מה חשוב לקחת בזמן שיוצאים עם תינוק מהבית

מה חשוב לקחת בזמן שיוצאים עם תינוק מהבית

לצאת עם תינוק מחוץ לבית זו כמו היערכות שלמה לקראת מלחמה. חייבים לוודא כי כל דבר נמצא ומוכן אחרת התינוק יהיה במצב של בכי שממנו כל הורה רוצה להימנע בכל מחיר. איך הופכים יציאה מחוץ לדירה למשהו נעים גם אם זה נעשה עם תינוק טרי? הנה העיקרים על פי טיפים של Toosh Kids ליציאה נעימה מהבית.

עגלת תינוק או טיולון

אי אפשר לצאת מחוץ לבית מבלי לקחת עגלת תינוק או טיולון. למה? כי התינוק לא יהיה בידיים כל היום ועגלה היא גם מקום שבו הוא יכול לשחק וגם מקום שבו הוא יכול להירגע לקראת עוד שינה בריאה. תינוק קטן לא זקוק להרבה מעבר לשטח הפעולה הזה, והבאה של עגלה נותנת להורים העייפים קצת מנוחה בתקווה שהחברים והמשפחה בסביבה יהיו אלה שקמים לתינוק להושטת פינוקים ועזרה.

תיק החתלה מצויד

זה הדבר הכי חשוב. בתיק ההחתלה יש את כל הציוד שלו זקוק הורה שמטפל בתינוק קטן. מה כבר שמים בתוך תיקי החתלה לילדים? הכל. את הבקבוק, את מחלק המנות, את התרמוס המים החמים, את החיתולים, את בגדי ההחלפה, את החיתול בד, את המוצצים את משחת ההחתלה וצעצוע שבו הוא אוהב לשחק. בסך הכל מדובר בכל מה שתינוק צריך במשך של כמה שעות תמימות ואפילו יותר מכך, וההורה יכול לתפעל את הטיפול הזה ללא כל בעיה עם כל הנדרש כולל משטח החתלה נוח ונייד.

סבלנות

הדבר שלו זקוקים הורים טריים הוא סבלנות ושום דבר מעבר לכך. ככל ששומרים על רמה טובה של סבלנות ורוגע כך גם התינוק יקלוט את האווירה ויתנהג בהתאם ויגדל לפעוט וילד רגוע גם כן ממש כמו הוריו. תינוק בוכה כי הוא לא יכול לעשות מעבר לכך, וככל שמקפידים על טיפול סבלני כך כל הטיפול הזה חוזר בחזרה אל הוריו עם ילד בריא וטוב לבב.

זה חשוב בגידול הילד וזה חשוב כאשר מתכננים לצאת מן הבית. התינוק יכול להיות לא רגוע ויכול להיות שלא יהיה כל מה שנדרש. מה שחשוב הוא לשמור על קור רוח, כי כל דבר הוא בר החלפה וניתן לרכישה בפארם הקרוב במידה ושום דבר אחר לא עזר.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *