מה ניתן לשים בתוך קופסאות פח ממותגות?

מה ניתן לשים בתוך קופסאות פח ממותגות?

ימי החגים כבר מתקרבים' ורבים רוצים להעניק שי לחג לעובדים וללקוחות. אחת הדרכים להעניק מתנה וגם להרוויח בה בעת – נעשית באמצעות הזמנת מתנות ממותגות. מתנות כאלה ידועות כשי אטרקטיבי ושימושי, אשר משמש מצד אחד את הלקוח או את העובד – ומהצד השני מעניק חשיפה גדולה יותר למעסיק. זאת על ידי הטבעת לוגו בית העסק על גבי השי. 

בשנים האחרונות, הפך טרנד של קופסאות פח ממותגות ללהוט, ורבים בוחרים בקופסא כזאת עבור מתנות לחגים. אבל מה ניתן לשים בתוך קופסאות פח ממותגות? הנה מספר דוגמאות: 

עציצים

אחת המתנות שהפכו פופולאריות במיוחד, הם עציצי תבלין או עציצים בהם פרחי העונה. בקופסות פח אפשר להכניס כל עציץ, בעוד שחברות מקצועיות למתנות ממותגות יכולות לעשות זאת עבורכם. אם אתם מחפשים מתנה כיפית לחגים תוכלו לבחור עציצי תבלין, כאלה עם פרחים בעונה, ראש דשא מדליק ובעצם כל צמח שתרצו להעניק לעובדים וללקוחות. 

שוקולדים

מי מאיתנו לא אוהב שוקולדים?! בקופסאות פח שנושאות את שם בית העסק, אפשר לשים שוקולדים מכול הסוגים. בחנוכה אפשר להכניס לקופסא מטבעות שוקולד. בפורים אפשר להכניס אוזני המן. בראש השנה אפשר לשים בקופסא מגוון פרלינים, ובשאר מועדים ניתן לשים בקופסאות עוגיות מזל. 

כלי כתיבה

מידה ואתם רוצים להעניק מתנה שימושית לכול אחד, אפשר לשים בתוך מארזי שי: מגוון כלי כתיבה. עטים טובים, מהדק קטן, מחקים, עפרונות, ושאר כלי כתיבה יהיו שימושיים עבור עובדים ועבור לקוחות עסקיים. 

סוכריות

גם סוכריות מנטה או מסטיקים לריענון הנשימה, יתרמו מאד למקום העבודה, ינטרלו ריחות רעים מהנשימה, ויהוו מתנה נפלאה עבור העובדים לכל חג, יומולדת, אירוע או מטרה. 

מוצרי טיפוח

מוצרי טיפוח קטנים כמו בושם קטן, חמאת שפתיים, שימר בוהק ושאר מוצרים – ייגרמו לנשים במשרד להרגיש נפלא. כדי ליישם את המתנה, יש להיכנס אל אתרי אינטרנט שמאפשרים הזמנת מוצרי פרסום ממותגים ומתנות לעובדים און ליין ולבחור המוצרים אותם תרצו להכניס אל תוך המארז. 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *