מרצים מומלצים

הרצאות על מנהיגות – להשתמש בכוח ועצמה בחכמה

לא כל אחד נולד להיות מנהיג. אך תמיד ישנם אלו שהמנהיגות היא כאילו חלק מהם. כבר מגיל אפס, כאשר הם עדיין נמצאים בפעוטון, ניתן לזהות את השליטה שהם לוקחים לעצמם כארש הם מורים לשאר פעוטות הקבוצה מה לעשות. לא תמיד ז ה הולך להם ולעיתים הדבר גורר גם אלימות מצדו של המנהיג. מנגד ישנם המנהיגים הללו שיש להם כריזמה. העם אוהב אותם. וכאשר אנחנו אומרים 'עם', הכוונה היא לכל קבוצה הנמצאת תחת שלטונו כביכול של המנהיג. הדבר נכון גם למלך הכיתה ואפילו למלך משפחתון. הילדים הללו שגדלים אחר כך להיות לאנשים, הם כאלה שיש להם הרבה קסם אישי והציבור אוהב אותם.

להשתמש נכון בכוח ובעוצמה

אז אלו שרוצים להיות מנהיגים והם מעוניינים לשלוט ולא ממש הולך להם, צריכים בהחלט לעבוד על עצמם ולחשוב אולי משהו אינו נכום בהתנהלות שלהם. במקרים רבים, לאחר טיפול הם יבינו כי עליהם לעזוב את המושכות ולא לנסות לשלוט ולהשתלט בכל מצב.

מנגד, ניתן תמיד לשכלל את היכולות האינטלקטואליות ולשפר את הקשרים הבינאישיים עם הסביבה. כך גם ניתן להגיע למצב של שליטה מתוך כריזמה, שליטה שהיא מתוך חביבות וכזו שבהחלט יוצרת אהדה סביבתית.

מנהיגים ברמה

אך האמת היא שלא רק אלו שכשלו במנהיגותם אמורים ללמוד איך וכיצד לאחוז במושכות בצורה הנכונה. גם אלו שהציבור אוהב אותם וכולם נהנים לנוע אחריהם אפילו בעיניים עצומות, עדיין יכולים להרחיב את הסל ולשפר את האינטליגנציה הרגשית שלהם. הם יכולים לפתח את הכריזמה שלהם, לקחת את היכולות שלהם לכיוונים טובים יותר ולשפר את הביצועים שלהם תוך שהם יובילו אותם לכיוונים טובים הרבה יותר.

הרצאות על מנהיגות משפיעות על ההתנהלות

אז בדיוק את זה אנחנו כאן באים להציע. הרצאות איכותיות עם מרצים ממולצים על מנהיגות שילמדו את כל מי שחש עצמו מנהיג ברמה כזו או אחרת או שהוא שואף להפוך לכזה, כאשר ההרצאות שלנו יסייעו לו להגשים את החלומות שלו, לממש את היכולות שלו ולשפר את הביצועים בפועל.

קראו על: הרצאות העצמה נשית

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *