אירוע בטבע

5 טיפים לאירוע משוגע בטבע

ארגון אירוע בטבע יכול לספק תוצאה מושלמת ובילוי מדהים, בין אם מדובר באירוע קטן או גדול. בעוד שארגון נכון של האירוע – יקנה למארגנים ולמוזמנים את מרבית ההנאה שבחגיגה אשר מתרחשת במקום פתוח. אירוע כזה יכול להתקיים בחורשה, בחצר גדולה, בין הכרמים, ואפילו על חוף הים! תוך שחשוב לדעת כיצד מתכוננים לחגיגה.

אם אתם רוצים לארגן אירוע יוצא דופן שגם יהיה כזה שכולם ייהנו בו וידברו עליו לטובה, כדאי שתשימו לב ל5 טיפים טובים לארגון אירוע מושלם:

בחירת ציוד מתאים לאירוע

כאשר מקיימים אירוע במרחב חיצוני, יש לוודא כי אתם נעזרים בכל הציוד הדרוש לארגון ולקיום המסיבה. בכך חשוב לבצע השכרת גנרטורים להעברת חשמל אל מכשירים חשמליים, השכרת תאורה למסיבות שתאיר כל מקום בשטח הפתוח, יש לשכור שירותים ניידים, כמו גם אמצעי חימום וקירור כמו פטריות חימום, או מאווררים תעשייתיים לצינון המוזמנים.

בחירת השטח המתאים לאירוע

לפני שאתם מתחילים לשכור ציוד, אנשי מקצוע, או בוחרים את התכנית האומנותית, חשוב כי תבחרו את השטח המתאים ביותר לאירוע. חשוב לבחור מקום מבודד שלא יפריע לאנשים שגרים, למטיילים או עובדים במקום, תוך קבלת אישורים לקיום האירוע מהרשויות.

במידה ומדובר באירוע רב משתתפים, בררו האם כדאי לבטח את המוזמנים. הקשבה להוראות הרשויות, קבלת אישורים מתאימים ודאגה לביטחון המוזמנים – תסייע לכם להימנע מאי נעימויות כמו גם מתביעות במקרה של תאונה, נפילה, או כל מקרה אחר.

אירוע בטבע

ארגון מקומות חנייה נוחים

במידה ואתם מארגנים אירוע ביער, על חוף הים או בכל שטח אחר, חשוב לדאוג כי תהיה חנייה במקום. לדוגמא: אם בחרתם לארגן אירוע על החוף בתל אביב – חשוב שתשכרו מגרש חנייה צמוד לחוף. כך שלמוזמנים יהיה מקום לחנות את רכבם. אם ארגנתם מסיבה ביער, וודאו כי ישנו מקום ראוי ובטוח לרכבים. עוד יש לוודא כי במקום גישה נוחה להולכי רגל שיגיעו למקום.

אוכל ושתייה

בחרו את הכיבוד שמתאים למסיבה בשטח פתוח. מן הסתם, באירוע המוני שמתקיים במרחב חיצוני, אין צורך בכיבוד 'כבד' או במנות גדולות שצריך לאכול בישיבה לשולחן. אירוע במקום פתוח יראה וירגיש נפלא עם מנות ביס קטנות, פיצות קטנות, סנדווצ'ונים, או כל כיבוד אחד שניתן להחזיק בקלות ביד ולאכול בביס אחד או שניים. לכן יש לבחור כיבוד קל ולשכור מקרר לאחסון שתייה קלה ובקבוקי מים.

תליית צלייה וארגון נכון של פינות ישיבה

לבסוף חשוב לארגן פינות ישיבה מתאימות לאירוע, כמו גם צליה להגנה מפני קרני השמש או מגשם. שכרו פינות זולה לאירוע בים או ביער. לאירוע בכרם או במרפסת ובחצר, שכרו כסאות ושולחנות מתאימים, ובדקו כיצד מערכות הישיבה מתכתבות עם האירוע והקונספט שלו. באמצעות כל אלה, תוכלו להרים ולארגן בקלות: אירוע משוגע בטבע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *