תהילים לשישי

כל הסיבות להתחיל לקרוא תהילים

ספר תהילים הנו אחד מספרי התנ"ך. אך לספר זה יש ייחודיות רבה. מדובר על מזמורים אשר יש להם סגוליות מיוחדת. הם מתאימים במיוחד לשעת צרה או קושי, ובכל עת בו אדם מעוניין לבטא את סערת רוחו, ולפנות אל אלוקיו בבקשה, תחינה או הודיה. בואו וקראו את הסיכות למה כדאי גם לכם להתחיל לקרוא תהילים לשישי.

מדוע כדאי לקרוא תהילים?

  • כי אין תפילה ששבה ריקם מלפני בורא עולם. בורא העולם מנהיג את היקום ורואה את מעשי בני האדם. הוא אוהב את תפילותינו וקשוב לבקשותינו. נכון, לא תמיד הוא נענה ונותן לנו את אשר בקשנו. אבל כל תפילה ובקשה פועלים את פעולתם במרומים ומרעיפים עלינו שפע של ברכה.
  • ספר תהילים הינו ספר אשר כולל בתוכו מזמורים רבים. לכל מזמור ופרק יש ייחודיות והתאמה לזמן מסוים. יש פרקים אותם מתאים לקרוא בעת צרה, אחרים מיועדים דווקא לתודה על כל הטוב אשר קבלנו. יש פרקים לחולים, לזיווגים, לפרנסה ועוד.
  • את ספר תהילים חיבר דוד מלך ישראל. דוד חווה בשנות חייו תהפוכות ותקופות קשות מאוד. בכל עת הוא היה מחובר לאלוקיו ופנה אליו בתפילה. גם אנחנו יכולים להתחבר לפרקים ולמילים המקודשות, הללו וליצור את הקשר המיוחד הזה עם בורא עולם, אשר שמח לקבל את תפילותינו ולהאזין למילות המזמורים אשר אנחנו אומרים.
  • הנפש שלנו זקוקה למרגוע, לאי של שפיות בתוך מרוץ החיים המטורף. את זה אפשר לקבל בספר הנצחי והקדוש הזה. כאן ניתן לקרוא את המילים ואת הפסוקים ולהתחבר על מקור השפע הנצחי. כך חשים את היציבות ואת הרוגע אליהם אנחנו כה מייחלים.
  • כי פרקי תהלים שאנחנו קוראים סוללים להם דרך אל כיסא הכבוד. בורא העולם מקבל את התפילות ושומע את הבקשות. ובמידה ומימוש הבקשה טובה עבורכם תזכו לקבל אותה.

בפרקי תהילים יש משמעות רבה. פעמים אנחנו מבינים מעט ופעמים בכלל לא. אבל בכל מקרה המילים הללו מבטאות את התחושות ואת העולם הפנימי שסוער בנפשנו פנימה, והוא מוביל אותנו למקום טוב ושלו יותר.

קראו עוד בנושא באתר https://www.tehillim-center.co.il

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *