מתי נצטרך להשתמש במחטב?

מתי נצטרך להשתמש במחטב?

כל אישה אוהבת להתגנדר ולהתייפייף לקראת אירוע מיוחד של משפחה, חברים, מכרים ואפילו קולגות לעבודה. כאשר אנו מקבלות הזמנה לאירוע מיוחד שנערך באולם או גן אירועים יוקרתי, הדבר הראשון שעליו אנו חושות הוא – מה נלבש לאירוע הזה?

אנו מיד מתחילות לעבור על כל השמלות היפות והמעוצבות שיש לנו בארון, ומחפשות את השמלה האולטימטיבית לאירוע המיוחל. אך מכיוון שהפעם האחרונה בה לבשנו את אחת מהשמלות המהודרות שלנו הייתה לפני כמה שנים טובות, מאז ועד היום העלנו כמה קילוגרמים עודפים שפוגמים את מראה השמלה על הגוף.

יתרונותיו של המחטב

במקום לפנות אל חייט ולשלם הון תועפות על סידור ותפירה של השמלה שאנו רוצות ללבוש לאירוע, פשוט רוכשים מחטב איכותי מבית את לבני נשים ש"יסדר" את מבנה הגוף שלנו, כך שהשמלה תראה מיליון דולר על גופנו.

המחטב מסייע למצק את האזורים "הבעייתיים" בגוף האישה כמו מותניים, ירכיים, ישבן ובטן וכך להעניק מראה אחיד ומעוצב לכל הגוף. בעבר הרחוק היה נהוג להשתמש במחוך הנלבש מתחת לשמלות, כך שהוא העניק לכל אישה מבנה גוף אחיד ומעוצב שהיה מתאים לשמלות המעוצבות של התקופה.

מכיוון שאותו מחוך היה עשוי מחומר קשיח במיוחד, הדבר היווה חוסר נוחות עבור נשים רבות ואף יש כאלו שטענו לפגיעה רפואית ממשית בגוף. המחטב המודרני של היום קיים מבד נעים, נושם ונוח ללבישה ומעניק את העיצוב המתאים לגוף, והצרת היקפים מושלמת עבור כל אחת המעוניינת בכך.

מה ההבדל בין סוגי המחטבים השונים

כיום ניתן למצוא מגוון רחב של מחטבים שונים, כך שכל אישה יכולה לבחור לעצמה את המחטב האידיאלי ביותר עבורה. ניתן למצוא מחטבים המעניקים מיצוק ועיצוב חלקי של הגוף כמו מחטב מותניים, עם דגש על הישבן והמותניים. בנוסף קיימים גם מחטבים הכוללים שטחים נוספים של הגוף כמו ירכיים ובטן. מחטבים אלו נקראים מחטבים שלמים, מכיוון שהם מעניקים מיצוק והצרת היקפים לכל האזורים הדרושים בגוף.

נהוג ללבוש את המחטב כאשר לובשים בגדים צמודים לגוף כמו שמלות מבד לייקרה המדגיש את תווי הגוף, או שמלות מבדים וסוגים שונים המבליטים את מבנה הגוף.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *