוון רחב של צבעים, דמויות וציורים. ככל שהתקדמו הזמנים, גם עולם האפייה הפך מודרניזציה ושיטות הקישוט הפכו קלות יותר וזמינות יותר. יתרה מכך, היום יש לכם את האפשרות לקשט את העוגה שלכם בדיוק איך שאתם רוצים. 

כמה בדיוק?

בזמן שעסקים רבים עוסקים בהדפסת דפים אכילים, קיימת האפשרות להדפיס תמונות אישיות של אנשים המבקשים זאת. אם אתם לא מעוניינים בעוגה קנויה, אתם לא חייבים לרכוש עוגה. אתם יכולים לרכוש רק את הדף האכיל המותאם אישית עבורכם. רוצים כמה תמונות? כל העניין בהתאמה אישית היא שהבחירה שלכם איך תראה ההדפסה בדיוק.

מעוניינים להתחיל להדפיס בעצמכם?

הדפסת דפים אכילים נעשית במדפסת מיוחדת עבור הדפסת מאכלים. לאחרונה, החלה החברה המייצרת את אותן מדפסות לעבוד על האפשרות להדפיס במדפסת הרגילה בבית, כך שכל בית יוכל להדפיס דפים אכילים ללא מאמץ. אם אין לכם מדפסת אך אתם בכל זאת רוצים אצלכם בבית דפים אכילים, דעו כי אתם יכולים לרכוש טושים למאכל ולקשט את העוגה בעזרתם. 

מהרגע להרגע

כל היופי בדפים האכילים הוא שהם מוכנים די מהר. כלומר, אתם יכולים להתחיל להכין את העוגה בזמן שאתם עושים את ההזמנה שלכם ולאחר שהעוגה תצא מן התנור ותתקרר, הדף האכיל שלכם יהיה מוכן. כך, אתם יודעים שהשקעתם בעוגה ונתתם לה קישוט מנצח ובעל משמעות. שמתם לב שחסכתם זמן על קישוט? ככה זה פשוט.

ההתאמה האישית שלכם

בזמן שדיברנו על תמונה שתבחרו עבור הדף, חשוב לנו להזכיר שזו לא חייבת להיות תמונה. על הדף אתם יכולים לבחור שיהיה עיטור קלאסי ונקי המתאים לאירוע שקט יותר ואינטימי. תוכלו לבחור בבדיחה מצחיקה שקשורה לבעל החגיגה. למעשה, כל דבר העולה על דמיונכם וניתן  להעביר אל הדף, אתם יכולים לבחור וזה יודפס ויוצמד אל העוגה שלכם. 

אז אחרי שהכרתם את הדף האכיל, לא בא לכם עוגה?

המאמר נכתב באדיבות  סער מוצרים לאפייה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *